Троси сантехнічні

   

    Сантехнічні троса 

    Сантехнічний трос - це гнучкий виріб, вироблене із сталевого дроту, пошарово навитої на сердечник має певну жорсткість дроту для вирішення сантехнічних завдань. Троси сантехнічного призначення призначені в випадках, засмічення каналізації, а також прочищення каналізації механічним шляхом. Застосовують сантехнічний трос в випадках, коли область засмічення перебувати в важкодоступному місці, а гідродинамічна промивка труб не може дати належного результату.

    Засмічення каналізації на підприємстві або в приватному домоволодінні досить часта причина звернення до сантехнічного тросу. Трос прочищення труб застосовують, коли застряг сміття різного характеру в стічних трубах - крихта крейди, побутові та промислові відходи, папір у вигляді шпалер. Забився каналізаційний колодязь на підприємстві мулу приватному секторі в слідстві неправильної експлуатації, а також в області прочищення каналізаційних колекторів в багатоквартирних будинках.

    Трос сантехнічний є оцинкований трос 8 - 10 мм витки якого розшаровані або закручені в спіраль з метою найкращого захоплення причини засмічення каналізаційної труби. Виготовляють сантехнічні троса з пружинного дроту методом звивання пасм. Конструкція троса ідеально підходить для вирішення сантехнічних завдань: прочищення каналізаційних труб від засмічень побутового характеру, чищення водопровідних труб від іржі і мулисте нальоту, труб відводів від теплових котлів різної потужності, прочищення бойлерів, прочищення каналізації зливової в весняно-осінній період від гілок, мулу та каменів, а також всіляких агрегатів і силових установок принцип яких введення або відведення рідин.

    Конструкція троса сантехнічного передбачає діапазон довжини троса без втрати властивостей 2,5 - 50 м / п. , Можливість застосовувати насадки на трос S- образний або спіралевидні наконечником, а так само конусні і прямі бури. Матеріал виготовлення троса сантехнічного - дріт сталевий Ст 70, якість якої регламентується ГОСТ 15150 зі сталі Н-65Г по ГОСТ 9389-75. Виготовляється трос сантехнічний професійний методом намотування ряду шарів на сердечник пошарово, виток за витком, намотування виробляють механічним шляхом при 3000-3500 об / хв., Що зраджує тросу необхідну гнучкість і еластичність.

    Сантехнічна галузь непомітна, однак область її діяльності широка в усіх областях де присутні зручності для людини, сантехнічний трос знаходить своє застосування, але найчастіше він незамінний в деяких областях домашнього і промислового господарства. 
Установи житлово-комунальної сфери, застосовують трос для чищення тросом водопровідні та каналізаційні труби. 
Заклади охорони здоров'я - лікарнях, поліклініках, і санаторіям необхідний трос для прочищення тросом різних засмічень стічних вод в зливової каналізації, а також санітарно-технічної каналізації

    Заклади громадського харчування та рекреаційної зони «HoReCa» - кафе, бари, ресторани, піцерії в яких можуть бути не тільки санітарно-технічні комунікації, а й труби котлів і бойлерів, які в свою чергу мають властивість засмічуватися в силу експлуатації при високих температур.

    Освітні установи частіше за інших страждають від великої кількості з видалення твердих і рідких продуктів. Шкільні їдальні та пральні часто застосовують сантехнічний трос для прочищення каналізації від засмічень. У навчальних закладах промислові та професійні пральні машини, а також посудомийні машини можуть приходити в непридатність в випадки засмічення каналізаційних труб.

    Промислові і виробничі організації і заводи на яких встановлені силові агрегати з рясним обсягом рідин використовують трос для прочищення труб. Привід шліфувальних машинок, вібраторів і інших силових агрегатів також встановлено сантехнічний трос.

    Сантехнічним тросом досить просто працювати, але з метою безпеки сантехнічного та колекторного обладнання, найкращому рішенням буде звернення до фахівців в даній галузі.

    Де купити сантехнічний трос за низькими цінами? У нашій компанії зовсім недавно з'явився пристойний вибір тросів для прочищення труб за ціною виробника.

    Всі ці питання по сантехнічним тросах ви можете задати нашим фахівцям зателефонувавши за телефонами в розділі «Контакти» .

    Купити трос сантехнічний для прочищення труб і каналізації Ви можете сформувавши замовлення на сайті або ж зв'язатися з нашим відділом збуту через розділ контакти.

    Замовити трос сантехнічний ціна в асортименті з доставкою по місту Дніпро, Київ або в будь-який інший місто (регіон) з допомогою автоперевізників.

    Вартість сантехнічного троса з доставкою залежить від тарифу автоперевізника, а так само віддаленості міста покупця від складу ТОВ "КАРГОСЕТ

Сейчас

выгодно/популярно

Удобная оплата

Принимаем оплаты любым удобным для Вас способом: Б.н с НДС, перевод на ка...

подробнее

Быстрая доставка

Доставка осуществяется всеми автоперевозчиками Украины: CAT, Ин-Тайм, Новая Почта, а так же...

подробнее

Наши гарантии

Поскольку вся продукция Каргосет ООО является сертифицированной, гарантия на все товары составляет согласно ...

подробнее