Аксессари

    Аксесуари для захисту вантажів і стрічки стяжних ременів

    Аксесуари для надійного і дбайливого кріплення вантажу - незамінні важливі елементи при перевезенні вантажів. Так як навіть добре закріплений вантаж може бути пошкоджений, а стрічка, незважаючи на свою високу навантаження на розрив може не перетерпіти навіть однієї поїздки.

    Протектор для стрічок гумовий плоский - це захисний елемент для стрічок і ременів кріплення вантажу. Даний гумовий протектор найчастіше застосовується для захисту стрічки в місцях контакту з вантажем або тарою. Так як вантажі можуть бути великогабаритними, металевими, а ще й з гострими крайками. Робота даного елемента дозволяє зберегти стрічку в цілісності, незважаючи на характер вантажу і його поверхня в місцях зіткнення зі стрічкою.

    Протектор кутовий для стрічок пластиковий - це углообразний ∠ 90 ° елемент для захисту стрічок стяжних ременів , а так же самого вантажу в місцях зіткнення з стрічкою . Кутовий протектор дозволяє ра спределять навантаження на контактне пляма таким чином, щоб тиск стрічки при максимальній затягуванні не продавлюються кромку вантажу.

    Чохол ПВХ для стрічок, текстильних строп - виріб з полівінілхлориду у вигляді рукава, яке може мати ширину від 60 до 320 мм, а так само підходити одночасно для захисту як стрічок стяжних ременів, так і вантажопідіймальних строп. ПВХ чохол одягається і знімається зі строп або ременів без будь-яких додаткових пристосувань. Чохол з ПВХ для стрічок на 100% вологостійкий.

    Купити комплектуючі та аксесуари для кріплення вантажів з доставкою та гарантією, а також отримати консультацію наших фахівців можна сформувавши замовлення у нас на сайті, або ж зателефонувавши нашим фахівцям за телефонами з розділу "Контакти".

Зараз

вигідно/популярно

Зручна оплата

Приймаємо оплати будь-яким зручним для Вас способом: Б.н з ПДВ, переклад на ка...

докладніше

Швидка доставка

Доставка осуществяется усіма автоперевізниками України: CAT, Ін-Тайм, Нова Пошта, а так само...

докладніше

Наші гарантії

Оскільки вся продукція Каргосет ТОВ є сертифікованою, гарантія на всі товари становить відповідно...

докладніше