Анкерна лінія горизонтальна LP120

Калькулятор прорахунку ціни товару:

Модель

Артикул: 803
Вкажіть Модель
Грузоподъемность кг
Длина каната М
Диаметр каната мм

1950.00 грн

Ціна з урахуванням ПДВ

в наявності Додати в обране
Вкажіть кількість

Відгуки (0)

Коефіцієнт запасу міцності

2:1

Вантажопідємність

140 кг

Розривне навантаження kN

20

Виробник

Польща

Стандарт якості

ДСТУ EN354 ДСТУ EN358

  • Всі про товар
  • Характеристики
  • Фото
  • Відгуки
  • Доставка

Горизонтальні анкерні лінії LP 120 від PROTEKT

    Анкерні лінії LP 120 від компанії Protekt - це страховка життя людини від падіння висоти, відмінною рисою яких можливість швидко та легко монтувати конструкцію анкерних точок і надійно страхувати життя і здоров'я спеціалістів - монтажників висотників. Основна несуча частина конструкції - якірний канат (робоча мотузка), вона закінчується петлею наперстка на одного боку і опліткою на інший, механізм затиску і ковзання якої виготовлений з нержавіючої сталі. Механізм затиску постійно закріплений на робочій лінії, і є не знімною конструкцією з каната, гальмування якого відбувається за рахунок спрацьовування механізму в момент різкого ривка. На механізм затиску встановлений захисний мікро демпфер, який амортизує падіння та зменшує ймовірність травм фахівця. Для з'єднання каната LP 120 з страхувальним ременем слід використовувати тільки амортизатор з страхувальним тросом.

    Область застосування анкерних ліній LP 120 - це монтажні роботи на висоті в різних областях монтажних робіт. Відмінно LP 120 підійдуть фахівцям висотних робіт у яких є ймовірність пошкодження електрично струмом, а монтажні роботи потрібно вести як горизонтально так і під нахилом ∠10 ° і більш градусів. Також LР 120 можуть застосовуватися в демонтажі, де покрівля або конструкції не надійні за своєю структурою і мають похилий ухил більш ∠10 °, що достатньо для ймовірного падіння з висоти. Підйом і спуск вертикально з LP 120 не здійснюють, можна здійснювати на з горизонтальними завданнями - страховка на крутих сходах, отворах, крутих небезпечних поворотах на ∠120 ° - всі ці та інші небезпечні ділянки можливо подолати за відмінною страхувальної універсальної лінією від Protekt LР 120.

Переваги роботи LР 120 від Protekt

 

    Найголовніше переваги LР 120 це надійність яку декларує польський концерн страхувального обладнання Protekt. З переваг саме LР 120 можна перерахувати:

    - легка конструкція, швидко монтується

    - надійні елементи конструкції

    - простота монтажу і експлуатації

    - стандарти якості EN 353-2, ДСТУ EN 353-2

    - різноманітний вибору діапазон довжини 10, 20 метрів.

    - страхувальний пристрій з натяжителем

    - діелектричні властивості

    Увага! Анкерная лінія розрахована для роботи на один проліт, одну людину. З метою збільшення кількості працюючих осіб збільшується кількість анкерних ліній.

    Вартість страхувального пристрою анкерної лінії LР 120 надійної конструкції з карабінами і доставкою залежить від кількості, тарифу автоперевізника, а так само віддаленості міста покупця від складу інтернет-магазину «CARGOSET»

    Замовити пристрої страхувальні з амортизатором і карабінами - анкерна лінія LР 120 з метою страховки життя людини від падіння з висоти європейського виробника з доставкою по місту Дніпро, Київ або в будь-який інший місто (регіон) з допомогою автоперевізників.

    Купити страхувальні анкерні лінії LР 120 найвищої якості від світового польського виробника PROTEKT Ви можете сформувавши замовлення на сайті або ж зв'язатися з нашим відділом збуту через розділ контакти. Всі питання по пристроях з фіксаторами ви можете задати нашим фахівцям зателефонувавши за телефонами в розділі «Контакти». .«Контакты»


Доставка

По Українi

- Автоперевізниками:

  • Нова Пошта
  • Делівері
  • САТ

- найманим транспортом

- Транспортом компанії "CARGOSET"

По місту Київ

- самовивезення зі складу компанії

- доставка вантажу кур'єром на адресу покупця

- безкоштовно від 3000 грн

Оплата

Безготівковий з ПДВ і без ПДВ

Готівкою в офісі компанії

післяплатою при отриманні

На карту Visa / Mastercard

Запросити нас до тендеру

Гарантія

- обмін / повернення протягом 14 днів

- офіційна гарантія виробника від 6 до 24 місяців

- Вся продукция сопровождаеться паспортом или сертификатор качества