Ланцюги вантажні круглозвенні

     

     

    ТИПИ ВАНТАЖОПІДІЙМАЛЬНИХ ЛАНЦЮГОВ

    Довголанкові - це ланцюги мають велику довжину ланки щодо ширини ланцюга. Вони відрізняються хорошою рухливістю ланцюга при динамічних навантаженнях, але мають ряд особливостей в порівнянні з коротколанковими щодо механічної роботи: менша механічна міцність, менша міцність на розрив в слідстві ударних навантажень. Довголанкові ланцюга частіше застосовуються в області, які необхідно якісно утримувати конструкцію в статичному положенні - ланцюги розтяжки, ланцюги для утримання конструкцій, ланцюги для зв'язування предметів.

    Короткозвенние - це ланцюги, що мають більш високі характеристики, такі ка висока міцність на розрив, міцність при динамічних навантаженнях, міцність в роботі на злам, відмінні властивості при гармонійних коливаннях. Ланцюги з коротким ланкою набагато більше співвідношення поперечного перерізу прутка дроту і довжини ланки, що прямо пропорційно впливає на підйомні властивості роботи ланцюга. Короткозвенние ланцюга в основному використовуються у вантажопідйомних механізмах таких як - ланцюгові крани, ланцюгові талі, ланцюгових стропах, а також як підйомно тяговий інструмент.

    ВИКОНАННЯ ВАНТАЖОПІДІЙМАЛЬНИХ КІЛ

    Зварні круглозвенні ланцюга

    Зварні ланцюги виготовляють методом електрозварювання або опалювальному металу, в залежності від металу прутка і його фізичних властивостей. Залежно від призначення застосування ланцюга можуть виготовляти ланцюга двома зварними стиками на ланці ланцюга. Ланцюги високими вимогами перевіряють на наявність тріщин, зламів і наявність шлаку всередині зварного шва, із застосуванням спеціального методу неруйнівного цілісність вироби -капіллярний і ультразвуковий.

    Зварювання проводиться двома методами:

    - від 6 мм до 20 мм - зварювання опором

    -від 18 мм і вище - зварювання оплавленням з попереднім підігрівом.

    Зварні круглозвенні калібровані ланцюги

    Калібровані ланцюги призначені для використання в якості тягового сегмента в конвеєрних транспортерах і вантажопідіймальних механізмах, наприклад: в талях при роботі з вантажопідйомної зіркою.

    Зварні круглозвенні некалібровані ланцюги

    Некалібровані ланцюги використовуються в ланцюгових стропах, двовіткових ланцюгових стропах і інших вантажопідйомних виробах з ланцюга круглого ланки. Ланцюги, некалібровані мають більш жорсткий допуск на внутрішню довжину ланки - t. Призначення ланцюгів некаліброваних - робота з тягової зіркою, що має спеціалізовані гнізда.

    Зовнішній вигляд ланцюга

    а- внутрішня ширина ланки; b - зовнішня ширина ланки; р - крок ланцюга; d - калібр


    d - калібр; d1 - діаметр матеріалу, який вимірюється в місці зварювання; h - товщина ланки в місці зварювання; е - довжина зварного шва в кожну сторону від середини ланки.


    Як вибрати ланцюг виходячи з фізичних параметрів?


    В даний час визначення стандартів виробництва - ГОСТ, DIN, EN досить великі і не завжди завданнями для реалізації проекту займаються вузькоспеціалізовані фахівці. Для найкращого прийняття рішення щодо стандартів застосовують такі терміни з відповідними визначеннями:

    Калібр ланцюга - це номінальний діаметр металевого (рідше пластикового) прутка, з якого виготовлені ланки ланцюга. Крок ланцюга - розмір внутрішньої номінальної довжини ланки ланцюга. 

    Довжина ланцюга номінальна - це довжина відрізка ланцюга, пропорційно дорівнює добутку кроку ланцюга на число ланки ланцюга.

    Контрольний відрізок ланцюга - це відрізок, на якому ділянку ланцюга визначається заданим числом ланок, на якому проводиться вимір з допускаються граничними відхиленнями від номінальної довжини ланцюга.

    Технологічна навантаження випробуванням - максимальна розтяжне зусилля, прикладена на ланцюг, в процесі виготовлення ланцюга, після чого проводять огляд ланцюга і вибракування ланок.

    Приймальна пробна навантаження - це контрольне розтяжне зусилля, якому піддається ланцюг, під час періодичних випробувань і тільки на вимогу споживача.

    Вимірювальна навантаження - це контрольне розтяжне зусилля, якому піддається відрізок ланцюга під час вимірювання його довжини. Руйнівне навантаження ланцюга - найменше розтяжне зусилля, при якому відбувається розрив зразка ланцюга при випробуванні. Загальна подовження при розриві - відносне збільшення довжини зразка ланцюга в момент розриву, виражене у відсотках. Напруга - відношення розтягуючого зусилля до площі поперечного перерізу ланки при його номінальних розмірах. 

    Розрахунок маси ланцюгів від типорозмірів    Механічні показники    Випробувальні навантаження


    Переваги ланцюгів:

    - простота роботи конструкції

    - велика амплітуда вигину в порівнянні з канатами

    - малі просторові габарити ланцюгового барабана, зірочки та приводу

    - мале подовження конструкції при навантаженнях

    - довговічність конструкції

    Недоліки ланцюгів:

    - велике фізичне маса щодо погонажу (довжина - маса)

    - менша надійність в разі нецільового використання

    - мала пружність ланцюга

    - більш висока вартість щодо граничного тоннажу

    - низька стійкість при динамічному навантаженні (хитання, ривки)

Зараз

вигідно/популярно

Зручна оплата

Приймаємо оплати будь-яким зручним для Вас способом: Б.н з ПДВ, переклад на ка...

докладніше

Швидка доставка

Доставка осуществяется усіма автоперевізниками України: CAT, Ін-Тайм, Нова Пошта, а так само...

докладніше

Наші гарантії

Оскільки вся продукція Каргосет ТОВ є сертифікованою, гарантія на всі товари становить відповідно...

докладніше