Ланцюги якірні

           

    Якірні ланцюги 

 ГОСТ 228-79 - Ланцюги якірні зі спеціалізованімі розпіркамі - смичкамі, а такоже з іншімі експлуатаційними особливо і характеристиками віробляють таких тіпів:

- смичка проміжна

- смичка якірна

- ланка сполучна

- ланка загальне

- ланка збільшене

- ланка кінцеве

- скоба кінцева

- ланцюги вертлюги.

    Ланцюги ГОСТ 228-79 бувають як нормальної міцності, підвищеної міцності так і особливо високої міцності, дана категорія поширюється на корабельні ланцюга експлуатованих в будь-яких кліматичних зонах і з будь-якими якірними пристроями і пристосуваннями, дана якірний ланцюг для судів і плавучих засобів схильна до термічної обробки і відповідає всім вимогам для експлуатації в несприятливих морських умовах.

    Якірні ланцюги можуть використовуватися також в будь-яких пристроях кораблів, проте стандарт ГОСТ 228-79 не застосовується в експлуатації на напівзаглибних плавучих бурових установках. Відхилення в розтягуванні або стисненні ланцюга з 5 ланок не повинно перевищувати 2,5%, а термін служби ланцюга при належній експлуатації повинен відповідати не менше 15 років від початку експлуатації ланцюга. Виготовлення проводиться в загальних технічних умовах, і замінює ГОСТ 228-65, ГОСТ 6345, ГОСТ 6346; 65 ГОСТ 6348 -71.

    Відмінною рисою якірних ланцюгів для судів - наявність смичка на ланцюгу, а також конструкторсько-технологічні особливості які покращують експлуатаційні властивості ланцюга і їх сегментів. Ланцюги ГОСТ 228-79 можуть бути як з з'єднанням зварного шва прутка, так і методом кування. Міцність ланцюга залежить від маркування стали і калібру ланцюга, розрізняють якірні ланцюги нормальної міцності, ланцюги якірні підвищеної міцності, особливо високої міцності якірні ланцюги, область застосування яких і в сухопутних областях де необхідні конструкційні та технічні особливості якірних ланцюгів.

    Компанія «CARGOSET» має можливість запропонувати до постачання будь-яку з перерахованих вище ланцюгів. Вам необхідно лише озвучити основні характеристики потрібної ланцюга.

    Купити якірний ланцюг можна сформувавши замовлення на сайті або залишивши заявку нашим фахівцям.

    Замовити ланцюг якірну будь-якого тоннажу в г Дніпро, Харків, Запоріжжя можна з доставкою по місту. Так само можна зробити доставку в усі інші міста України.

    Вартість якірних ланцюгів з доставкою залежить від маси ланцюга, тарифів автоперевізника, а також віддаленості міста одержувача від складу компанії «CARGOSET»

Зараз

вигідно/популярно

Зручна оплата

Приймаємо оплати будь-яким зручним для Вас способом: Б.н з ПДВ, переклад на ка...

докладніше

Швидка доставка

Доставка осуществяется усіма автоперевізниками України: CAT, Ін-Тайм, Нова Пошта, а так само...

докладніше

Наші гарантії

Оскільки вся продукція Каргосет ТОВ є сертифікованою, гарантія на всі товари становить відповідно...

докладніше