Домкрати

Домкрат гідравлічний пляшковий HAKLIFT

6 модифікацій

від 1590.00 грн

На складі

Домкрат гідравлічний пляшковий

8 модифікацій

від 397.30 грн

На складі

Домкрат гідравлічний HM (низький)

2 модифікацій

від 9240.00 грн

На складі

Домкрати гідравлічні TM ABLE

3 модифікацій

від 11997.00 грн

На складі

Домкрати рейкові механічний ручний SJ

5 модифікацій

від 4989.22 грн

На складі

Домкрат рейковий ручной BRANO

5 модифікацій

від 5405.00 грн

На складі

Домкрати рейкові механічний ручний SJ ABLE

3 модифікацій

від 7020.00 грн

На складі

Домкрат гідравлічний телескопічний HHYG-B

4 модифікацій

від 10900.00 грн

На складі

Домкрат-гидроцилиндр RSM

4 модифікацій

від 2995.00 грн

На складі

Домкрат-гидроцилиндр RCS

4 модифікацій

від 3325.00 грн

На складі

Домкрат-гидроцилиндр RC

4 модифікацій

від 7987.00 грн

На складі

Насос ручної для домкратів-гідроциліндрів CP

3 модифікацій

від 2250.00 грн

На складі

Знімач гідравлічний POLTEK

6 модифікацій

від 2762.25 грн

На складі

   Домкрати

    Домкрат являє собою переносний, пересувний або стаціонарний вантажопідйомний механізм. Призначення домкрата - підйом і фіксація важких предметів, вантажів, автомобілів на певній висоті. Домкрати, як правило, використовуються при виконанні будівельних чи ремонтних робіт в якості самостійного механізму. Але буває, що домкрат є частиною більш складних пристроїв або конструкцій, таких як підйомники, преси, крани та інші.

   Застосування домкратів

    Сфера застосування домкратів практично не має кордонів - їх використовують для зміни автомобільних коліс, підтримки корпусу при ремонті автомобіля, при ремонті залізничних і травмайних шляхів, а так само в різних виробничих цехах і на будівельних майданчиках. Крім того за допомогою домкратів виконується натяжка проводів на високовольтних лініях, стискання найпотужніших пружин, проштовхування водопровідних труб через грунт, руйнування старих перекриттів в будівлях, переміщення вузлів, деталей обладнання, а також блоків монтованих споруд.

      Основні частини і характеристики домкратів

1. Підхоплення (Лапа, Чаша) - частина механізму, яка призначена для упору в піднімається предмет. Багато рейкові і гвинтові домкрати мають підхоплення, виконаний у вигляді відкидного стрижня, тоді як підхоплення гідравлічних, ромбічних та інших моделей виконаний у вигляді жорстко закріпленими кронштейна (підйомної п'яти).

2. Опорна площадка - опорна (нижня) частина домкрата, присутній у домкратів рейкового і пляшкового типу

3. Вантажопідйомність - даний показник характеризує максимально можливу масу вантажу, що піднімається без шкоди для піднімати пристрою, але зберегти запасів міцності і працездатності оберігають елементів.

4. Висота підйому - характеризує граничне (максимальне) відстань від підхоплення домкрата в нижньому (стартовому) положенні до максимальної робочої точки.

5. Вага - маса підйомного пристрою в робочому стані.

6. Початкова висота підхоплення - мінімально можливу відстань по вертикалі між опорною поверхнею і опорною точкою механізму в нижньому робочому положенні.

7. Гранична висота підхоплення - максимально можливу відстань по вертикалі між опорним майданчиком до підхоплення в верхньому робочому положенні.

8. Робочий хід - кількість переміщень підхоплення (лапи) по всій висоті підйому пристрою.

    Типи домкратів

    Залежно від конструктивних особливостей і принципу дії піднімати механізми діляться на гідравлічні, рейкові, гвинтові і пневматичні. Що стосується вантажопідйомності, то у деяких видів цей показник досягає сотні тонн, при цьому висота підйому може варіюватися від декількох сантиметрів до метра і більше.

    Гідравлічні домкрати - робота даного типу домкрата заснована за рахунок гідравлічного вузла, і подається в нього рідини. Переваги гідравлічних домкратів - плавність ходу, гарна стійкість, надійність конструкції, компактність, точність гальмування, високий ККД і найголовніше - велика вантажопідйомність. Такі домкрати розрізняються по конструкції (одно-і двухплунжерние) і за типом приводу (ручні періодичної дії або електричні безперервної дії). Основні несучі елементи: корпус, що висувається поршень (плунжер) і робоча рідина - як правило, гідравлічне масло. Корпус гідравлічного домкрата є напрямних циліндром для поршня і резервуаром для робочої рідини. Зусилля, що додається до приводний рукоятці передається через важіль на нагнітає насос. При русі рукояткою, рідина з резервуара нагнітається в порожнину робочого циліндра, висуваючи плунжер (шток). Зворотному перетіканню рідини перешкоджають всмоктуючий і нагнітальний клапани. Пристрій гідравлічного домкрата дозволяє піднімати вантажі з мінімальної висоти майже біля основи конструкції. До недоліків можна віднести малу швидкість, невелику висоту підйому за один робочий цикл, складність конструкції (перевозити і зберігати гідравлічний домкрат можна тільки у вертикальному положенні і можливість зупинити домкрат в потрібному місці при опусканні. Вантажопідйомність гідравлічних домкратів коливається в межах 2,0 - 200, 0т. Домкрати гідравлічного типу можуть бути самих різних варіантів: класичні темно-зелені (одноштоковие і телескопічні), підкатні, ромбових, дворівневі і спеціальні надпотужні гідроциліндри з ру льним насосом або маслостанцій. Принципова відмінність домкратів гідравлічних спеціальних від звичайних полягає в тому, що вони призначені для підйому важких вантажів на значну висоту. Домкрати спеціального призначення дозволяють фіксувати і утримувати вантажі в піднятому положенні. Гідравлічний одноштоковий домкрат пляшкового типу відрізняє простота конструкції і зручність експлуатації , що розширює область його застосування і дозволяє ефективно виконувати роботи будь-якої складності.

    Рейкові домкрати - підйом вантажу здійснюється завдяки висуненню рейки, з привареною лапою в нижньому положенні. Висування рейки відбувається за рахунок механічного обертання ручки домкрата. Переваги рейкових домкратів: працюють як в горизонтальному, так і у вертикальному положенні, великий робочий хід, максимальна вантажопідйомність до 20 тн. Основною деталлю рейкового домкрата є грузонесущая сталева рейка з опорною чашкою для вантажу. Важлива особливість рейкового домкрата це низьке розташування підйомної майданчики (лапи) домкрата. Лапа рейкового домкрата має прямий кут для підйому вантажів з низько розташованій опорною поверхнею. Піднятий на рейці вантаж утримується стопорними пристроями і не має можливості мимовільно опуститися з піднятого стану. За типом передавального механізму рейкові домкрати діляться на важільні і зубчасті. У першому випадку рейка висувається хитним приводним важелем, у другому - шестернею, що обертається рукояткою. Домкрати вантажопідйомністю до 6 тонн мають одноступенчатую передачу, від 6 до 15 тонн-двоступеневу, понад 15 тонн-триступеневу. Домкрати рейкового типу прості і зручні в експлуатації, ремонтопридатність і відрізняються високою надійністю. Ще до їх переваг відносять великий робочий хід і висоту підйому, плавність ходу, і високий ККД. 

    Гвинтові домкрати - підйом вантажів здійснюється за рахунок гвинтової різьби трапецеподібні. Гвинт знаходиться в циліндричній підставі і приводиться в рух шляхом обертання спеціальної гайки. Переваги - компактність, невелика вага, надійність, простота механізму, можливість піднімати вантажі вагою до 5 тонн. Даного типу домкрати часто використовуються в гаражі або на дорозі, коли потрібно мати при собі компактний пристрій для підняття автомобіля. Чи не призначені для інтенсивної експлуатації, тому навряд чи такий домкрат можна зустріти на СТО або шиномонтажі.

    Пневматичні домкрати - працюють за допомогою енергії стисненого повітря, вимагають підключення компресора. Переваги - швидкість роботи, надійність, ідеальний при невеликій відстані між вантажем і опорною поверхнею. Даний вид домкратів найпопулярніший на станціях технічного обслуговування автомобілів, а так само на сервісах по зміні шин автомобілів (шиномонтажах). Пов'язано це з тим, що пневматичні домкрати максимально швидко піднімають і опускають автомобіль без докладання зусиль людини в цьому процесі. Все, що потрібно для роботи з домкратом пневматичного типу - це відкриття подачі і спуску повітря.

Подкатниє домкрати - пристрої, що використовуються в основному для підняття автомобіля. Мають невелику висоту і колеса для можливості пересування і підкату під будь-який автомобіль. Підйомний механізм у таких домкратів - гідравлічного типу, що дозволяє швидко підняти або опустити автомобіль. Можуть бути як компактними для побутового застосування, так і досить громіздкими для застосування на СТО, шиномонтажах, складських приміщеннях. Переваги даного типу домкрата: Відсутність потреби в електриці або компресорі.

  Потрібно купити домкрат з хорошою надійністю і збільшеним терміном служби?

    Домкрати, які представлені в компанії «CARGOSET» - кращий вибір для Вас і Ваших потреб. У нас продаж домкратів оптом і в роздріб тільки від перевірених часом виробників. Все домкрати хорошої якості і за вигідною для наших клієнтів ціною. Наші домкрати відповідають європейським і світовим стандартам, виготовлені з якісної за сучасними технологіями, що забезпечує їм високу міцність і довговічність.

    Купити домкрати гідравлічні або рейкові онлайн в інтернеті, які супроводжуються сертифікатами якості та гарантією можна сформувавши замовлення у нас на сайті або зателефонувавши нашим фахівцям за телефонами з розділу "Контакти"

    У нас можна замовити домкрати гідравлічного або рейкового типу з доставкою по місту або в усі міста України

Зараз

вигідно/популярно

Зручна оплата

Приймаємо оплати будь-яким зручним для Вас способом: Б.н з ПДВ, переклад на ка...

докладніше

Швидка доставка

Доставка осуществяется усіма автоперевізниками України: CAT, Ін-Тайм, Нова Пошта, а так само...

докладніше

Наші гарантії

Оскільки вся продукція Каргосет ТОВ є сертифікованою, гарантія на всі товари становить відповідно...

докладніше