Канати DIN

    Канати (троси) сталеві DIN

    Дані сталеві канати виробляються згідно DINовскіх європейських стандартів. Стандарт виготовлення каната DIN зовсім не говорить про те, що канат виготовлений в Європі. Виготовлення сталевих тросів за стандартами DIN може бути налагоджено в будь-якій країні, головне - відповідність готової продукції стандарту. Диновський сталеві канати використовуються в усьому світі, але в Україні слабо представлені. Пов'язано це з тим, що імпортні крани і механізми тільки з недавнього часу почали наповнювати український ринок. Троси імпортного походження мають інші конструкції, плетіння і розривні зусилля. Імпортні сталеві канати в більшості випадків багатосталкові, вони можуть мати 6,8, 18, 19, 35, 36 і більше пасом. Багатосталкові конструкція дає можливість зробити багатошарове будова каната, тим самим домогтися компенсації крутіння каната навколо своєї осі. Такі сталеві канати є малокрутящіміся або некрутящіміся. Вони не завжди можуть замінити канати українського виробництва, але в більшості випадків аналог українського канату можна підібрати. В Україні так само на канатному заводі налагоджено виробництво канатів стандартів DIN. Сталеві Диновський канати українського канатного заводу повністю відповідають стандартам DIN по конструкції і технології виробництва, а відрізняє їх тільки українську сировину. Так само даний вид канатів може бути імпортований з Росії. Якщо сталевий трос Диновський стандарту в большості випадків може замінити Гостовский трос, то в зворотному порядку це буде малоефективно, а часто несе за собою найрізноманітніші не позитивний наслідки.

    Щоб коректно визначити і купити сталеві канати din, потрібно подивитися точну назву стандарту прописаного в паспорті механізму, а так само звірити, чи збігається конструкція і розривне зусилля сталевого троса. У Паспорті або сертифікаті на механізм завжди є посилання на стандарт сталевого каната. Імпортні сталеві канати в Україні найчастіше використовуються для баштових кранів або ліфтів. Імпортні баштові крани набирають популярність на будівельних об'єктах, так як висота, на якій може працювати кран, набагато більше ніж у радянського. Імпортні ліфти так само все частіше можна зустріти як в висотних житлових будинках, так і в бізнес-центрах. На складі компанії «CARGOSET» є в наявності восьмипрядні канати для імпортних ліфтів, а так само багатосталкові сталеві канати для висотних будівельних баштових кранів.

    Найпопулярніші сталеві канати європейських стандартів DIN, присутні на складі компанії «CARGOSET»:

    DIN 3053 - канат з оцинкованим покриттям і конструкцією 1x19 (1 + 6 + 12)

    DIN 3055 - канат з оцинкованим покриттям і органічним сердечником. Конструкція - 6х7 (1 + 6) + 1о.с

    DIN 3055 - канати з конструкцією 7х7 (1 + 6) + 1х7 (1 + 6). Мають оцинковане покриття і сталевий сердечник

    DIN 3060 - канати з конструкцією 6х19 (1 + 6 + 6/6) + 1о.с. Досить гнучкий і в той же час міцний канат зі сталевим сердечником.

    DIN 3062 - сталевий канат для імпортних ліфтів без покриття з органічним сердечником. Конструкція 8x19 (1 + 9 + 9) + 7x7 (1 + 6)

    DIN 3069 - канат малокрутящійся з конструкцією 18х7 (1 + 6) + 12х7 (1 + 6) + 6х7 (1 + 6) + 1х7 (1 + 6). Крановий Без покриття.

    DIN 3071 - багатосталкові некрутящіеся канати з конструкцією 35х7, 36х7 для висотних імпортних кранів


    Канати (троси) сталеві DIN можуть мати безліч конструкцій і призначень. Якщо Ви не знаєте який точно трос з перерахованих вище Вам потрібен або потрібного немає в списку - залиште заявку нашим фахівцям, які в найкоротші терміни Вам допоможуть.

    Всі перераховані вище канати європейських стандартів DIN (дин) зі складу компанії «CARGOSET» є виключно новими, а так само без винятку мають заводський сертифікат якості.

    Купити канати стандарту DIN (дин) на сайті нашої компанії можна сформувавши замовлення на сайті вибравши діаметр каната і вказавши потрібне Вам кількість, а так само зателефонувавши нашим менеджерам за телефонами з розділу "контакти".

Зараз

вигідно/популярно

Зручна оплата

Приймаємо оплати будь-яким зручним для Вас способом: Б.н з ПДВ, переклад на ка...

докладніше

Швидка доставка

Доставка осуществяется усіма автоперевізниками України: CAT, Ін-Тайм, Нова Пошта, а так само...

докладніше

Наші гарантії

Оскільки вся продукція Каргосет ТОВ є сертифікованою, гарантія на всі товари становить відповідно...

докладніше