Канати ГОСТ

    Канати (троси) сталеві ГОСТ

    Являють собою сталеві канати вироблені переважно в країнах колишнього радянського союзу. Заводи з виробництва канатно-метизної продукції працюють як на території України, так і Росії. На території України канати сталеві виробництво заводу Стальканат-Силур ПрАТ вважаються найкращими, а з Росії найчастіше імпортуються троси виробництва Северсталь Метиз ПрАТ. Приставка ГОСТ в позначенні каната говорить про те, що виробництво сталевого каната відповідає одному з ГОСТІВСЬКА стандартів, які перевидавалися до 1988 року. Сталеві троси ГОСТовского походження досить гарні за якістю, але якість канатів дуже залежно від катанки (дроту) з якої робляться канатні пасма. На сьогоднішній день ГОСТівські канати представлені на Україні є Українського виробництва або імпортованими з Росії. Номенклатури і різновидів канатів українського виготовлення досить, щоб замінити канат в будь-якому механізмі виробництва України і колишніх країн СНД, а так само задовольнити потреби будь-якого напрямку, де використовуються сталеві канати.

    Щоб правильно визначити згідно якого саме ГОСТу потрібен канат для механізму - спершу подивіться паспорт пристрою. У Паспорті завжди є посилання на стандарт сталевого троса, інакше неправильно підібраний трос не пропрацює і половини часу від покладеного. Якщо в Паспорті не прописаний ГОСТ сталевого троса, то повинні бути обов'язково вказані такі характеристики як: Діаметр, конструкція, розривне зусилля і матеріал сердечника сталевого каната. Якщо перераховані характеристики вказані - їх буде достатньо, щоб правильно підібрати потрібний сталевий трос для нормальної роботи крана, тельфера, лебідки або іншого підйомного механізму. Компанія «CARGOSET» має в наявності велика кількість сталевих канатів відповідних ГОСТІВСЬКА стандартам, що дає можливість нам підібрати для Вашого механізму максимально відповідний варіант.

Найпопулярніші сталеві канати згідно ГОСТ присутні на складі компанії «CARGOSET»:

    ГОСТ 2688-80 - канати з конструкцією 6х19 (1 + 6 + 6/6) + 1о.с. для підйому і переміщення вантажів за допомогою підйомно-транспортних машин і механізмів.

    ГОСТ 3062-80 - канати з оцинкованим покриттям і конструкцією 1х7 (1 + 6). Мають максимальну жорсткість. Застосовуються для розтяжок і ліній електропередачи (тролейбусних електроліній).

    ГОСТ 3063-80 - канати з оцинкованим покриттям і конструкцією 1х19 (1 + 6 + 12). Троси даного ГОСТу мають підвищену жорсткість. Застосовуються в якості грозоотводов (громовідводи), ще називаються як грозозахисний трос або грозотрос.

   ГОСТ 3066-80 - канати з оцинкованим покриттям, конструкцією 6х7 (1 + 6) + 1х7 (1 + 6) і з жорсткістю трохи вище середньої. Даний трос з підвищеним розривним зусиллям, що робить данни й трос ідеальним для розтяжок вишок, щогл і інших споруд.

    ГОСТ 3067-80 - канати даного ГОСТу переважно мають оцинковане покриття, непогану гнучкість, сердечник з металу, а так само застосовуються для підйому і переміщення вантажів.

    ГОСТ 3069-80 - канати згідно ГОСТ 3069-80 мають оцинковане покриття.

    ГОСТ 3077-80 - канати даного ГОСТу найбільш підходять для використання в ліфтових господарствах для вантажно-людських і вантажних ліфтів, а так же будівельних колисок і інших підйомників (ліфтові канати), так як часто мають ознаку ГОЛ (вантажно-людський)

    ГОСТ 7665-80 - канати конструкції 6х25 з органічним сердечником для застосування в вантажопідіймальному обладнанні і механізмах.

    ГОСТ 7667-80 - канати з конструкцією 6х25 з металевим сердечником, які застосовуються в вантажно-транспортних і дорожніх машинах.

    ГОСТ 7668-80 - канати, що мають конструкцію 6х36 + о.з., Застосовуються у вантажопідйомних механізмах і найбільш підходящі для виготовлення стропів.

    ГОСТ 7669-80 - троси, що мають будову 6х36 + 7х7, використовуються для екскаваторної (кар'єрних) техніки і механізмів, де потрібна підвищена міцність каната, незважаючи на зменшення гнучкості.

    ГОСТ 14954-80 - троси з конструкцією (6х19) + 7х7 використовуються на шахтних підйомних установках, в галузі буріння, в якості несучих елементів (вантів) для мостів та інших відповідальних і великовагових конструкцій.

    Сталеві канати ГОСТ Одеського канатного заводу можуть бути і інших конструкцій і призначень. Якщо Ви не знаєте який точно трос з перерахованих вище Вам потрібен або потрібного немає в списку - залиште заявку нашим фахівцям, які в найкоротші терміни Вам допоможуть.

    Всі перераховані вище металеві канати вітчизняних стандартів реалізовані зі складу компанії «CARGOSET» є виключно новими, а так само без винятку мають заводський сертифікат якості.

    Купити канати (троси) сталеві ГОСТ на сайті нашої компанії можна сформувавши замовлення на сайті вибравши діаметр каната і вказавши потрібне Вам кількість, а так само зателефонувавши нашим менеджерам за телефонами з розділу "контакти"

Зараз

вигідно/популярно

Зручна оплата

Приймаємо оплати будь-яким зручним для Вас способом: Б.н з ПДВ, переклад на ка...

докладніше

Швидка доставка

Доставка осуществяется усіма автоперевізниками України: CAT, Ін-Тайм, Нова Пошта, а так само...

докладніше

Наші гарантії

Оскільки вся продукція Каргосет ТОВ є сертифікованою, гарантія на всі товари становить відповідно...

докладніше