Канати сталеві без покриття


    Сталеві канати, троси без покриття

    Являють собою сталеві світлі (чорні) канати, що не мають додаткового захисного шару у вигляді оцинкованого або нержавіючого покриття. Дані канати використовують, як правило, в механізмах і устаткуванні з інтенсивним використанням сталевого каната. Інтенсивне використання має на увазі собою щоденне або часте використання механізмів з задіє металевого троса. При подібній експлуатації, додатковий захисний шар не має сенсу, так як канат зношується в більш короткий термін, ніж навколишнє середовище зможе завдати істотної, що впливає на характеристики каната, шкоди. Сталеві світлі троси без покриття для кранів уразливі тільки при використанні в гарячих цехах, а також при тривалому використанні під відкритим небом або в безпосередній близькості до джерел вологи.

    Незважаючи на відсутність додаткових захисних шарів, кранові канати без покриття можуть бути покриті консерваційні шаром захисної канатної мастила. За ступенем покриття канатної мастилом, сталеві канати можуть бути:

БС (А0) - без змащення (сухі) канати. Сердечник і зовнішній шар каната не оброблені консерваційні мастильним матеріалом.

БНС (А1) - канати без зовнішньої мастила. Сердечник просочений мастильним матеріалом, зовні - канат сухий.

СМ (А2) - дані канати мають як просочений сердечник, так і зовнішній шар мастильно-консерваційного матеріалу.

    Серед найпопулярніших ГОСТів і DINов можна виділити найосновніші, в яких виготовлення каната без покриття є більш пріоритетним ніж з додатковим захисним шаром:


DIN 3062 - багатосталкові (восьмипрядні) канати, що мають конструкцію 8х19, які встановлюються на багато імпортних ліфти і підйомники для людей.

ГОСТ 2688-80 - канати застосовуються для підйому і переміщення вантажів за допомогою підйомно-транспортних машин і механізмів.

ГОСТ 3077-80 - канати даного ГОСТу найбільш підходять для використання в ліфтових господарствах для вантажно-людських і вантажних ліфтів, а так же будівельних колисок і інших підйомників (ліфтові канати).

ГОСТ 7665-80 - канати конструкції 6х25 з органічним сердечником для застосування в вантажопідіймальному обладнанні і механізмах.

ГОСТ 7667-80 - канати з конструкцією 6х25 з металевим сердечником, які застосовуються в вантажно-транспортних і дорожніх машинах.

ГОСТ 7668-80 - канати, що мають конструкцію 6х36 + о.з., Застосовуються у вантажопідйомних механізмах і найбільш підходящі для виготовлення стропів.

ГОСТ 7669-80 - троси, що мають будову 6х36 + 7х7, використовуються для екскаваторної (кар'єрних) техніки і механізмів, де потрібна підвищена міцність каната, незважаючи на зменшення гнучкості.

ГОСТ 14954-80 - троси з конструкцією (6х19) + 7х7 використовуються на шахтних підйомних установках, в галузі буріння, в якості несучих елементів (вантів) для мостів та інших відповідальних і великовагових конструкцій.

    Так само канати (троси) без покриття можуть бути і в інших ГОСТах або DINах. Для замовлення металевого каната без покриття в Гості, якого немає серед перерахованих вище - залиште заявку нашим фахівцям, які в найкоротші терміни Вам допоможуть. Канати для баштового, жд, вантажного, імпортного крану купити в Києві, Дніпрі, Харкові або Львові можна замовитиу нас на сайті з доставкою по Україні.

    Всі перераховані вище сталеві канати можна купити в Києві, Дніпрі, Харкові, Львові з доставкою за 24 години, які виробляються тільки на заводах згідно ГОСТів або DIN ов, а також супроводжуються сертифікатами якості.

    Всю продукцію зі складу компанії маємо можливість відправити автоперевізниками в усі обласні центри України вже в день замовлення!

Зараз

вигідно/популярно

Зручна оплата

Приймаємо оплати будь-яким зручним для Вас способом: Б.н з ПДВ, переклад на ка...

докладніше

Швидка доставка

Доставка осуществяется усіма автоперевізниками України: CAT, Ін-Тайм, Нова Пошта, а так само...

докладніше

Наші гарантії

Оскільки вся продукція Каргосет ТОВ є сертифікованою, гарантія на всі товари становить відповідно...

докладніше