Коуши

   Коуши для каната (троса) 

    Коуш - це каплевидної виріб з металу або металевого сплаву з жолобом з зовнішнього боку. Даний пристрій призначений для запобігання передчасного стирання петель (огон) каната у внутрішній частині. Коуш закладається в канатну петлю на початку її формування. Огон з коуша всередині щільно затягується, щоб канат якомога щільніше ліг в зовнішній струмочок коуша. Після максимально щільної усадки каната - сформована петля фіксується обжатием каната алюмінієвої втулкою. Даний спосіб формування петлі найсучасніший і надійний. Коуш не має можливості випасти або деформуватися, навіть якщо петля в якій він обжатий буде знаходиться під навантаженням.

    При виборі канатного затиску обов'язково зверніть увагу на його склад, покриття, розміри, і інші характеристики, які повинні відповідати роботам і навантажень з якими Ви плануєте працювати.

   Застосування коуша ГОСТ, DIN

    Коуш сталевого троса застосовуються скрізь, де потрібно захистити петлю від деформування і перетирання. При цьому трос повинен бути не тільки металевим, коуш застосовується і з органічними або синтетичними канатами. Застосування коуша завжди має сенс, якщо тільки його внутрішнє отвір дозволяє в подальшому працювати з петлею. Ціна коуша близька до вартості одного метра каната, з яким він використовується. Тому, набагато дешевше обійдеться одноразова установка коуша в петлю, ніж переробляти конструкцію через руйнування петлі. Ось тільки кілька напрямків, де використання коушів дуже актуально:

    -розтяжки комунікаційних, теле і радіо вишок

    - розтяжки водонапірних веж, стовпів, баштових споруд

    - дитячі майданчики, атракціони, висотні парки

    - флагштоки; спортивні снаряди;

    - виробництво канатних вантажопідйомних строп

    - тимчасові / перевізні споруди (намети, намети)

  Класифікація, види коушів для троса, каната

    Залежно від функцій, які виконуватиме канатний коуш, потрібно зробити правильний вибір його виду:

    DIN 6899 - коуш з оцинкованої сталі європейського стандарту для використання в вантажопідйомних роботах і пристосування.

    ГОСТ 2224-93 - Коуш з пофарбованого металу проводиться згідно стандарту ГОСТ 2224-93 і призначений для надійного захисту канатних петель на тривалий період.

    DIN 3091 - Коуш вантовий з литого металу. Найміцніший вид коушів, який використовується в основному для кранових вант. Виробництво -     . Можуть бути виготовлені з урахуванням побажань замовника (збільшене центральний отвір)

    Переваги коушів компанії «CARGOSET»:

    - міцність і довговічність, яка забезпечуються якісним матеріалом, а так само оцинкованим покриттям корпусу; - виготовлення згідно відповідних стандартів; - можливість вибору форми і типу коуша під Ваші потреби - коуш високої якості прослужить Вам дуже довго, що заощадить Вам кошти в подальшій експлуатації конструкцій.

    Потрібно купити коуши ГОСТ або DIN високої якості за низькою ціною?

    Такелажні захисні елементи з легованої оцинкованої сталі, які Ви можете купити в компанії «CARGOSET» - кращий вибір для Вас і Ваших потреб. Ми продаємо коуши оптом і в роздріб від перевірених виробників вищої якості і за вигідною для наших клієнтів ціною. Наша продукція, в тому числі коуши відповідають найсучаснішим стандартам. Вони виготовлені з якісної сталі, що забезпечує їм високу міцність і довговічність, а так само покриті оцинковкой або порошковою фарбою, в залежності від типу коуша.

    Купити коуши канатні (тросові) заводського виробництва з сертифікатами якості, можна сформувавши замовлення у нас на сайті!

    Замовити Коуши для канатів (тросів) з доставкою по місту або в усі обласні центри України.

Зараз

вигідно/популярно

Зручна оплата

Приймаємо оплати будь-яким зручним для Вас способом: Б.н з ПДВ, переклад на ка...

докладніше

Швидка доставка

Доставка осуществяется усіма автоперевізниками України: CAT, Ін-Тайм, Нова Пошта, а так само...

докладніше

Наші гарантії

Оскільки вся продукція Каргосет ТОВ є сертифікованою, гарантія на всі товари становить відповідно...

докладніше