Лази монтерські

      


  Кігті лази монтерські, кігті електромонтажні

    Монтерські кігті та лази - це допоміжне виріб, призначений для підняття фахівцем електромонтажних робіт на стовп електропередачі або телефонні стовпи. Виріб являє собою гаки затискні з платформою одягаються на ногу фахівця, застібаються кігті і лази монтерські як сандалі, п'ята-носок, що досить надійно фіксує ногу фахівця. Працюють монтажні лази за рахунок ваги монтажника, який впливаючи на кігті монтерські і лази утримує фахівця електромонтажних робіт у вертикальному положенні щодо стовпа, а зубчики на кінцях лазів більш надійно утримуючи фахівця в вертикальному положенні врізаючись в тіло стовпа. Виготовляється лази кігті монтерські з високоміцної вуглецевої сталі, що впливає на вагу лазів - легкість, можливість витримувати великі навантаження - міцність.

    матеріали виготовлення

    Лази й кігті монтерські виготовляють з вуглецевої сталі, для більш високої міцності кристалічної решітки кігті монтерський піддають термічної обробки, а для захисту металевих елементів лазів від корозії, покривають лакофарбовим покриттям (гарантують покривають фарбою). Шипи зносостійкі для додання їм необхідних механічних властивостей - міцність деталі, піддають елементи термічною обробкою. Ремені кріпильні на кігті монтерські лази виробляють - з двох цілісних шматків шкіри юхтового і шкіри сиром'ятної, що дає надійність і щільне облягання ступень фахівця, а виріб зраджує довговічності в експлуатації. Вироби виготовляються згідно - ТУ 14307699.027-96.

 Призначення монтажних кігтів для стовпів

    Лази монтерські ЛМ-2 - кішки монтерские призначені для роботи на дерев'яних стовпах з залізобетонними приставками і дерев'яних опор ліній електропередач 0,4 кВ та 10 кВ, на лініях зв'язку і радіофікації діаметром 140-250 мм.

    Лази монтерські ЛМ-3М - призначені для підйому на залізобетонні опори трапеціїдальной перетину типу СВ-105 і СВ-95 ліній електропередачі і роботи на них.

    Лази монтерські ЛМ-ЗУ - для підйому і виконання робіт на залізобетонних опорах ліній електропередач трапецеидального перетину типу СВ-105 (10кВ) і СВ-95 (0,4 кВ)

    Всі питання по страхувального обладнання житті людини ви можете задати нашим фахівцям зателефонувавши за телефонами в розділі «Контакти» .

    Купити лази для стовпів Ви можете сформувавши замовлення на сайті або ж зв'язатися з нашим відділом збуту через розділ контакти.

    Замовити кігті для стовпів з доставкою по місту Дніпро, Київ або в будь-який інший місто (регіон) з допомогою автоперевізників.

    Вартість монтажних лазів з доставкою залежить від маси посилки, тарифу автоперевізника, а так само віддаленості міста покупця від складу «CARGOSET»

Зараз

вигідно/популярно

Зручна оплата

Приймаємо оплати будь-яким зручним для Вас способом: Б.н з ПДВ, переклад на ка...

докладніше

Швидка доставка

Доставка осуществяется усіма автоперевізниками України: CAT, Ін-Тайм, Нова Пошта, а так само...

докладніше

Наші гарантії

Оскільки вся продукція Каргосет ТОВ є сертифікованою, гарантія на всі товари становить відповідно...

докладніше