Лебідки електричні

      Лебідки електричні 220 В / 380 В

    Електрична лебідка - механізм пересування вантажу, в якому робочим сегментом приводом виступає електричний мотор двох і трифазного харчування, для напруги мережі 220В -Застосовується однофазної тип харчування мотора. Принцип роботи лебідки електричної виступають елементи, встановлені на привід лебідок - барабан або огинає канатний шків (працюючи на лебідки елементом, намотувальним трос або ланцюг на робоче тіло барабана). Звичайна лебідка з електроприводом складається з електродвигуна, редуктора, барабана, рами, гальмівної системи. У разі необхідності деякі лебідки поєднують з поліспастом, а також з різними такелажними системами.

Кріплення лебідок здійснюється за коштами анкерів до фундаменту або сталевий пластині відповідного призначення і з навантаженнями на руйнування перевищують паспортні електричних лебідок, в основному стійкість до навантажень повинна перевищувати 2: 1.

  Застосування електролебідок

    Застосовують лебідку переміщаючи вантаж по похилому або горизонтальному шляху, в рідкісних випадках по вертикальному шляху, в таких випадках виріб-лебідку визначають, як елемент механізму для підйому кранів.


    Області застосування лебідок з електричним електродвигуном досить великі - це можуть бути виробничі цехи, будівельні майданчики, СТО, будівництво мостів і доріг, а також сільське господарство і нецільове використання. Електричні лебідки з метою цільового використання найчастіше застосовуються в області переміщення великогабаритних вантажів на промислових підприємствах і великих будівництвах, вони мають більш високу потужність і вантажопідйомність ніж ручні лебідки.


    Завдання, які вирішують електролебідки лежать в області переміщення вантажів різної маси і габаритів. Виконання робіт електролебідок можуть бути як постійного розміщення - як стаціонарний механізм для підняття вантажів, так і мобільні завдання - розбірна конструкція для вирішення разових завдань з підйому і переміщення вантажу.


    Недоліками електричних лебідок в своєму класі застосування можна назвати їх залежність від електрики, а також залежність від фази і напруги ланцюга 220В і 380В, що ускладнює роботу електролебідок в польових умовах і умовах без відповідного харчування електродвигуна.

  Типи лебідок і їх класифікація

    Лебідки будівельні електричні як вид монтажно-тягового обладнання допомагають звести до мінімуму фізичні зусилля робітників, що додаються в ручних лебідках до рукоятки, підвищуючи продуктивність праці, забезпечуючи набагато більшу швидкість роботи в порівнянні з ручними лебідками. Багато електролебідки універсальні, вони можуть використовуватися не тільки для горизонтального переміщення вантажу, а й для його вертикального підйому. Управління електричної лебідкою здійснюється з кнопкового пульта, її конструкція абсолютно безпечна, зручна в експлуатації. Залежно від моделі, вантажопідйомність лебідки тягової електричної може досягати до 15 тонн.

    Малогабаритні електричні лебідки - це механізми визначаються як лебідки монтажні електричні, які відрізняє мала вага щодо обладнання в своєму класі, він не перевищує 40 кг, що забезпечує легкість при транспортуванні, і не уявляють складнощів в при монтажі лебідок, працюють електролебідки від напруги побутової електричної мережі 220 В. Також, до переваг цих лебідок можна віднести зручність керування ними з пульта, можливість установки стаціонарно на балку, або рухома на окрему каретку. До недоліків цих механізмів можна віднести їх низьку вантажопідйомність, яка не перевищує півтора тон, невелику швидкість підйому вантажу менше 10м / хв.

    Планетарні лебідки. Планетарні лебідки використовують в своїй конструкції планетарний редуктор, в якому замість звичайних двох - провідного і веденого, використовуються одне провідне і кілька ведених коліс, які розташовані, як планети навколо сонця по колу. Планетарна передача дозволяє отримати більше значення потужності при невеликих габаритах, тому головними достоїнствами таких лебідок є велика потужність, і малу вагу, а також компактність. Вони оснащені пультом дистанційного керування і надійним електромагнітним гальмом. Малогабаритні лебідки здатні працюють від напруги 220 В, тоді як промислові планетарні лебідки працюють тільки від двох-трифазного напруги 380 В, що більш економічно по споживанню електроенергії та дає більший ККД.

    Монтажні електричні лебідки - це лебідки призначаються для підйому і переміщення вантажів великої маси на будівельних і промислових об'єктах. Монтажні лебідки мають велику масу (від 600кг), кріпляться на надійному металевому підставі (рамі), стаціонарно встановлюються на горизонтальній поверхні. Вони (лебідки електричні монтажні) призначені для самостійного підйому вантажів, мають великий запас троса, однак, у них невисока швидкість підйому вантажу - не більше 12м / хв ..

    Електрична лебідка 220В і 380В купити зі складу компанії «CARGOSET», які супроводжуються гарантійним терміном, індивідуальним паспортом, інструкцією по експлуатації, мають забарвлений корпус, а також ми даємо кращу консультацію по пусконалагоджувальні консультації по складського й.

    Купити електролебідку зі складу за низькою ціною можна сформувавши замовлення на сайті, або ж зателефонувавши нашим фахівцям за телефонами з розділу «Контакти»

    Замовити електричну лебідку 220В і 380В з доставкою по місту та Україні будь-якими зручними автоперевізниками в будь-яке місто України

    Вартість електролебідок з доставкою залежить від маси талі, тарифу автоперевізника, а так само віддаленості міста покупця від складу компанії «CARGOSET»

Зараз

вигідно/популярно

Зручна оплата

Приймаємо оплати будь-яким зручним для Вас способом: Б.н з ПДВ, переклад на ка...

докладніше

Швидка доставка

Доставка осуществяется усіма автоперевізниками України: CAT, Ін-Тайм, Нова Пошта, а так само...

докладніше

Наші гарантії

Оскільки вся продукція Каргосет ТОВ є сертифікованою, гарантія на всі товари становить відповідно...

докладніше