Стрічка

 

  Стрічка для кріплення і підйому вантажу ПВХ

    Стрічка текстильна для стяжних ременів і вантажна стрічка - тканное виріб з монониток вироблене методом екструзії, отримують мононитки в слідстві з'єднання поліефірів методом поліконденсацій богатоосновних кислот і ангідритів з багатоатомних спиртами. Стрічки синтетичні вантажні мають ряд важливих якостей - зносостійкість внаслідок її синтетичної природи; гнучкість і еластичність так як мононитки досить малі і їх діаметр вимірюється в мікронах; довговічність. Але існує негативна сторона, нитки стрічки текстильної дуже легко порізати об гострі кромки, з цієї причини не використовують стрічки в перевезення промислової, військової та великогабаритної техніки, так-як існує ймовірність порізу про гострі кути кромки піднімати або переміщуваного вироби.

    Стрічка вантажопідйомна - виріб виконане за стандартами якості EN тисячу чотириста дев'яносто дві: 1-2000, де коефіцієнт розтягування стрічки не більше 4%, а діапазон температури для експлуатації -40 ° С +100 ° С. Види виробів які можливо виготовляти з поліестерів стрічки - стропи двогілковий, стропи трехветвевие і чотиригілковий де маса піднімається вантажу буде відповідати одному кінця стропа. Піковий вага який можливо піднімати вантажний стрічкою, відповідає її ширині, і маркується відповідній кольоровій гамі де регламентований вага відповідає кольору, де мінімум - фіолетовий 4,500 daN, максимум - помаранчевий 45,000 daN.

    Стрічка для систем кріплення вантажів - виріб виконане за стандартами якості EN 12195-2, де коефіцієнт розтягування стрічки не більше 7%, діапазон температурного режиму експлуатації -40 ° С +100 ° С. Види виробів які можливо проводити з поліестерової стрічки - стягнуті вантажні ремені і ремені для транспортування вантажу на вантажних машинах. Максимальна вага який можливо транспортувати стрічкою - 0,1 -10 тонн, далі при перевищенні вантажем 10 тонн використовують з метою транспортування вантажів ланцюга і канати вантажні. Визначення максимального ваги транспортується стрічками вантажними: де мінімум - жовтий 750 daN, максимум - помаранчевий 10,000 daN.


    Всі питання за стрічками вантажним і транспортним ви можете задати нашим фахівцям зателефонувавши за телефонами в розділі «Контакти» .

    Купити стрічки для вантажу Ви можете сформувавши замовлення на сайті або ж зв'язатися з нашим відділом збуту через розділ контакти.

    Замовити вантажні стрічки з доставкою по місту Дніпро, Київ або в будь-який інший місто (регіон) з допомогою автоперевізників.

    Вартість карабіни з доставкою залежить від маси страхувального троса, тарифу автоперевізника, а так само віддаленості міста покупця від складу «CARGOSET»

    Всю продукцію зі складу компанії маємо можливість відправити автоперевізниками в усі обласні центри України:

    Дніпро (Дніпропетровськ), Київ, Запоріжжя, Полтава, Кропивницький (Кіровоград), Кам'янське (Дніпродзержинськ), Одеса, Вінниця, Миколаїв, Херсон, Хмельницький, Тернопіль, Черкаси, Івано-Франківськ, Кам'янець-Подільський, Львів, Мукачево, Луцьк, Житомир , Чернігів, Чернівці, Суми, Харків, а також в інші населені пункти України при наявності відділення автоперевізника в м Одержувача.

Зараз

вигідно/популярно

Зручна оплата

Приймаємо оплати будь-яким зручним для Вас способом: Б.н з ПДВ, переклад на ка...

докладніше

Швидка доставка

Доставка осуществяется усіма автоперевізниками України: CAT, Ін-Тайм, Нова Пошта, а так само...

докладніше

Наші гарантії

Оскільки вся продукція Каргосет ТОВ є сертифікованою, гарантія на всі товари становить відповідно...

докладніше