Траверси лінійні

  ТРАВЕРСИ ЛІНІЙНІ

    Траверса лінійного типу - один з видів вантажних траверс. Лінійна траверса так називається виходячи зі свого форм-фактора. У площині вона виглядає як одна лінія. Лінійні траверси одні з найпростіших і надійних за своєю конструкцією. Незважаючи як простоту даного виду траверси, вона може бути сконструйована безпосереднього під вантаж певного характеру, такий як: труби, верстати, металеві листи, арматура і т.д. Так само лінійна траверса може бути обладнана спеціальним навісним обладнанням і вантажозахоплювальними пристроями.

    Відмінні характеристики і типи лінійних траверс

    Траверси лінійного типу - це конструкція з декількох точок підвісу для вантажу, що надає траверсі максимальної універсальності і ефективності в піднятті вантажу у випадках де потрібно виключити пошкодження вантажу стропами, а також у випадках де стропа при зачепі мають більш - 90 °, що виключає зайвого навантаження на строп. Також конструкція траверси передбачає зачепи за центральну вушко і за краї, що ефективно в цільовому використанні конструкції: робота з контейнерами; верстатами; металопрокатом; обладнання нестандартних габаритів; в виробничих підприємствах; на будівництві трубопроводів і нафтогазопроводів; на трубозварювальних базах і при взаємодії трубоукладачів; кладки рейок ремонтними складами.

    Основні технічні характеристики траверс:

    - довжина траверси;

    - ширина між гаками, встановленими на траверсі;

    - вантажопідйомність траверси;

    - кількість гаків або магнітів;

    - розмір несе ланки (отвори).

    Компанія «CARGOSET» має можливість запропонувати до постачання будь-яку з перерахованих вище траверс. Вам потрібно лише озвучити основні характеристики потрібної вам траверси.

    Купити лінійну траверсу для підйому вантажу можна сформувавши замовлення на сайті або залишивши заявку нашим фахівцям.

    Замовити траверси вантажопідйомні в г Дніпро, Харків, Запоріжжя можна з доставкою по місту. Так само можна зробити доставку в усі інші міста України.

    Вартість вантажопідйомних траверс з доставкою залежить від маси траверси, тарифів автоперевізника, а також віддаленості міста одержувача від складу компанії «CARGOSET»

Зараз

вигідно/популярно

Зручна оплата

Приймаємо оплати будь-яким зручним для Вас способом: Б.н з ПДВ, переклад на ка...

докладніше

Швидка доставка

Доставка осуществяется усіма автоперевізниками України: CAT, Ін-Тайм, Нова Пошта, а так само...

докладніше

Наші гарантії

Оскільки вся продукція Каргосет ТОВ є сертифікованою, гарантія на всі товари становить відповідно...

докладніше