Монтажно-тягові механізми

    Механізм монтажно-тяговий МТМ

Тягова лебідка МТМ є портативний ручний підйомно-тяговий механізм з різними варіантами застосування, придатний не тільки для підйомних або тягових робіт, а так само для натяжки, розтяжки і спуску вантажів. Завдяки компактному корпусу, можуть використовуватися в умовах обмеженого простору. Лебідка МТМ може використовуватися як самостійно, так і з додатковими супутніми механізмами, а так само бути частиною складних конструкцій.

    Застосування Лебідки МТМ

Сфера застосування механізму МТМ дуже обширна. Дані механізми можуть використовувати як на будівельному майданчику, так і витягуючи автомобіль типу офф-роад з бруду або піску. Довжина каната спочатку 20 метрів, але його можна збільшити за допомогою строп і такелажні пристрої. Так само за допомогою монтажно-тягового механізму можуть опускати або піднімати ліфт в ліфтовій шахті. Найчастіше застосування даного механізму є в рятувальних роботах, так як за допомогою нього можна витягнути як людини, так і автомобіль з кювету. Монтажний механізм МТМ на виробництві так само часто необхідний. Ним можуть підтягувати вагони, візки, вагонетки, кран-балку для ремонту, а так само для багатьох інших потреб і робіт, де потрібна підтягування і підйом вантажів.

    Основні частини і характеристики монтажно-тягових механізмів

  1. Алюмінієвий корпус - частина механізму, в якій знаходяться всі елементи механізму. Корпус мтм має технологічні отвори для мастила всіх поворотних осей.
  2. Тандемний механізм - Двохважеля механізм для прямого і зворотного переміщення каната (троса)
  3. Механізм захоплення з тріскачкою - дозволяє парі захоплень вільно рухатися тільки в одному положенні.
  4. Анкерний штифт - контролює напрямок каната.
  5. Регульовані ексцентрикові затискачі -.
  6. Важіль для відводу ексцентрикових затискачів в неробочий стан.
  7. Запобіжний зрізують штифт -.
  8. Подовжена рукоятка, одягається на важіль прямого ходу - пристрій, що зовні нагадує палицю або трубу, одягається на важіль прямого або зворотного ходу для управління механізмом.
  9. Канатна гілка - сталевий канат, з одного боку якого - вільний кінець, а з іншого - вантажопідйомний гак, обтиснутий на коуша.

    Принцип роботи 

    Використання монтажно-тягового механізму починається з того, що канатна гілка вільним кінцем заводиться всередину корпусу. Щоб завести канат, потрібно за допомогою відвідного важеля розвести ексцентрики загарбного вузла. Канат пропускають всередині МТМ і виводять його назовні поверх анкерного штифта. Перш, ніж зачепиться за вантаж і почати його підйом або підтягування, потрібно зафіксувати м тм за опору, яка точно витримає зусилля, яке буде додаватися для підтяжки або підйому вантажу. Якщо у опори немає вушок для анкерного штифта, можна використовувати текстильний або канатний строп для обхвату опори, а за допомогою такелажної скоби скріпити петлі стропа і анкерний штифт мтм. Після надійної фіксації Монтажно-тягового механізму, зачіпляються гаком канатної гілки за точку кріплення вантажу. Як тільки конструкція повністю готова до роботи, одягаємо подовжену рукоятку на важіль прямого ходу і доклавши певних зусиль на важіль від 20 до 50кг, в залежності від маси вантажу і поверхні, підтягуємо вантаж. Після закінчення підтягування вантажу, потрібно проносити трос для звільнення гака гілки, а так же строп. Для ослаблення натяжки троса потрібно переставити подовжену рукоятку на важіль зворотного ходу і аналогічними рухами послабити натягнуту конструкцію.

    Відмінні особливості

    Відмінною особливістю монтажно-тягового механізму є безпосередній вплив на трос, що проходить через механізм. Оскільки трос не намотується на барабан, як це прийнято у лебідок, його кількість може бути набагато більшим, ніж може в себе вмістити лебідка з барабанним приводом. Механізм зібраний в корпусі з алюмінієвого сплаву, що робить його відносно легким. Навантаження на корпус механізму при роботі - немає. Зносостійкі паралельно розташовані затискні колодки гарантую надійний обхват каната без його пошкодження, завдяки рівномірному розподілу сили тиску. Зусилля додається через дві пари кулачкових кріплень, зусилля стиснення яких змінюється в залежності від навантаження. Захист від перевантаження гарантується зрізані штифтом в важелі тяги. Запасні штифти знаходяться в рукоятці мтм. Заміна зрізного штифта можлива в будь-який момент. Навіть якщо механізм перебуває під навантаженням, а трос його натягнутий як струна. Комплектація монтажно-тягового механізму від деяких виробників має на увазі наявність запасного каната з гаком. Але якщо ж у Вас немає запасного ремкомплекта для МТМ, Ви завжди можете його придбати окремо в компанії «CARGOSET».

    Потрібно купити Монтажно-тяговий механізм 1,6 3,2 або 5,4 тонний з хорошою надійністю, гарантією і збільшеним терміном служби?

    Тягові лебідки МТМ, які представлені в компанії «CARGOSET» - кращий вибір для Вас і Ваших потреб. У нас продаж Механізмів МТМ оптом і в роздріб тільки від перевірених часом виробників. Все МТМ хорошої якості і за вигідною для наших клієнтів ціною. Наші домкрати відповідають європейським і світовим стандартам, виготовлені з якісної за сучасними технологіями, що забезпечує їм високу міцність і довговічність.

    Купити монтажно-тягові механізми онлайн в інтернеті, які супроводжуються сертифікатами якості та гарантією можна сформувавши замовлення у нас на сайті або зателефонувавши нашим фахівцям за телефонами з розділу "Контакти"

    У нас можна замовити тяговий пристрій МТМ з доставкою по місту або в усі міста України

Зараз

вигідно/популярно

Зручна оплата

Приймаємо оплати будь-яким зручним для Вас способом: Б.н з ПДВ, переклад на ка...

докладніше

Швидка доставка

Доставка осуществяется усіма автоперевізниками України: CAT, Ін-Тайм, Нова Пошта, а так само...

докладніше

Наші гарантії

Оскільки вся продукція Каргосет ТОВ є сертифікованою, гарантія на всі товари становить відповідно...

докладніше