Канати нержавіючі

    Трос нержавіючий - це сталевий канат, звитий з високолегованої сталевого дроту. Він не схильний до корозії, не руйнується при різких перепадах температури, витримує нагрівання до 230-260 ° C і відрізняється високими експлуатаційними характеристиками. Області застосування нержавіючих тросів не мають обмежень. Їх можна використовувати як в побуті, так і в промисловості.

    Види і характеристики нержавіючих тросів

  Нержавіючі канати діляться на два види - марки А2 і А4. Відмінність між цими канатами полягає в складі стали, з якої вони виготовлені.

     Канати нержавіючого металу марки А2 (повний код - А2 / АISI304 / 08Х18Н10). У складі - хром (18%) і нікель (9%). Такі троси стійкі до впливів прісної води, але в більш агресивних середовищах піддаються руйнуванню.

Канати з нержавіючої сталі марки А4 (повний код - A4 / АISI316 / 08Х17Н13М2). У складі - хром (17%), нікель (13%) і молібден (2-3%). Вироби витримують вплив агресивних середовищ: солоної морської води, лугів, кислот.

    Хром є невід'ємним елементом металу, з якого виробляють троси А2 і А4. Ця складова забезпечує сталевим нержавіючим канатів гнучкість і еластичність, забезпечуючи достатню навантаження на розрив. Хром робить метал стійким до перепадів температури, різкого нагріву, практично несприйнятливим до впливу агресивних речовин і вологості.

    Канати нержавіючі марки А2 використовують в підйомних і тягових пристроях, зовнішній рекламі, в теплицях для натягування тенту, при будівництві. Трос з такою стали не пошкодиться, якщо застосовувати його в прісній воді без хімічних домішок. Він не піддається зносу, корозії, навіть якщо вологість навколишнього середовища підвищена.

Морська солона, кисла або лужна середовища вимагають застосування більш стійкого з'єднання. А це сталеві троси марки А4. Вони підійдуть і для використання в харчовому, хімічному виробництві.

Купити нержавіючий трос в Україні не дуже легко, так як місцеві заводи-виробники роблять його тільки "під замовлення". 

    Різновиди свівок і конструкцій нержавіючих канатів

Асортимент нержавіючих тросів досить великий, так як нержавіючі канати можуть мати конструкцію як згідно ГОСТ, так і європейських стандартів - DIN. Канати класифікуються за конструкцією, типом і способу завивки. 


   Найпопулярніші конструкції нержавіючих тросів

    - 7х19 - самі гнучкі троси з нержавіючої сталі;

    - 7 × 7 - середні по гнучкості, мають хороші характеристики розривного зусилля і є оптимальними по співвідношенню ціна-якість

    - 1 × 19 - найжорсткіша конструкція нержавіючого троса. Непридатний в місцях, де потрібен хороших вигин каната. Може використовуватися тільки для розтяжок і натяжних конструкцій

    Купити нержавіючий трос ви можете залишивши заявку на сайті, або замовити його зателефонувавши нашим фахівцям за телефонами з розділу контакти.    

    Маємо можливість відвантажити канат (трос) din 3055 з нержавійки мірними довжинами від 1 м.п.

    Замовити канат нержавіючий з доставкою по місту або відправкою автотранспортними компаніями в усі обласні центри України.

Зараз

вигідно/популярно

Зручна оплата

Приймаємо оплати будь-яким зручним для Вас способом: Б.н з ПДВ, переклад на ка...

докладніше

Швидка доставка

Доставка осуществяется усіма автоперевізниками України: CAT, Ін-Тайм, Нова Пошта, а так само...

докладніше

Наші гарантії

Оскільки вся продукція Каргосет ТОВ є сертифікованою, гарантія на всі товари становить відповідно...

докладніше