Обтискні фітинги для сталевих канатів

    Обтискові нержавіючі фітинги

Фітинги обтискні виготовлені з нержавіючої сталі AISI 316 зміст в якій 2,5% молібдену, нікелю 12-14% хрому 16-18%. Завдяки властивостям впливу присадного матеріалу - молібдену, хрому і нікелю корозія як факт на фітинги практично не впливає, легуючі елементи захищають кристалічну решітку фитинга, що дає можливість безперешкодно переносити обтискними фітингами для троса перепади температур, і агресивні середовища експлуатації, таких як морська вода або палюче морське сонце. Стандарти якості лиття фітингів для канатів - американський MIL-DTL-781, S31635; німецький - 1.4573, X10CrNiMoTi18-12, X6CrNiMoTi17-12-2; країни СНД - 08Х17Н13М2. Для обтискача наконечника з тросом застосовується спеціалізована шестигранна матриця. Фітинги обжимаються з вільного кінця каната завдяки опресування на гідравлічному пресі.

    Застосування фітингів для сталевих канатів

Особливі антикорозійні властивості і переваги обтискних фітингів для канатів дозволяють використовувати виріб в якості такелажне оснащення для кріплення різних будівельних конструкцій: - рекламні конструкції, - формування розтяжок для веж і опор, - створення вуличних декорацій, - як опорну частину архітектурних елементів, - які використовуються в умовах підвищеної вологості і високих температур на морських судах. 

    Переваги роботи фітингами для сталевих канатів Альтернатив які можуть досить якісно замінити фітинги небагато - такелаж зокрема затискачі і талрепи, але їх використання не завжди виправдане або конструкційно неможливо використовувати. Переваги фітингів для сталевого каната: - надійність конструкції - стійкість до корозії - дешевизна - простота монтажу 

    Увага - це важливо!

    Даними наконечниками рекомендується обжимати тільки сталеві оцинковані нержавіючі канати з металевим сердечником конструкцій 7х7, 7х19, 1х19. У випадках, коли конструкції не є несучими і не перевищують допуск по навантаженнях можливо використовувати канати сталеві з органічним сердечником типу 6х7, 6х19 і їх аналогів. Суворо забороняється використання обтискача фітингами синтетичні канати і шнури.

Зараз

вигідно/популярно

Зручна оплата

Приймаємо оплати будь-яким зручним для Вас способом: Б.н з ПДВ, переклад на ка...

докладніше

Швидка доставка

Доставка осуществяется усіма автоперевізниками України: CAT, Ін-Тайм, Нова Пошта, а так само...

докладніше

Наші гарантії

Оскільки вся продукція Каргосет ТОВ є сертифікованою, гарантія на всі товари становить відповідно...

докладніше