Гарантія

Вся продукція, представлена ​​в інтернет-магазині CargoSet, є сертифікованою і супроводжується офіційною гарантією. Термін гарантії на товари визначається українськими та європейськими стандартами, згідно яких були зроблені вироби, а так само вказується в характеристиках товару на сторінці товару. Компанія «КАРГОСЕТ» надає 3 робочих дня з моменту відвантаження продукції на огляд і визначення у вироби заводський брак . У разі виявлення такого, «КАРГОСЕТ» ТОВ зробить заміну товару в найкоротші терміни на аналогічний, сплативши при цьому витрати на транспортні витрати. У разі, відсутності заводського браку, в силу вступає гарантійний термін, прописаний в паспорті на виріб. Датою відвантаження товару вважається дата виписки видаткової накладної на товар.

Повернення товару

 Товари, які були зроблені на замовлення клієнта, можуть бути повернуті тільки в разі виявлення заводського браку або ж невідповідності виробленого товару згідно розміщеної заявки.


В інших випадках вироблений під «замовлення» товар, відповідний замовлення клієнта та не має заводський брак - поверненню не підлягає, і кошти за подібний товар повернуті не будуть.


Якщо ж продукція є штучної і не проводилася згідно із замовленням клієнта, її повернення або обмін здійснюється згідно закону «Про захист прав споживача».