Доставка і оплата

Ми зможемо доставити товар найбільш зручним для Вас способом:

1

Надіслати товар транспортною службою (автоперевізником): САТ, Інтайм, Нова Пошта, після попередньої оплати. Відправлення «накладеним» платежем може бути тільки за попереднім погодженням з менеджером.

2

Надіслати товар із залученням найманої транспорту (приватних автоперевізників, транспортних компаній).

3

Доставити вантаж кур'єром або власним автотранспортом в межах міста Дніпро (послуга може бути платною у залежності від розташування і характеристик вантажу).

4

Так само ви завжди можете самостійно забрати товар зі складу нашої компанії за адресою: м Дніпро, вул. Академіка Белелюбського, 32, попередньо зв'язавшись з менеджером для уточнення готовності товару та документів до відвантаження.

Ви можете оплатити товар найбільш зручним для Вас способом:

1

Банківським безготівковим переказом за нашими реквізитами, вказаними в рахунку на оплату. Ми виставляємо рахунки з 20% ПДВ від компанії ТОВ «КАРГОСЕТ». Рахунок на оплату Ви можете запитати у менеджера, який відправить Вам його в найкоротші терміни по факсу або на e-mail.

2

Пластиковою картою платіжних систем Visa або Mastercard через систему електронних платежів LIQPAY, попередньо сформувавши замовлення на сайті.

3

Електронним переказом з карти на карту через Інтернет-банкінг або готівкою через термінал на карту Приват-Банку. Реквізити Ви зможете отримати у менеджера безпосередньо при оформленні замовлення.

4

Оплата замовлення готівкою через касу будь-якого українського банку за реквізитами, вказаними в нашому рахунку на оплату.Оплата замовлення кур'єру при доставці товару