Пояс комбінований лямковий P71C

Калькулятор прорахунку ціни товару:

Тип

Артикул: 3212
Вкажіть Тип

3250.80 грн

Ціна з урахуванням ПДВ

в наявності Додати в обране
Вкажіть кількість
  • Всі про товар
  • Фото 1
  • Відгуки
  • Купують разом
  • Доставка

    Пояс комбіновані й лямковий P71C AB 171 03 )

    Пояс страхувальний лямковий P71C призначений для забезпечення безпеки робіт на висоті при виконанні операцій з частим переміщенням по горизонтальних поверхнях а також роботою в просторовому положенні з негативним кутом нахилу без опорної лінії. Відмінною рисою P71C від інших поясів це його конструкція, завдяки потрійний страховці на поясі, грудях і страховці на спині він ідеально підходить для монтажників які працюють з великою кількістю інструменту і активно переміщаються без опорної точки на страховці. Але пояс P71C має ще додаткові переваги у вигляді подовжених лямок на ногах покращуючи становище фахівця в просторі, в якому ноги не за цокає. Так само P71C на грудях має карабін, надійно страхує від випадкового розкриття страховки в разі необхідності зливу точки на поясі або грудей. D - образне кріплення для страхувальної системи за спиною і D - образне кріплення спереду з боків кушака відмінно працює в умовах обмеженого простору. Пояс P71C - це універсальний засіб для позиціонування фахівця з висотним в різній площині з можливістю переміщатися в будь-якому положенні в просторі.

    З даними поясом ідеально підходять для підстрахування амортизатори типу ABM або ж страхувальні стрічкові або тросові пристрої. Сам лямковий пояс P71C проведений з високоміцної поліестерової стрічки 45 мм, і виготовлений із застосуванням високоміцної нитки для сшиванием лямок. P71C зроблені польським заводом виробником страхувального обладнання Protekt, з 20 річним

    Пояс складається з неоплачених і пов'язках лямок, додаткової нагрудної лямки з карабіном, так само дуже широкого напівжорсткого кушака, бічних пунктів зачеплення у вигляді металевих кілець на поясі, заднього пункту зачеплення у вигляді півкільця D - образного кільця. Лямки пояса легко регулюються в залежності від габаритних даних (розмірів) працівника, бічні кільця відігнуті назовні для зручного зачеплення стропів. Нагрудна лямка несе навантаження за дві точки кріплення, забезпечує правильне положення лямок в процесі роботи. Даний продукт є частиною засобів індивідуального страхувальної захисту від падіння з висоти і повинен використовуватися спільно з повним комплектом страхувальної системи для захисту людини. P71C - це відмінна універсальна альтернатива для всіх поясів від європейського виробника якісного страхувального обладнання на протязі 20 років.

    Застосування страхувального пояса P71C комбінованого

    Ідеально P71C як комбінований пояс підійде монтажникам, альпіністам промислового роду діяльності у випадках коли необхідно або переміщення з підйомом або переміщення зі спуском, а також у випадках коли переміщення ускладнене і необхідно міняти страхувальні точки самостійно. НеобходімостьP51E виникає у випадках коли основна страховка може бути з барабаном - стрічкове або тросове пристрій, а місце проведення робіт знаходиться під негативним кутом або утруднений доступ до точки страховки. В цьому випадку P71C може страхувати за 5 точок і монтажник - альпініст най дет оптимальних баланс для роботи. Використанні даного поясу, допускається страховка і евакуація людини з колодязів, траншей та інших підземних споруд, а також запобігання падінню робітника з висоти. Але все ж основний рід діяльність пояса P71C з лямками і поясів, в його ергономіці і можливості швидко працювати з ним в різних просторових положеннях. Також P71C можна дуже швидко одягнути і зняти. Область застосування P71C :

- страховка на будівельних об'єктах із застосуванням страхувальних пристроїв різної довжини

- страховка скелелаза і монтажника на висоті при монтажних і будівельних роботах у важкодоступних місцях

- короткочасна страховка на висоті при будівельних, монтажних роботах з негативним кутом нахилу

- як пояс страхувальний для покрівельних робіт в обмежених умовах або складної підйомно-спусковий роботою

- як пояс страхувальний лямковий для спилювання дерев 

- страхувальний пояс для прокладки кабелів і високовольтних проводів на ЛЕП

    Переваги страхувального пояса P71C 

- можливість кріплення за дві точки на поясі, одну точку на спині, дві точки на грудях 

- надміцний матеріал виготовлення (поліестерова високоміцна стрічка 45 мм) - точка кріплення 2 фронтальні - виконаний у вигляді петель, з'єднуються між собою за допомогою карабіна

- точка кріплення 1 за спиною - виконаний у вигляді металевої півкільця D - образного

широкий ергономічний пояс з бічними кільцями для позиціонування

- вибір розміру пояса

- вибір фалів, строп для запобіжного пояса

- вибір розміру форми карабіна

- кожен пояс супроводжується паспортом на виріб страхувальне вироби - Розмір: M-XL, XXL.

     Технічні характеристики поясу Лямочні для страховки P71C AB 171 03 ) 

Плечові і ножні лямки

Тобто, регульовані

Кріплення на поясі / кріплення на спині / кріплення на грудях

2 з боків / 1 - за спиною / 2 на грудях

Пряжки для простої і швидкої регулювання лямок

є

вага пояса

M-XL - 1,690кг; ХХL - 1,790 кг

Кріплення за спиною

1 D - образне

кріплення спереду

2 D - образне

Кріплення з боків

2 D - образне

    Розмірна сітка P71C AB 171 03 страхувального Лямочні пояса 

см

M-XL

XXL

Обхват грудей

64-120

75-150

Обхват талії (пояс)

-

-

обхват стегна

45-70

60-85

Відстань від плеча до паху

55-75

65-85

вага

1 690 гр

1790 гр

    Купити запобіжний пояс P71C для робіт на висоті з поясом і п'яти точками кріплення за оптовою ціною можна сформувавши замовлення на сайті або зателефонувавши за телефонами, вказаними на сайті в розділі «Контакти»

    Страхувальні пояси компанії Protekt P71C, виконані з високоміцних матеріалів має пояс з п'яти точками кріплення, і дві точки кріплення спереду за сучасними стандартами і мають особистий паспорт.

    Замовити пояс лямковий P71C з доставкою по Україні в Дніпро, Київ, Харків, Одесу і Львів Дніпро (Дніпропетровськ), Київ, Запоріжжя, Полтава, Кропивницький (Кіровоград), Кам'янське (Дніпродзержинськ), Одеса, Вінниця, Миколаїв, Херсон, Хмельницький, Тернопіль , Черкаси, Івано-Франківськ, Кам'янець-Подільський, Львів, Рівне, Луцьк, Житомир, Чернігів, Чернівці, Суми, Харків, а також в інші населені пункти України, при наявності відділення автоперевізника в м Одержувача.


Доставка

По Українi

- Автоперевізниками:

  • Нова Пошта
  • Делівері
  • САТ

- найманим транспортом

- Транспортом компанії "CARGOSET"

По місту Київ

- самовивезення зі складу компанії

- доставка вантажу кур'єром на адресу покупця

- безкоштовно від 3000 грн

Оплата

Безготівковий з ПДВ і без ПДВ

Готівкою в офісі компанії

післяплатою при отриманні

На карту Visa / Mastercard

Запросити нас до тендеру

Гарантія

- обмін / повернення протягом 14 днів

- офіційна гарантія виробника від 6 до 24 місяців

- Вся продукция сопровождаеться паспортом или сертификатор качества

раніше

ви дивилися

Пояс комбінований лямковий P71C

3212

от 3250.80 грн

На складі