Пояси монтажні безлямкові

Пояс монтажний запобіжний
   

    Пояс страхувальний монтажний - відмінне вироби індивідуального захисту, які дозволяють зменшити ймовірність травмування монтажника і фахівця висотних робіт.

Монтажний пояс являє собою виріб де пояс виконаний з поліамідних тканин високої міцності, які витримують 1000 кг / с (10 kH) на розрив, кріплення на пояс виконано у вигляді поясного ременя надійно закріплюється на поясі монтажника висотника, протягнути особливим способом через пряжку пояса, пряжка вдає із себе Н-подібну діталь де одна частина вушка прикріплена до поясного ременя, а друга має функцію варіювати довжину охоплення кола на поясі фахівця - монтажника; по лівому і правому боці пояса знаходяться з'єднувальні кільця для строп з можливість закріплювати страхувальний пристосування для більш зручної роботи на висоті.

    Ремінь монтажний - застосовується в тих випадках, коли монтажник має об'єкт роботи на висоті понад 3 метрів, а його життя або здоров'я так чи інакше перебувати під загрозою. Актуальними пояса монтажні в тих областях висотних робіт, де необхідно проводити монтажні роботи на ділянці стаціонарно - це висотні роботи на будівельних лісах, монтаж ЛЕП з кран люльки, монтаж металоконструкцій, в монтажі металопластикових вікон и.др.

В основному всі випробування на міцність і призначення пояса як спеціального вироби регламентуються в ГОСТ Р 50849-96, регламентується як виріб, що запобігає падіння людини, для евакуації людини в разі надзвичайних ситуацій і.т.д.

Страхувальний пояс монтажника для висотних робіт відмінно підходить у всіх просторових положеннях і не обмежений людини по горизонтальних і вертикальних просторовим положенням в переміщенні, також користуватися страхувальним поясом можна і спільно з монтажним обладнанням або обладнанням супутнім проведенню монтажних робіт, страхують і інструмент за сполучна кільце, щоб дороге або необхідне обладнання не було пошкоджено.

    Пояс страхувальний монтажний зі страхувальної мотузкою або ланцюгом, є відмінним засобом для запобігання падінню, але також ремінь монтажний є досить ергономічним виробом, що дозволяє працювати вільно, не сковує рухи навіть в зимовий період, і не натирає мозолі в місцях руху працівника висотних робіт.

Страхувальний пояс монтажника висотника має функції зміни кріплення на поясі фахівця, що дуже зручно в разі використання виробу в двох різних площинах або виріб експлуатують по черзі більше одного працівника. Виріб монтажний пояс для страховки може працювати в діапазоні температур від -40 до +50.

Пояс-страховка безлямковий є виробом, на яке можливо закріплювати енергопоглинаючих пристрій який знижує небезпечну величину динамічного навантаження, в разі впливу на тіло людини. Робота монтажного пояса може бути довговічною і надійною при правильному його зберіганні, а також експлуатації, постійним оглядом при виході на робочу ділянку.

     «CARGOSET» пропонує до реалізації пояса безлямкового тільки високої якості, з сертифікатами виробника відповідають сучасним стандартам.

    Купити пояса запобіжні від падіння з висоти Ви можете в компанії «CARGOSET», при цьому отримати високу якість, надійні матеріали з гарантією на кожну одиницю товару.

    Всю продукцію зі складу компанії маємо можливість відправити автоперевізниками в усі обласні центри України

Зараз

вигідно/популярно

Зручна оплата

Приймаємо оплати будь-яким зручним для Вас способом: Б.н з ПДВ, переклад на ка...

докладніше

Швидка доставка

Доставка осуществяется усіма автоперевізниками України: CAT, Ін-Тайм, Нова Пошта, а так само...

докладніше

Наші гарантії

Оскільки вся продукція Каргосет ТОВ є сертифікованою, гарантія на всі товари становить відповідно...

докладніше