Пояси страхувальні Лямочні

Ціну знижено

Пояс страхувальний лямковий ПЛ-1

1 модифікацій

від 392.00 грн

На складі

Ціну знижено

Пояс страхувальний лямковий ПЛ-2

1 модифікацій

від 635.00 грн

На складі

Ціну знижено

Пояс страхувальний лямковий ПЛК-1

1 модифікацій

від 679.00 грн

На складі

Ціну знижено

Пояс страхувальний лямковий ПЛК-2

1 модифікацій

від 995.00 грн

На складі

Ціну знижено

Пояс страхувальний лямковий ПЛК-3

1 модифікацій

від 1248.00 грн

На складі

Ціну знижено

Пояс страхувальний лямковий ПЛК-4

1 модифікацій

від 612.00 грн

На складі

Ціну знижено

Пояс страховочный лямочный ПЛ-2-US

1 модифікацій

від 569.00 грн

На складі

Новий товар
Ціну знижено

Пояс запобіжний лямковий ПЛК-2-UN

від 1268.00 грн

На складі

Новий товар
Ціну знижено

Пояс запобіжний лямковий ПЛК-3-UN

від 1628.00 грн

На складі

Новий товар
Ціну знижено

Пояс запобіжний лямковий ПЛК-3-US

від 2027.00 грн

На складі

Новий товар
Ціну знижено

Пояс запобіжний лямковий ПЛКн-UN

від 1075.00 грн

На складі

Пояс комбінований лямковий P71C

1 модифікацій

від 3251.00 грн

На складі

Пояс страхувальний лямковий P36

1 модифікацій

від 909.00 грн

На складі

Пояс страхувальний лямковий P03S

1 модифікацій

від 535.00 грн

На складі

Пояс страхувальний лямковий P05S

1 модифікацій

від 1000.00 грн

На складі

Пояс страхувальний лямковий P35E

1 модифікацій

від 984.00 грн

На складі

Пояс страхувальний лямковий P51E

1 модифікацій

від 2322.00 грн

На складі

Пояс страхувальний лямковий P52 Pro

1 модифікацій

від 2928.00 грн

На складі

Пояс страхувальний лямковий P56

1 модифікацій

від 1574.00 грн

На складі

Пояс страхувальний лямковий P32 Pro

1 модифікацій

від 2470.00 грн

На складі

    Пояси страхувальні лямочні ПЛ 

    Лямковий страхувальний пояс ПЛ складається з лямок (або подібних елементів), які розміщені на плечах і в районі тазу. Лямки, що несуть навантаження, називають основними. Допоміжні лямки при утриманні та при зупинці падіння навантаження не несуть. Основні лямки мають ширину не менше 40 мм. Додаткові - не менше 20 мм. Точка, в якій до поясу приєднується строп, фал, або інші компоненти страхувального пояса називається елементом кріплення. Такі елементи кріплення розміщують на грудях і (або) на спині вище центра ваги людини і (або) на його плечах.

    При випробуваннях страхувальний пояс ПЛ повинен витримувати дворазове падіння манекена масою 100 кг з висоти 4 м. При цьому перший раз манекен кидають вниз в нормальному положенні, а другий раз - головою вниз. В обох випадках манекен повинен зависнути в нормальному положенні (тобто головою вгору з кутом нахилу не більше 500).

    Лямочні пояса є кращими, з застосовуваних в страхувальних системах людини, захищає його від падіння з висоти. Пояси повинні застосовуватися в комплекті зі страхувальними стропами (фалами), які потрібно купувати окремо, при цьому, ретельно вибирати страхувальний фал, в залежності від виконуваних робіт

    Так, при наявності рятувального фала, дозволяється застосовувати Лямочні пояса для страховки і евакуації працівників з колодязів, ям та інших підземних комунікацій. Комплектація спеціальним амортизатором, який кріпиться до наспинного вузлу Лямочні поясів, дозволяє істотно знизити ударну навантаження, в разі ймовірного падіння працівника з висоти

    Пояс страхувальний лямковий комбінований являє собою комбінацію з Лямочні і безлямкового поясів, саме за рахунок цього і досягається універсальність і практичність моделі. Використовується страхувальний пояс для роботи на висоті, коли співробітнику важко добратися або ті дотягнутися до місця проведення робіт, наприклад прокладання кабелю або ремонту будівлі, смітника вікон. Також часто страхувальний пояс застосовується в промисловому і гірському альпінізмі. Конструкція страхувального пояса виконана таким чином, щоб забезпечити максимально комфортну роботу на висоті, щоб людина відчувала себе впевнено. Такий страхувальний пояс комбінований дозволяє проводити роботу на висоті так, що співробітник може надовго зависнути на одному місці або спуститися на поверх нижче. Страхувальний пояс не важкий, завдяки чому вам легше працювати і спускатися на ньому.

    Чому потрібно купити страхувальний пояс?

    Купити страхувальний пояс рекомендується для таких ситуацій, коли вам доводиться працювати на висоті, тобто це можуть бути такі роботи, як клінінг, альпінізм, будівництво будівель, дрібний ремонт і зовнішній ремонт конструкцій. Купити страхувальний пояс неодмінно варто для гарантій безпеки працівника на висоті, і щоб уникнути переломів і серйозних травм аж до летального результату.

    Хребет у людини є дуже міцним. Але локальні ударні бічні навантаження призводять до його пошкоджень. А саме такі навантаження провокує безлямковий страхувальний пояс при зупинці паденія.Для утримання і для евакуації потерпілого дозволяється використовувати будь-який страхувальний пояс, але настійно рекомендується використовувати пояс лямковий ПЛ. І це не примха, а рекомендації, засновані на статистиці виробничого травматизму.

    Компанія «CARGOSET» пропонує пояса Лямочні ПЛК тільки заводського виробництва з дотриманням усіх сучасних стандартів наступних виконань:

    ПЛ-1. Пояс лямочний для висотних робіт ПЛ-1 призначений для забезпечення безпеки робіт на висоті при виконанні операцій з частим переміщенням по горизонтальних поверхнях, або поверхонь з невеликим ухилом.

    ПЛ-2. Пояс лямочний 2ПЛ призначений для забезпечення безпеки робіт на висоті, на вежах, опорах Лем, металевих конструкціях, фасадах будівель. При виконанні операцій з переміщенням по вертикалі або по поверхнях з кутом нахилу більше 45 градусів.

    ПЛК-3. Пояс лямочний комбінований ПЛ-К3 використовується при виконанні робочих операцій по вертикальній або похилій (75º) поверхнях, при виконанні робіт в трубах, колодязях, шахтах, при проведенні ремонтних робіт, пов'язаних з зависанням.

    ПЛК-3FS. Пояс лямочний комбінований ПЛ-К3 (FS) має інтегроване крісло (сидіння), що дозволяє виконувати тривалі роботи на висоті.

Кожен пояс з лямками для монтажника проходить випробування, а так само комплектується індивідуальним паспортом на виріб.

    Купити лямковий пояс зі страхувальним фалом, Ви можете зателефонувавши нам за телефонами з розділу "контакти" або сформувавши замовлення на сайті через "кошик"

Зараз

вигідно/популярно

Зручна оплата

Приймаємо оплати будь-яким зручним для Вас способом: Б.н з ПДВ, переклад на ка...

докладніше

Швидка доставка

Доставка осуществяется усіма автоперевізниками України: CAT, Ін-Тайм, Нова Пошта, а так само...

докладніше

Наші гарантії

Оскільки вся продукція Каргосет ТОВ є сертифікованою, гарантія на всі товари становить відповідно...

докладніше