Траверси просторові

    ПРОСТОРОВІ ТРАВЕРСИ

    Просторова траверса є - конструкцію з квадратної труби або швелера сполученого один з одним у формі квадрата або прямокутника, або таврового з'єднання, з підйомом за краї або центральну вушко, розмір центральної і крайньої вушка виготовляється під розміри гака підйомного механізму.

    Способи підйому за вушка в траверсі просторового типу дозволять більш зручно піднімати різно габаритний вантаж. З роботою даної траверси можливість знаходити точку спокою при маятниковому коливанні вантажу набагато простіше, так само достатньою підставою при використанні траверси просторової є більш рівномірний переміщення центру ваги вантажу, що дозволяє в рівних, що більш як акуратно і компактно переміщати вантаж в вантажно-розвантажувальних операціях.

    Відмінні характеристики і типи просторових траверс.

    Просторові траверси від траверс лінійного типу відрізняє не тільки конструкція з можливістю підняття за 3 і більше точки, а можливість стропування точок для підйому механізмів в геометричному просторі, ортогональность проекцій яких багатосекторні (три і більше точки в просторі).

    Перевагами «Просторових траверс» - виняток пошкодження габаритного вантажу стропами при підйомі, а також менші переважить і нахили вантажу - це досягається більш рівномірним розподілом маси вантажу. Переміщаючи вантаж зі зміщеним (несиметричним) центром тяжіння точка спокою вантажу знаходиться набагато швидше, а при переміщенні вантажу даної траверсой в обмеженому просторі є не замінним властивістю для більш швидкої і комфортної роботи з вантажем. Значно зручним властивістю траверси є можливість підняття різних вантажів на гаках зацепах траверси, головне при роботі з даною конструкцією - навантажити всі 4 кута траверси при підйомі. Траверсу даного зразка (просторову траверсу) можна використовувати: робота з тельфером, краном при проходженні вантажу великих ділянок робіт - це в складах, виробничих цехах, зерносховищах, сховищах просторових вантажів.

    Основні технічні характеристики траверс:

    - область використання;

    - тип конструкції;

    - довжина траверси, ширина траверси;

    - три і більше просторових точки для стропування (підйому вантажу)

    - ширина між гаками, встановленими на траверсі;

    - вантажопідйомність траверси;

    - кількість гаків або вушок;

    - розмір несе ланки (отвори).

    Компанія «CARGOSET» має можливість запропонувати до постачання будь-яку з перерахованих вище траверс. Вам потрібно лише озвучити основні характеристики потрібної вам траверси.

    Купити просторову траверсу для підйому вантажу можна сформувавши замовлення на сайті або залишивши заявку нашим фахівцям.

    Замовити траверси просторові вантажопідйомні в г Дніпро, Харків, Запоріжжя можна з доставкою по місту. Так само можна зробити доставку в усі інші міста України.

    Вартість вантажопідйомних траверс просторового типу з доставкою залежить від маси траверси, тарифів автоперевізника, а також віддаленості міста одержувача від складу компанії «CARGOSET»

Зараз

вигідно/популярно

Зручна оплата

Приймаємо оплати будь-яким зручним для Вас способом: Б.н з ПДВ, переклад на ка...

докладніше

Швидка доставка

Доставка осуществяется усіма автоперевізниками України: CAT, Ін-Тайм, Нова Пошта, а так само...

докладніше

Наші гарантії

Оскільки вся продукція Каргосет ТОВ є сертифікованою, гарантія на всі товари становить відповідно...

докладніше