Дріт зварювальний

        

    
Зварювальний дріт

    Зварювальний дріт можу застосовують при зварюванні і пайку, як зварювальний матеріал з металу, рідше інших матеріалів. Зварювальний дріт використовують для зварювання і пайки деталей виходячи з хімічного складу зварювальних деталей, також варто враховувати в якій формі упаковки вона поставляється. Застосовується дріт при зварюванні плавленням - ручній, як елемент видатковий в напівавтоматичному зварюванні, в автоматичному зварюванні, газовому зварюванні в середовищі легованих газів, а також як основний елемент для виробництва штучних електродів.

    Основні переваги роботи зварювальним дротом - це можливість роботи їй на автоматах, а також напівавтоматах в середовищі захисних газів - аргон Аr, гелій He вуглекислота CO2, суміші 75% Аr + 25% СO2. Також зварювальний дріт має покриття, яке полегшує роботу зварника і дає більш якісні зварні шви. Зварювальний дріт як витратний матеріал найпоширеніша, на сьогоднішній день її можна придбати або замовити для поставки як в Україні, так і з доставкою в інші міста. Якщо говорити про технічні переваги роботи з дротом. 1. Дротом відмінно працювати на всіх видах напівавтоматичних системах, особливістю в роботі може стати діаметр дроту і сама форма упаковки, швидкість роботи зачату настроюється. 

    2. Мотки часто мають велику довжину ніж обсяг роботи в робочий час на виробництві, що досить зручно, дріт міняють раз на день - тиждень. 3. Відсутність або наявність покриття дає фахівцеві можливість вибрати дріт виходячи з особливостей звареної конструкції. 4. В одній моделі або групі товару, існують маса діаметрів де зварювальник може вибрати необхідну і отримати якісний результат при мінімальних енерговитратах. 5. Відсутність шлаку - це основний фактор пре виборі роботи зварних робіт даними витратним матеріалом. Шлак як основна проблема в проведенні зварювальних робіт, впливає не тільки на пористість шва, але і дає контролюючим службам ОТК, можливість відбракування деталей. При роботі з дротом швидкість і якість вище ніж при роботі електродами. 


    Особливості роботи з дротом
    1. Дріт як витратний матеріал необхідний в постійній захисту зварної ванни, що підвищує собівартість зварного процесу для з'єднання металу.

    2. Зберігання зварного дроту не завжди зручно - це вимагає великі простори в цеху, особливо це стосується мотків великого обсягу. Особливості зберігання дроту іноді вимагає спеціальної уваги - відсутність ймовірності попадання масла і інших сумішей на його основі.

    3.Моткі великого обсягу і маси вимагають навичок роботи з апаратурою. Якщо зварювати деталі молодих фахівців вчать, то переставляти касети або бобіни вимагає додаткового інструктажу. 4. При покупці дроту в мотках на око досить складно підібрати універсальний діаметр, тому запас передбачає наявність одночасно кілька варіантів дротів для роботи зварних фахівців.

    5. При роботі дротом в більшості випадках потрібно флюс, як додатковий елемент надійного захисту зварного шва. Класифікація зварного дроту починається з того, що варто визначити основний елемент, що впливає на підбір марки дроту - вуглець. Варто звернути увагу на склад дроту: - низький вміст вуглецю в присадний матеріал дроту; - низьколегована дріт; - високолегована зварювальний дріт; - дріт порошковий (дає незначне утворення шлаку, все залежить від пресадок) 

    Матеріали з яких будуть зварювати відіграють вирішальну роль при виборі дроту, тільки після цього йде обладнання, і середовище в якій буде відбуватися зварене з'єднання. Зварене з'єднання - це завжди елемент не стабільності конструкції, але на сьогоднішній день чинники впливають на зварене з'єднання зведені до мінімуму, тобто в 99,9% випадках правильно підібраний витратний матеріал - дріт, дає довічну гарантію роботи вироби. Дріт зварювальний ділитися на кілька різновидів по металах: - алюмінієвий дріт; - мідний дріт; - нержавіюча дріт; - сталевий дріт; - сталева обміднений дріт. 

    Зварювальний дріт алюмінієва
    Алюміній як метал має малу питому вагу - 2,7 г / см3, температура ж плавлення металу алюмінію - близько 660 ° C без легуючих присадок, але особливість плавлення - це плівка алюмінію Al2O3 має високу температуру плавлення 2050 ° C. З цієї причини для зварювання застосовують різні типи і види дроту. Так само особливістю алюмінію варто виділити його сплави, діляться на групи: - деформуються (сплав з магнію або марганцю мул дюраль-алюміній, силуміни вміст кремнію 4-13%) - ливарні (матеріал для деталей). Зварюють алюміній дротом ГОСТ 7871-75.


    Мідний дріт
    Мідь має щільність - 8, 93 г / см3, температуру плавлення 1080-1083 ° С, але при температурах 300-500 ° С вона має горячеломкостью. Горячеломкость міді зварного шва призводить до з'єднання міді з киснем утворюючи закис міді Cu2O, що неминуча веде до тріщин зварного мідного шва ще в гарячому стані. Мідні шви досить вимогливі до підбору як флюсу, так і дроту, ГОСТ 859-78 регламентує знижений вміст кисню до 0,01%, західні аналоги дроту також використовують даний показник. Для зварювання міді використовують ацетилен C2H2, а також дріт з додаванням срібла Ag. 

    Нержавіюча дріт
    Нержавіюча сталь має в своєму змісті присадки, які впливають як на зварювання так і на вибір дроту. Щільність нержавіючої сталі - 7,7 до 7,9 г / см, температура плавлення 1450-1520 °. Особливості зварювання нержавіючої дротом - це корозійна стійкість дроту, а так само хромо - нікелевий склад (Cr, Ni). Сварка нержавіючої дроту відбувається в аргоновому середовищі з використанням постійного струму. Зварювальний дріт з використанням напівавтоматів дозволяє проводити роботи і з нержавіючими сталями, не використовуючи як присадний елемент - флюс, так іноді і відмовлятися від захисних порошків-флюсів. 

    Сталевий дріт 
    Сталь - сплав заліза з вуглецем (Fe, C) вміст вуглецю в якому від 0,02 до 2,14%, причому змістом від 0,6% до 2,14% - це вуглецеві стали, вище 2,14% - то метал класифікують як чавун. Щільність стали колебіма в межах від 7,7 до 7,9 г / см³, температура плавлення 1450-1520 ° C. Вибір дроту для зварювання сталей, як конструкційної, так і інструментальні стали, де вміст вуглецю може бути низьким, так і високовуглецеві стали, так само леговані стали повинні містити однаковий або схожий хімічний склад. У разі коли хімічний склад буде не ідентичний або вміст легуючих елементів буде впливати на процеси, що протікають в зварений ванні - це можуть бути нерівномірність охолодження металу або ж його тугоплавкость, дріт краще не використовувати, або при сумнівах виробляти контроль зварного шва (магнітний, радіографічний метод, ультразвукової). 

    Сталева обміднений дріт 
    Зварювальний дріт з обмідненим покриттям має особливості - мінімальні втрати на розбризкування металу. Стабільність зварної ванни і її герметичність виходить за рахунок рівномірного покриття дроту, обмідненої і діаметра самої дроту. Обміднений дріт використовують в таких видах зварювання: зварювання автоматом і напівавтоматом, а також можливо використовувати в роботизованих верстатах. Особливість зварювання дріт обмідненний - це відсутність додатково використовувати подачу газу або присадочного флюсу. 

    Зварювальний дріт порошковий 
    Призначення порошкового дроту - це наплавка механізованого та автоматичного відкритою дугою. Використовують порошкові дроти для відновлення деталей, як геометрії так форми деталей. Устаткування, яке застосовується при роботі з дротом - це напівавтомати з зворотної полярності. Застосування порошкових дротів в області гірничо-збагачувальних і кар'єрних робіт - ремонт зубів ковшів екскаваторів, лопатей грейдерних машин, машинах, що працюють як ударні установки, ножів бульдозерів, лопатей грейдерів.

     «CARGOSET» пропонує до реалізації дріт зварювальний для сталі і кольорових металів тільки високої якості, з сертифікатами виробника відповідають сучасним стандартам.

    Замовити дріт зварену для виробництва з доставкою по місту Дніпро, Київ або в будь-який інший місто (регіон) з допомогою автоперевізників.

    Вартість доставки дроту для зварювання залежить від маси посилки, тарифу автоперевізника, а так само віддаленості міста покупця від складу «CARGOSET»

Зараз

вигідно/популярно

Зручна оплата

Приймаємо оплати будь-яким зручним для Вас способом: Б.н з ПДВ, переклад на ка...

докладніше

Швидка доставка

Доставка осуществяется усіма автоперевізниками України: CAT, Ін-Тайм, Нова Пошта, а так само...

докладніше

Наші гарантії

Оскільки вся продукція Каргосет ТОВ є сертифікованою, гарантія на всі товари становить відповідно...

докладніше