Дріт в'язальний

 

    В'язальний дріт

    
    В'язальний дріт Дріт в'язальний 
- це сталевий дріт, область застосування якої пов'язані прутків арматури в єдиний каркас. Пов'язують дротом арматуру різної товщини, застосовують арматуру ж / б конструкцій для зміцнення цоколів будівель, обв'язки каркасів монолітних бетонних споруд, бетонних підстав і перекриттів.

    Стандарти якості в'язального дроту ГОСТ 3282-74 виділяють кілька варіантів виконання: - термічно оброблена в'язальний дріт О; - термічно необроблена в'язальний дріт АЛЕ. - оцинкована в'язальний дріт 340-540 Н / мм. - не оцинкована в'язальний дріт 290-490 Н / мм. В'язальну дріт постачають в декількох варіантах - в мотках 80-120 кг, діаметром 0,3 - 6мм, в мішках 5 увязок в мішок і коробках діаметром 0,6 - 2 мм по 1000 штук. Сленгові назви - дріт для обв'язки «Козачка» за кільця на кінцях дроту. Вартість такого дроту незначно вище, але вона виграє по продуктивність обв'язки значно приблизно: 2-3 рази в залежності від досвіду арматурника. 

    Переваги роботи в'язанням дротом: - висока міцність і еластичність дроту; - метал має рівномірну кристалічної решітки; - використовувати можна без підготовки, легкий інструктаж для роботи з в'язанням дротом; - доступна ціна дроту; - різні варіанти в'язальних дротів;

    Широкий спектр застосування в'язального матеріалу як: - дріт для фундаментах (стрічкових, монолітних, стовпчастих); - дріт перекриттів (цокольних і міжповерхових); - дріт для стяжок підлог. Дають довговічність каркасів обв'язаних еластичною дротом, що дають армокаркасів властивості міцності і вібраційної стійкості. 

    «CARGOSET» пропонує до реалізації дріт в'язальну тільки високої якості, з сертифікатами виробника відповідають сучасним стандартам.

    Купити дріт для обв'язки, Ви можете в компанії «CARGOSET», при цьому отримати високу якість, надійні матеріали з гарантією на кожну одиницю товару.

    Замовити дріт для обв'язки і будівництва з доставкою по місту Дніпро, Київ або в будь-який інший місто (регіон) з допомогою автоперевізників.

    Вартість вязального дроту з доставкою залежить від маси посилки, тарифу автоперевізника, а так само віддаленості міста покупця від складу «CARGOSET»

Зараз

вигідно/популярно

Зручна оплата

Приймаємо оплати будь-яким зручним для Вас способом: Б.н з ПДВ, переклад на ка...

докладніше

Швидка доставка

Доставка осуществяется усіма автоперевізниками України: CAT, Ін-Тайм, Нова Пошта, а так само...

докладніше

Наші гарантії

Оскільки вся продукція Каргосет ТОВ є сертифікованою, гарантія на всі товари становить відповідно...

докладніше