Дріт


    Дріт 

    Дріт - це металевий виріб являє собою нитку, або тонкий прут з різних металів і форми. Дріт виробляють різного перетину, форма якого може бути:
    - круглий дріт - найпоширеніша з досить широкою сферою застосування;
    - шестикутна (шестигранна) дріт - виробництво сіток;
    - квадратна дріт - виготовляють найчастіше з міді, призначення електротехнічне та хімічна, виготовлення датчиків і приладів;
    - трапецієвидна дріт - виготовлення шайб і виробів для монтажу конструкцій.
    Методи виготовлення дроту - волочіння, виробляють його в монолітних волоки, рідше дріт виготовляють методом пресування, прокаткою прутків і протяжкою прутків на станах.

    Застосовують дроту в різних галузях промислової сфери - це можуть бути будівельні роботи, виробництво деталей, виробництво виробів, господарські потреби, а також нецільове призначення. 

    Дріт в'язальний для арматури - це сталевий дріт, призначення якої зв'язування в єдиний каркас арматури для залізобетонних конструкцій. Застосовують в'язальний дріт для залізобетонних конструкцій, в тих випадках, коли необхідно пов'язати опорну арматуру, але методи зварювання не підходять для даного призначення або проекту в цілому. В'язальної арматурою можливо пов'язувати різну арматуру для залізобетонних конструкцій - це можуть б як промислові об'єкти: мости, ангари, опори, будівлі підприємств, так і цивільні об'єкти: будівлі житлового призначення, торгові центри, лікарні і.т.д. В'язальні дроту застосовують виходячи з нормативів будівництва – ДБНУ (СНиПов), діаметр дроту для обв'язки повинен чітко відповідати діаметру арматури несучих конструкцій. Для надійної обв'язки арматури дротом, необхідні від одного до декількох витків дротів. Найчастіше для обв'язки використовують дроту діаметром в діапазоні від 1,2 мм - до 1,4 мм, якщо ДБНУ вимагають тонше або товщі дріт, основним показником виступають несе навантаження конструкції і навантаження окремих вузлів металоконструкцій. В'язальну дріт виготовляють, нагріваючи пруток в діапазоні температур від 600 - 900 С °, плавно остужівая в'язальний дріт, виріб виходить міцне і пластичне. Дротами в'язальними як пристрій для упаковки і ув'язування можна застосовувати в різних цілях: в'язання вантажів для транспортування, формування хомутів для сталевих виробів, використовувати як дріт для прокладки кабелів, підв'язки електрокабелів. 

    Зварювальний дріт - це зварювальний матеріал з металу, який застосовується при зварюванні - автоматом, напівавтоматом. Зварювальний дріт можу застосовувати при пайку, а так само як частина додатку матеріалу під час зварних робіт. Зварювальний дріт поділяють в залежності від застосування на кілька класів: - за матеріалами: дріт зварювальний алюмінієва; дріт зварювальний нержавіюча; дріт зварювальний обміднений; дріт зварювальний флюсова; дріт присадний; - по виконанню: пруток дроту; дріт на касетах; дріт на бобінах. 

    Застосовують зварювальний дріт щодо з вироблених матеріалів. 

    Алюмінієвий дріт застосовується в зварюванні металоконструкцій, найчастіше в зварюванні стиків профілів з алюмінію. Методи зварювання алюмінію - дугове зварювання напівавтоматом, прутки або касети алюмінію містять кремній - 3%, що зраджує зварювальному шву міцність і корозійну стійкість. 

    Нержавіюча дріт - застосовується з метою з'єднання нержавіючих деталей (нержавійки), а так же похідних нержавіючої сталі. Зварювання нержавіючої дротом виробляють в захисній газовому середовищі, іменована зварюванням в середовищі аргону. Сварка аргоном із застосуванням зварювальної нержавіючої дроту дає стабільне горіння зварювальної дуги, тим самим дає позитивний результат, такий як більш рівний шов і менша витрата металу за рахунок малого розбризкування.

    Флюсова дріт - дріт призначена для зварювання напівавтоматом в середовищі вуглекислого газу, зварюють такий дротом вуглецеві, середньовуглецеві і низьколеговані сталі. Даною проволокою відмінно варити деталі до 5 мм без розділу кромок, шов виходить більш рівний, а навички зварника при цьому необхідні мінімальні. Сертифікати якості даних дротів регламентують ГОСТ 2246-70, або ТУ У 322-4-392-96, ТУ 14-15-373-95.

     Пружинний дріт - це металевий виріб, вироблене зі сталі марок 65, 70, 80, 85 методом волочіння з періодичним застосуванням термообробки, таким чином віддаючи металевому прутки пружинні властивості. Застосовують дріт пружинну для виготовлення: пружин, шпильок, крюків, а також інших деталей, де необхідні жорсткість металу і певні властивості пружин. Виготовляють пружинний дріт з пружинно-ресорних сталей ГОСТ 9389-75, ГОСТ 14963-78 і DIN 17223 володіють властивістю пружинними, такими як властивості не вимагають повторної гарту. Опір пружинного дроту коливанням в межах діапазону 1080- 3200- Н / мм2 в залежимо ості від класу і діаметра дроту. Стали застосовуються при виготовленні пружинного дроту - сталь 65Г, сталь 60С2А і сталь 51ХФА. Форми поставок можуть бути представлені на касетах від 10 до 30 кг, в мотках від 80 до 150 кг, а так само в бухтах до 500 кг. Мотки пружинних дротів, для зберігання і транспортування промаслюється консерваційні мастила НГ-203а (б) або К-17, упаковують в промаслений папір і обмотують полімерною плівкою для кращого транспортування. 

    Армована дріт - це сталевий прут використовується в цілях армування залізобетонних конструкцій - ЖБІ, ЖБК. На дроті згідно ГОСТ 6727-80, ГОСТ 7348-81 є насічки для кращого зчеплення поверхні прута з бетонною масою. Використовуються армована дріт як при виготовленні окремих блоків, так і при заливки бетонних конструкцій і блоків на будівельній ділянці. Проводять армуванню дріт з вуглецевої сталі 2 мм - 5 мм, класифікують дріт для армування ж / б конструкцій як ВР-1 і ВР. Дріт, армована поставляється або в бухтах, або в прутках 1-6 метрів, для євроогорож використовують дріт у вигляді сітки. Для залізобетонних конструкцій застосовується дріт, оцинкована з низьковуглецевої сталі, сертифікат якості даної дроту - ТТ 28.7-26209430-093: 2012, визначаю цю дріт як холоднотягнутий для армування. Дріт для попередньо напруженого бетону з якого виготовляють: несучі конструкції, спеціальні будівлі промислового призначення, плити перекриття визначає дріт сертифіката якості BS 5896-1980, вона може бути як гладка, так і з насічками.

    Дріт для господарсько-побутових потреб - це дріт зі сталі: St1-3, SAE1006, SAE1008, SAE1010, SAE1012, може бути оброблена і не оброблена термічно, з покриттям цинку і без покриття. Якість дроту для господарських потреб регламентується стандартом якості ГОСТ 3282-74. Застосовується господарська дріт для виготовлення: цвяхів, ув'язки конструкцій, ув'язки і створення огороджень, плетених сіток і.т.д. Для рифлених сіток стандарт якості ТУ 14-4-1566-89.

    Електроди зварювальні - це металевий або НЕ металевий стрижень дроту, що володіє потенціалом провідність електрики між анодом і катодом. Зовнішній вигляд зварних електродів - це стрижень металу, на який нанесено шар захисного покриття, наносять покриття методом опресування з метою в процесі експлуатації зварних електродів отримати якісну зварену ванну і виключити потрапляння вологи та повітря в зграєві шов.

    Використовують зварювальні електроди для зварювання деталей, наплавления, а також прихопи конструкції або виробів, отримуючи при цьому надійний і дешевий метод стикування крайок двох і більше деталей. Електроди ділять на групи - плавляться і не плавляться. Чи не плавляться електроди - графітові, вугільні, вольфрамові, торійованого, лантанової, і ітрировані. Плавляться - сталеві, чавунні, мідні, алюмінієві, бронзові. Плавкі електроди - це найпоширеніший тип електродів, а спеціальні добавки і присадки в складі захисного покриття використовують як додатковий елемент легування зварного шва і захист зварного з'єднання.

    Маркування електродів - це найпоширеніша маркування в Україні:
     вуглецеві і низьковуглецевих сталі АНО, УОНИ, ОВС, МР;
    - леговані стали УОНИ, ОЗШ;
     - теплостійкі стали ТТУ, ТМЛ, ЦУ, ЦЛ
    - чавун і мідні сплави ЦЧ, ОЗЧ, АНЦ, ОЗБ, МНЧ
    - різання металів і сплавів АНР, ОУН
    - алюміній UHP;
    - високолеговані стали ОЗЛ, НИАТ, ЦЛ, ЦТ
    - наплавка ЛОО, НР, ВСН, ОЗИ, ОЗШ, ЦН. 

    Таблиця з позначенням абревіатури маркування електродів, що позначає тип покриття 


    Таблица с обозначением аббревиатуры маркировки электродов, обозначающий тип покрытия

Тип покрытияПозначення по ГОСТ 9466-75
Міжнародне позначення ISO
КислеАA
ОсновнеБB
РутиловеРR
ЦелюлознеЦC
Змішані покриття
Кисло-рутиловеАРAR
Рутилове-основнеРБRB
Рутилове-целюлознеРЦRC
Інші (змішані)ПS
Рутилові з залізним порошком
РЖRR


  
Купити дріт для обв'язки, зварювальний дріт, пружинний дріт, дріт сталеву і з кольорових металів, Ви можете в компанії «CARGOSET», при цьому отримати високу якість, надійні матеріали з гарантією на кожну одиницю товару.

    «CARGOSET» пропонує до реалізації дріт тільки високої якості, з сертифікатами відповідні сучасним стандартам.

    Всі питання по дроті сталевий, дроті з кольорового металу, дроту для зварювання і пружин ви можете задати нашим фахівцям зателефонувавши за телефонами в розділі «Контакти» .

    Замовити дріт сталеву і кольорову з доставкою по місту Дніпро, Київ або в будь-який інший місто (регіон) з допомогою автоперевізників.

    Вартість доставки дроту зварної, дроту для виготовлення пружин і дроту для побутових потреб, залежить від маси посилки, тарифу автоперевізника, а так само віддаленості міста покупця від складу «CARGOSET»

Зараз

вигідно/популярно

Зручна оплата

Приймаємо оплати будь-яким зручним для Вас способом: Б.н з ПДВ, переклад на ка...

докладніше

Швидка доставка

Доставка осуществяется усіма автоперевізниками України: CAT, Ін-Тайм, Нова Пошта, а так само...

докладніше

Наші гарантії

Оскільки вся продукція Каргосет ТОВ є сертифікованою, гарантія на всі товари становить відповідно...

докладніше