Ремені кріплення автомобілів

    Ремені автовозні

    Автовозним ременем - стягнутий ремінь для кріплення автомобілів на тралах, платформах, автовозах, залізничних платформах, евакуатори під час їх транспортування. Комплектуючі для виробництва автовозного ременя серій АР-11, АР-12, АР-21, АР-22 використовуються точно такі як і для пошиття стяжних ременів. Один гак пришитий на короткій частині ременя або прикріплений до самої тріскачці. Другий пришитий до довгої частини ременя, третій гак ковзає по довгій частині (вільне володіння). Кріплення автомобілів здійснюється за допомогою притиснення його коліс автовознимі ременями до платформи, де кожен гак ременя повинен бути надійно зачеплений за платформу, а ремінь повинен мати належне натяг, щоб уникнути звільнення гаків спеціального ременя для кріплення автомобілів.

    Стягнуті ремені кріплення автомобілів АР-31 і АР-32 складаються з поліестерової стрічки, храповика і двох гаків, один з яких пришитий на короткій частині ременя або прикріплений до самої тріскачці, а другий пришитий до довгої частини ременя. Скользящий (слизький) гак в даному виконанні відсутня. Його замінює короткий строп СТП 2,0 / 450, який дозволяє "обійняти" колесо ременем, надійно зафіксувавши пристрій і не дати ременя зіскочити з колеса.

    ТОВ «CARGOSET» реалізує ремені кріплення транспорту відповідно до ДСТУ EN 12195-2 в наступних варіантах виконання: АР-11, АР-12, АР-21 і АР-22, АР-31 і АР-32, згідно наведених нижче таблиць. Ремінь будь-якого з перерахованих вище типів може бути виготовлений зі стрічок 38 і 50мм, 3т і 5т відповідно.

    Стандартна довжина ременів вказана в таблиці.

Умовне позначеннямалюнокСпецифікаціяДовжина, мм
1) Храповик2800 мм
АР-112) Крюк однопалого поворотний – 3 шт.
3) Накладка пластикова – 3 шт.
1) Храповик
АР-122) Крюк однопалого поворотний – 3 шт.
3) Накладка гумова 750 мм – 1шт
1) Храповик
АР-212) Крюк двопалі зварений – 3 шт.
3) Накладка пластикова – 3 шт.
1) Храповик
АР-222) Крюк двопалі зварений – 3 шт.
3) Накладка гумова 750 мм – 1шт.
1) Храповик
АР-312) Крюк однопалого поворотний – 2 шт.
3) «Строп-кісточка» СТП 2,0 / 450 – 1 шт.
1) Храповик4000 мм
АР-322) Крюк двопалі зварений – 2 шт.
3) «Строп-кісточка» СТП 2,0 / 450 – 1 шт.


    Купити автовозні ремені для кріплення авто на транспорті і евакуаторі за низькою ціною Ви можливо залишивши заявку на сайті, або зателефонувавши нашим фахівцям за телефонами з розділу контакти.

    Замовити ремені кріплення автомобілів з доставкою по місту або відправкою будь-якими транспортними компаніями в усі обласні центри України можна в 1 клік на нашому сайті

Зараз

вигідно/популярно

Зручна оплата

Приймаємо оплати будь-яким зручним для Вас способом: Б.н з ПДВ, переклад на ка...

докладніше

Швидка доставка

Доставка осуществяется усіма автоперевізниками України: CAT, Ін-Тайм, Нова Пошта, а так само...

докладніше

Наші гарантії

Оскільки вся продукція Каргосет ТОВ є сертифікованою, гарантія на всі товари становить відповідно...

докладніше