Ремені стяжні з гаками

    Ремені стяжні для кріплення і фіксації вантажів

    Стяжні вантажні ремені з гаками - найпростіші і зручні серед систем кріплення для вантажів, які ще часто називають стропи для кріплення вантажу. До складу стяжного ременя входить: храповий механізм (храповик), спеціальна високоміцна поліестерова стрічка, а так само фітинги для зачепа за точки кріплення. Застосування стяжних ременів досить просте і не вимагає додаткових інструкцій, а достатньо всього лише зусилля людської руки. Ремінь стягнутий з тріскачкою купити за низькою ціною можна навіть на ринку, але в якості цих виробів можна засумнівається, тому ми радимо купити стягнуті ремені відомого українського виробника або імпортні сертифіковані. У нинішній час важко уявити спосіб кріплення вантажу без стяжних ременів. Стяжка для кріплення вантажу з храповим натяжителем сьогодні є незамінним інструментом при кріпленні і фіксації вантажу згідно EN 12195-2.

    В Європейських стандартах стяжні (кріпильні) ремені для вантажівок прописані як основні пристрої для кріплення вантажу. У багатьох супровідних документах і вимогах при перевезенні вантажів так само стяжні ремені є необхідними засобами для кріплення, фіксації і утяжки вантажів. Такий елемент, як стяжка вантажів, купити не становить ніякої складності, а ось придбати стяжні ремені у виробника високої якості за низькими цінами Вам пропонує наша компанія, яка має великий досвід роботи в напрямку кріплення вантажів.

    Стяжні ремені для кріплення вантажу (вантажні Ретчет) в асортименті компанії «CARGOSET»:

     СР - Ремінь стягнутий для вантажу з натяжним механізмом і гаками на кінцях. Складається з короткою і довгою частини, на яких по кінцях встановлені гаки.

     СР Premium - Стяжной ремінь (Україна) кріплення вантажу з натяжним механізмом і гаками на кінцях. Відрізняється підвищеною міцністю і меншим коефіцієнтом розтягування стрічки при аналогічній її ширині.

    СРК - Ремінь стягнутий кільцевої. Складається з храповика (тріскачки) і стрічки, один кінець якої пришитий до храповиків, а інший - вільний. Вільний кінець стрічки затягується в натяжна механізм, тим самим утворюючи кільце.

    СРКЗ - Ремінь стягнутий кільцевої з замком-затискачем. Складається із затяжної механізму і стрічки. Один кінець стрічки пришитий до пружинному замку, а інший вільний. Вільний кінець протягується крізь пружинний замок, що формує затягуються кільце.

    DOZURR - Ремінь кріплення вантажу з гаками виробництва Німеччини. У комплекті коротка і довга частина. в термоупаковке. Висока якість при низькій ціні.

    ROTGURT - Ремінь стяжний фіксації вантажу від німецько-польського виробника Dolezhych. Імпортні стяжки для вантажу по співвідношенню ціна-якість.

    СРЗ - Стяжка ремінна з натяжним механізмом і ланками по краях. Складається з короткою і довгою частини, на яких по кінцях встановлені D-образні ланки.

    СРКП - Стяжка кільцева стрічкова з замком-пряжкою. Складається із затяжної пряжки і стрічки. З стрічки формується кільце, а за допомогою пряжки - затягується і фіксується.

    Всі перераховані вище стяжні ременя ремені фіксації вантажів виробляються згідно EN 12195-2, проходять випробування і супроводжуються індивідуальним сертифікатом якості. У складі стяжних ременів використовуються тільки високоякісні комплектуючі, а так само високоміцні стрічки, які мають максимальний відсоток розтягування (3-7%). Купити стяжні ремені кріплення вантажів з храповим механізмом в Харкові за низькою ціною можна зателефонувавши в наш відділ збуту за допомогою розділу Контакти.

    Замовити ремені фіксації і кріплення вантажів з доставкою по Києву, Дніпрі, Одессі, Львові або в будь-яке місто (регіон) України можна оформивши замовлення на сайті.

    Стяжні ремені купити Україна, Німеччина, Польща в Києві, Дніпрі можна з наявності зі складу компаніі CargoSet

    Вартість стяжного ременя залежить від маси храповика зі стрічкою і крюком, тарифу автоперевізника, а так само віддаленості міста покупця від складу компанії «CARGOSET»

Зараз

вигідно/популярно

Зручна оплата

Приймаємо оплати будь-яким зручним для Вас способом: Б.н з ПДВ, переклад на ка...

докладніше

Швидка доставка

Доставка осуществяется усіма автоперевізниками України: CAT, Ін-Тайм, Нова Пошта, а так само...

докладніше

Наші гарантії

Оскільки вся продукція Каргосет ТОВ є сертифікованою, гарантія на всі товари становить відповідно...

докладніше