Роликові системи


    

    Роликові системи переміщення вантажів

    Конструктив системи роликових переміщень складається зі сталевої конструкції надійних корпусів зварні шви яких проварені відповідно стандартів EN, DN15-250 і ISO 2553-201. Роликова система переміщення вантажів належним чином утримує вантаж на платформі, обрезиненная поверхню виключає скочування вантажу і ковзанні по площі платформи. Колеса конструкції забезпечені підшипниками закритого типу де виключається попадання вологи і пилу, а мастило на підшипнику зменшує механічні властивості сили тертя і збільшує термін служби виробу.

    Роликова система для переміщення вантажів - використовується в області переміщення в складських умовах великогабаритних вантажів, механізм переміщення вантажу може бути декількох алгоритмів: 1. Переміщення вантажу однією лише однієї роликового системою, де вантаж досить збалансований по своїй масі. 2. Переміщення вантажу незбалансованої мас сой декількома роликами для транспортування обладнання (вантажу). У другому випадку маса вантажу знаходить оптимальний баланс і розподіляється між поворотною платформою і роликовими блоками штанги більш рівномірно, що виключає хитання і перекидання вантажу.

    Унікальність системи роликових переміщень - конструкція, що складається з платформи візки транспортировочной і від - 4 і до 18 поліуретанових (нейлону-поліаміду), роликів високої міцності, фізичні властивості яких дозволять витримувати вантаж до 36 тонн.

    Купити роликову систему для переміщення обладнання для складу, можна зателефонувавши нам за телефонами з розділу "Контакти" або залишивши заявку на сайті.

    Всі системи для переміщення вантажів в маємо можливість відвантажити з власного складу, а так же відправити з доставкою на адресу покупця автоперевізниками.

    Замовити роликові системи для переміщення вантажу з доставкою по місту або по Україні можна в 1 клік на нашому сайті

Зараз

вигідно/популярно

Зручна оплата

Приймаємо оплати будь-яким зручним для Вас способом: Б.н з ПДВ, переклад на ка...

докладніше

Швидка доставка

Доставка осуществяется усіма автоперевізниками України: CAT, Ін-Тайм, Нова Пошта, а так само...

докладніше

Наші гарантії

Оскільки вся продукція Каргосет ТОВ є сертифікованою, гарантія на всі товари становить відповідно...

докладніше