Штабелери гідравлічні

  

   
   Штабелери вантажні, гідравлічні

    Штабелери гідравлічні - це підйомні механізми для підняття і пересування вантажу вилочного типу, де вантаж піднімається за рахунок гідравлічного поршня, полегшуючи працівникам вантажних машин роботу, це відбувається за рахунок використання вбудованого гідроциліндра, що приводиться в дію накачуванням рукоятки або натиснень на педаль гідроспускового клапана понижуючого робочий тиск . Розмір вил має стандарт ширини 550 мм х 1150 мм, що є стандартом складського обладнання. Робоча зона навантажувача має огорожу металевою сіткою і захищає працівника вантажного обладнання від травматизації в разі перекидання вантажу. Стоячий гальмо також виконує роль захисного механізму в разі скочування вантажу якщо кут ухилу 10 ° і більше градусів. Даний гідравлічний штабелер може бути обладнаний функціональним властивістю - прискореним підйомом без вантажу, що дуже ефективно в разі швидкого реагування, коли обладнання потрібно прибрати з місця рух транспорту в складі або виробничому цеху. У маневреності даного пристосування (самохідні штабелери) відмінно виконують свої функції поліуретанові колеса, що дозволяють маневрувати технікою в обмеженому просторі на 360 ° з блискавичною легкістю. Пересування даного агрегату - гідравлічних візків відбувається виключно за рахунок працівників з переміщення вантажної техніки.

    Використовують гідравлічні штабелери ручні в області переміщення різних вантажів:

    - підйом і переміщення бочок;

    - переміщення на торговельні та складські полки піддонів з вантажем;

    - переміщення виробничого обладнання.

    Ручний штабелер гідравлічний - це відмінне устаткування при вирішенні задач в яких не доцільно працювати ручною працею, або в тих випадках, коли вантажна техніка не має можливості безперешкодного проїзду для захоплення вантажу для переміщення.

    Унікальні властивості ручного гідравлічного штабелера - можливість переміщення вантажу без прилягання важкої електричної техніки, а легку вагу і компактність дає відмінні маневрені характеристики при роботі з технікою в обмеженому просторі складських приміщень. Специфіка дозвільних документів і нормативних актів дозволяє операторам штабелера гідравлічного ручного, приймати управляти без спеціальних вимог і дозволів до фахівців в області підняття вантажу. Доступність цінової політики, де техніка гідравлічна на електричній тязі буде коштувати горазда дорожче даного обладнання, яке можливо використати як наскладе так і на ділянках торгових площ - будівельних супермаркетів.

    Купити штабелери для складу, можна зателефонувавши нам за телефонами з розділу "Контакти" або залишивши заявку на сайті.

    Всі штабелери висотні ручні вантажу в маємо можливість відвантажити з власного складу, а так же відправити з доставкою на адресу покупця компаніями-автоперевізниками

    Замовити штабелер механічний можна з доставкою по місту або по Україні обговоривши логістичний питання з менеджером компанії

Зараз

вигідно/популярно

Зручна оплата

Приймаємо оплати будь-яким зручним для Вас способом: Б.н з ПДВ, переклад на ка...

докладніше

Швидка доставка

Доставка осуществяется усіма автоперевізниками України: CAT, Ін-Тайм, Нова Пошта, а так само...

докладніше

Наші гарантії

Оскільки вся продукція Каргосет ТОВ є сертифікованою, гарантія на всі товари становить відповідно...

докладніше