Штанги, розпірки

   


    Поперечки блокувальні - штанги, розпірки для кузова автомобіля

    Водій зобов'язаний закріпити вантаж - це його зобов'язують здійснити не тільки норми і стандарти EN 12640, а й закони фізики, при тривалому транспортуванні вантажу на нерівних ділянках дороги, коли присутні спуски і підйоми складові ∠ 10 ° - 30 ° крутизни кута , ймовірність перекидання вантажу в фургоні досить великі, а круті повороти не мають до надійного зберігання вантажу, а часто і представляють ймовірну небезпеку для життя і здоров'я фахівця з управління вантажного транспорту (водія далекобійника).

    Розпірна штанга для кріплення вантажу, планка блокировочна - відмінне пристосування для вирішення завдань в області надійної фіксації вантажу. Дані пристрої становлять вироби, виконані з металу - алюміній, сталь; штанга і планка - це розкладні телескопічні фіксатори для вантажу, на кінці яких розташовані затиски храпового типу з язичками храповика і протівоскользящімі подушечками (п'ятами). У виробництві планок кріплення вантажу використовують трубки діаметром 38- 42 мм, для автомобілів з шириною кузова 2,26 - 2,63м і 2,35 - 2,72м, тому до вибору вироби слід підходити не тільки з області використання, але і фізичних параметрів автомобіля. Робота даних розпірок для рефрижератора може варіюватися в температурному режимі - 35 ℃ +70 ℃ ,без втрати мета лом фізичних властивостей.

    Проміжні блокують поперечки використовують як пристосування надають велику жорсткість кузова, це необхідно в разі, коли кузов вантажівки не повністю навантажений, а вантаж необхідно надійно зафіксувати до бортів кузова, а також коли кузов рефрижератора порожній або напівпорожній. Кріплення для перевезення вантажів можливо кріпити в різних просторових положеннях, але більш надійним використанням буде: штанги - вертикально, планки - горизонтально.

    Основний спосіб кріплення вантажу в кузові - це надійність, тому, європейські стандарти з перевезення вантажів, пред'являються до виробів кріплення вантажів мають регламенти по навантаженнях. Кожен пристрій в рефрижераторі або фурі має витримувати:

    - 3,5 - 7,5 тонн - 800 даН

    - 7,5 - 2,0 тонн - 1 000 даН

    - понад 12,0 тонн - 2 000 * даН

    - настійно рекомендується стандартом EN 12640 - 4000 даН  Проміжні блокують поперечки можуть витримувати до 350 даН, якщо вони встановлені на дерев'яні планки, і 220 даН - на алюмінієві планки і такелажная алюмінієва рейки для кріплення вантажу. Вироби надійного кріплення вантажу в фургоні відмінно демонструють свій запас міцності 1: 2, коли кузов вантажівки йде на вигин і положення фургона змінюється щодо вантажу.

Зараз

вигідно/популярно

Зручна оплата

Приймаємо оплати будь-яким зручним для Вас способом: Б.н з ПДВ, переклад на ка...

докладніше

Швидка доставка

Доставка осуществяется усіма автоперевізниками України: CAT, Ін-Тайм, Нова Пошта, а так само...

докладніше

Наші гарантії

Оскільки вся продукція Каргосет ТОВ є сертифікованою, гарантія на всі товари становить відповідно...

докладніше