Канати синтетичні

    

    Синтетичні канати

    Залежно від марки полімеру, канати із синтетичних волокон поділяються на поліамідні і поліпропіленові. До поліамідним відносяться канати, виготовлені з капрону, нейлону (нейлону), перлону, сілонов і інших полімерів. Матеріалами для виготовлення поліпропіленових канатів служать плівки або мононитки поліпропілену, тіптолена, бустрона, ульстрона. Синтетичні канати мають великі переваги над рослинними (органічними). Вони значно міцніше і легше останніх, більш гнучкі й еластичні, вологостійкі, в більшості своїй не втрачають міцності при намоканні і не схильні до гниття, навіть по закінченню тривалого часу при контакті з водою. Канати з синтетики так само стійки до розчинників (бензину, спирту, ацетону, скипидару). Поліамідні канати зберігають всі свої властивості при зміні температури повітря від - 40 до + 60C, що дозволяє використовувати їх при роботі судна в різних кліматичних умовах. Синтетичні канати дуже еластичні. Так, при навантаженні, дорівнює половині розривного зусилля, відносне подовження плетених восьмипрядні канатів наступне: поліпропіленових - 21 - 23%, поліамідних - 35 - 37%. Крім того, вони більш стійкі до стирання, мають кращу гнучкістю, зберігають структуру і форму навіть при обриві двох пасом, витримуючи при цьому навантаження, що становить 75% розривного зусилля. Відсутність крутного моменту у плетеного каната, що знаходиться в напруженому стані, робить його більш зручним в експлуатації.

    Канати поліамідні

    Відмінною рисою поліамідних канатів є їх висока здатність витримувати ударні навантаження, вони мають відмінну міцністю і дуже гарну зносостійкість. Стандартно використовуються в судноплавстві, рибальстві і будівництві. Канати виготовлені з светостабілізірованного високоміцного капрону відповідно ГОСТом 30055-93. Основні властивості: 

    · Питома вага R11; 1. 14 г / см3 (тонуть у воді)

    · Температура плавлення R11; 2150C

    · Поглинають вологу

    · Більш низька стійкість до кислот

    · Стандартний колір R11; білий


    Канати поліпропіленові

    Призначені для універсального використання в судноплавстві (швартування, буксирування), рибальстві, будівництві та сільському господарстві. Оптимальне поєднання прийнятної ціни і можливості багатостороннього застосування. Для цих канатів характерні стійкість до УФ-випромінювання, хороша стійкість в хімічно активному середовищі і середня опірність до стирання. Канати виготовлені з светостабілізірованного поліпропілену відповідно до ГОСТу 30055-93 Основні властивості: 

    · Питома вага R11; 0. 91 г / см3 (не тоне у воді)

    · Температура плавлення R11; 170 C

    · Нульова вологопоглинання

    · Відмінні ізоляційні властивості

    · Колір на вибір замовника (широка кольорова гамма) 

    Купити канати із синтетичних волокон Ви можете залишивши заявку на сайті, або зателефонувавши нашим фахівцям за телефонами з розділу контакти.

    Замовити синтетичні канати (мотузки) з доставкою по місту або відправкою в м покупця будь-якими зручними транспортними компаніями України

Зараз

вигідно/популярно

Зручна оплата

Приймаємо оплати будь-яким зручним для Вас способом: Б.н з ПДВ, переклад на ка...

докладніше

Швидка доставка

Доставка осуществяется усіма автоперевізниками України: CAT, Ін-Тайм, Нова Пошта, а так само...

докладніше

Наші гарантії

Оскільки вся продукція Каргосет ТОВ є сертифікованою, гарантія на всі товари становить відповідно...

докладніше