Устаткування для складу

    

    Складське устаткування


    Системи для переміщення вантажу - дуже актуальні і зручні рішення в галузі транспортування вантажу за відсутності підйомних механізмів таких як талі або кран-балки, або ж немає необхідності проводити роботи спеціальним обладнанням - штабелер, навантажувачами вилковими. Різноманітні системи для переміщення вантажу актуальні в тих випадках, коли виникає необхідність переміщення різноманітного обладнання, або товару складу силами фахівців з підйому вантажів. Пристосування для переміщення вантажів являють собою техніку компактних розмірів, універсальну в своїй області роботи - зручність маневрування в складських приміщеннях, мобільністю за рахунок зручного управління, компактністю своїми габаритами, невибагливістю в експлуатації.

Переміщення важких вантажів вручну, відмінно проводиться без навантажувачів і штабелерів, за рахунок спеціалізованої техніки, розрахованої на складські системи, володіють мобільністю і механічною витривалістю. Найчастіше в торговій і виробничій галузі, де має місце роботи складське устаткування для переміщення вантажу в місця зберігання та складування - стелажі, торгові полиці і.т.д використовують для оперативної роботи, і цілісності упаковки: роликові системи для переміщення вантажів; столи підйомні гідравлічні які дозволяють переміщати упаковану продукцію; візки гідравлічні (рокли), дозволяють переміщати вантажі на складі різних габаритів і ваги від 10 кг до 2000 кг і більше; штабелери ручні гідравлічні які можуть не тільки переміщати вантажі, але і піднімати їх на висоту до 3000 мм.

Складська техніка використовується в різних галузях і призначеннях - промисловість, фабричне виробництво, деревообробна промисловість, будівництво, торговельні магазини і гіпермаркети - полегшуючи процес переміщення в істотні рази. Використовувати складське устаткування візки, роликові системи переміщення вантажів, гідравлічні підйомні столи, гідравлічні візки, ручні гідравлічні штабелери бажано за прямим призначенням щоб не пошкодити стелажне обладнання для складу і сам товар, а також вироби зберігається на виробничих складах, яке дозволяє збільшувати швидкість обороту продукції і виключає зайві витрати, пов'язані як з транспортуванням вантажу, так і його пошкодженням при переміщенні в разі надмірної на вантажної техніки.


    Купити обладнання для складу, можна зателефонувавши нам за телефонами з розділу "Контакти" або залишивши заявку на сайті.

    Всі системи для переміщення вантажу в маємо можливість відвантажити з власного складу, а так же відправити з доставкою на адресу покупця автоперевізниками

    Замовити складське устаткування з доставкою по місту або по Україні за допомогою автоперевізників

Зараз

вигідно/популярно

Зручна оплата

Приймаємо оплати будь-яким зручним для Вас способом: Б.н з ПДВ, переклад на ка...

докладніше

Швидка доставка

Доставка осуществяется усіма автоперевізниками України: CAT, Ін-Тайм, Нова Пошта, а так само...

докладніше

Наші гарантії

Оскільки вся продукція Каргосет ТОВ є сертифікованою, гарантія на всі товари становить відповідно...

докладніше