Скоби такелажні

    Скоба такелажная вантажна

    Такелажна скоба - це сполучний такелажний елемент, який використовується при транспортуванні, вантажно-розвантажувальних або інших вантажно-розвантажувальних робіт. Такелажна скоба є надійним фітингом, який виконує функції сполучної деталі між вантажем і підйомним пристрої (стропи, гаком, коуши) і т.д. Залежно від розмірів вушка, точки зацепа або кріплення, вантажну скобу можна вибирати різних форм, типорозмірів і вантажопідйомності. Вантажна скоба має розбірну конструкцію. Може бути у виконанні болт-гайка або гвинтова.

    Вибираючи такелажні шакли, обов'язково зверніть увагу на його склад, покриття, розміри, і інші характеристики які повинні відповідати тим роботам, які Ви будете проводити.

    Класифікація такелажних скоб

    Залежно від функцій, які буде такелажний фітінг, потрібно зробити правильний вибір форми і нарізного сполучення такелажної скоби:

    G-2130 - Скоба такелажная омего-подібної форми, де знімний елемент - болт з гайкою. Гайка має шплінт, який запобігає її мимовільне розкручування

    G-2150 - Скоба такелажная "пряма" або U-образна з типом з'єднання "болт-гайка"

    G-209 - Скоба вантажна омегоподібна або в народі "підкова", з гвинтом в ролі сполучного несучого елемента

    G210 - Скоба вантажна прямий форм и типу СА з вкручувати гвинтом

    Переваги такелажних скоб:

    - міцність і довговічність, яка забезпечуються якісним матеріалом; - функціональність і простота в експлуатації; - можливість вибору форми скоби під Ваш вантаж або кріпильний елемент - якісна такелажная скоба прослужить Вам дуже довго, що запобіжить витрати на довгі роки.

    Хочете купити скоби (шакли) такелажні які прослужать Вам довго і впораються з будь-яким вантажем?

    Такелажне обладнання з легованої сталі, яке Ви можете купити в компанії «CARGOSET» - кращий вибір для Вас і Ваших потреб. Ми продаємо скоби такелажні від перевірених виробників хорошої якості і за вигідною для наших клієнтів ціною. Наша продукція, в тому числі і такелажная скоба, відповідає європейським і світовим стандартам, скоба такелажная ціна якої більше ніж монтажної, так як виготовлена з високолегованої сталі, що забезпечує їй високу міцність і довговічність, може бути представлена в різних варіантах.

    Купити такелажні вантажні скоби які виробляються за стандартом DIN EN 13889 зі складу «CARGOSET» від однієї штуки, попередньо зв'язавшись з нашими фахівцями.

    Замовити такелажні вантажні скоби (шакли) з доставкою по Києву, Львову або в будь-яке місто України можна залишивши заявку у нас на сайті

Зараз

вигідно/популярно

Зручна оплата

Приймаємо оплати будь-яким зручним для Вас способом: Б.н з ПДВ, переклад на ка...

докладніше

Швидка доставка

Доставка осуществяется усіма автоперевізниками України: CAT, Ін-Тайм, Нова Пошта, а так само...

докладніше

Наші гарантії

Оскільки вся продукція Каргосет ТОВ є сертифікованою, гарантія на всі товари становить відповідно...

докладніше