Спорядження для альпінізму

    Альпіністське спорядження - збереження життя і спокій альпініста

    Якісне альпіністське спорядження для верхолазанья або промислових робіт - це не тільки запорука успішного виконання робіт, але гарантія спокою при виконанні робіт. Де б не знаходився спортсмен або монтажник - питання безпеки повинен бути головнішим всіх.

    Надійність страхувальних конструкцій в альпінізмі здійснюється завдяки спеціальному спорядженню, які значно відрізняється від туристичного. Різноманітність спускових страхових пристроїв, а так само засобів індивідуального захисту допоможуть значно полегшити будь-які роботи на висоті. Але мати ту чи іншу альпіністське обладнання мало - необхідні так само спеціальні навички роботи з ним.

    Спорядження для скелелазіння є необхідною складовою засобів індивідуального захисту альпініста. Без них буде неможливо підкорити навіть невисоку вершину, а для монтажника робота без верхолазного обладнання вкрай небезпечна і заборонена. Скелелазне спорядження - це як мінімум: страхувальна альтанка, каска, анкерна лінія зі спусковими пристроями і карабінами, а так само відповідна взуття.

    Спорядження для альпінізму і індивідуальні засоби захисту альпініста

    Крім засобів індивідуального захисту, існує безліч пристроїв для альпінізму, покликаних значно полегшити роботи на висоті або при сходженні на гору. Сучасні виробники обладнання для альпінізму подбали про найдрібніших труднощі, з якими стикається альпініст. На народній мові одні з найбільш затребуваних - кролі, равлики, краби. Страхувальні та спускові пристрої так само є незамінними, так як допомагають швидко подолати спуск або затримати альпініста під час зриву. Для вертикального підйому по перилах існує безліч затискачів, які значно полегшують подолання вертикальних ділянок. Безліч карабінів, які пропонують сучасні виробники, по-справжньому дивує: різноманіття форм і матеріалів виготовлення дозволяє підібрати сталевий карабін будь-якої форми або більш професійний з алюмінієвого сплаву.

    Але, мабуть, самим необхідним елементом альпіністського спорядження, без якого важко уявити сходження навіть на висоту кількох метрів, є альпіністська мотузка. Використовуючи статичну мотузку для підйому і натягу поручнів, а динамічну для сходження на небезпечних ділянках ви не порушуєте закони Всесвіту - кожен елемент виконує свою роботу: динамічна - гасить ривки в разі зриву, статична - забезпечує безпеку проходження ділянки.

    Спорядження для промислового альпінізму або засоби індивідуального захисту від падіння з висоти

    Для тих, хто зробив свій знаходження на висотах професійною діяльністю, існує спорядження для промислового альпінізму. Засоби для промислових робіт на висоті нічим не поступаються альпіністського обладнання, а навіть за багатьма параметрами перевершують по надійності і універсальності.

    Все спорядження для спортивного або промислового альпінізму має бути максимально функціональним, якісним і надійним. Досить часто під час покупки ЗІЗ ми дивимося на ціну, але в даному сегменті вартість обладнання не може бути критерієм вибору, так як більш цінного ніж життя людини нічого немає і економити на цій статті витрат не варто. Використовуючи на висоті тільки якісне спорядження, яке відповідає всім необхідним нормам і сертифікаціям, ви убезпечите себе або своїх співробітників.

    Продаж спорядження для альпінізму в інтернет-магазині є досить популярним явищем. Не потрібно витрачати час на пошуки, а купити альпіністське спорядження з швидкою доставкою, якісною консультацією і відповідними документами можна у нас оформивши замовлення на сайті або зателефонувавши нашим фахівцям за телефонами з розділу "контакти".

Зараз

вигідно/популярно

Зручна оплата

Приймаємо оплати будь-яким зручним для Вас способом: Б.н з ПДВ, переклад на ка...

докладніше

Швидка доставка

Доставка осуществяется усіма автоперевізниками України: CAT, Ін-Тайм, Нова Пошта, а так само...

докладніше

Наші гарантії

Оскільки вся продукція Каргосет ТОВ є сертифікованою, гарантія на всі товари становить відповідно...

докладніше