Механізми для підйому вантажів

    

 

 

Механізми для підйому та переміщення вантажів 

    Вантажопідйомні механізми- це промислові і побутові пристосування, за допомогою яких стає можливим підняття і переміщення великовагових вантажів зусиллями однієї людини. Основне призначення вищеописаних пристроїв - зменшення зусиль, що докладаються для підйому і пересування вантажів.

Пристрої для підйому і переміщення вантажів можуть так само називатися як засоби малої механізації. За допомогою даних засобів, зусилля докладалися для підйому або переміщення вантажів зменшуються в рази, а іноді в дестякі-сотні разів. Це дозволяє одній людині працювати з вантажами, в рази перевищують власну вагу.

Основною перевагою більшості пристроїв засобів малої механізації є відсутність потреби електрики для роботи. З огляду на дану перевагу, обладнання для підйому і переміщення вантажів може використовуватися як на великих виробництвах, так і в приватних мастрерскіх, цехах, гаражах і навіть в поле.

Блоки - механізм в основі якого лежить принцип роботи поліспаста, що дає можливість в виграли сили устаткування, з метою підняття більшої ваги. Метод роботи блоку заснований на силі тертя каната об обід, приводячи в рух підшипники блоку і повертаючи шків навколо своєї осі. Застосування принципу роботи блоків знайшло при піднятті вантажів мостових, козлових, консольних кранах, а також талі і інших механізмах по переміщенню вантажів.

Домкрати - переносний або пересувний механізм для підняття та утримання вантажу на невеликій висоті, часто з метою проведення ремонтних, ремонтно-монтажних робіт. Методи роботи домкратів засновані на гідравлічному, механічному, пневматичному принципі, де на висоту підйому механізм піднімається створеним тиском в гідро і (пневмо) циліндрі, а також механічним шляхом. Відмінною особливістю домкратів - це можливість без додаткового обладнання працювати з вантажем, а також їх простота і мобільність.

Лебідки ручні - механізм працює тяговим способом, намотуючи трос, канат, ланцюг на барабан лебідки ручним способом. Відмітна особливість ручних лебідок - це можливість працювати з вантажем на відносно великій відстані, мобільність лебідок (легкий монтаж-демонтаж), а також робота без електрики, що є відмінним властивістю в польових роботах.

Лебідки електричні - це механізм  - це механізм працює тяговим способом, намотуючи трос, ланцюг, канат на барабан. Відмітна особливість електричних лебідок - це можливість працювати з вантажем великої ваги, і на відносно великій відстані, що часто незамінна в умовах де відсутня можливість роботи кранової техніки та інших підйомних механізмів.

Монтажно-тягові механізми "МТМ" - це механізми працюють за рахунок ручної сили людини, принцип роботи якого полягає в переміщення троса всередині механізму затискних колодок. Відмітна особливість механізмів МТМ - це робота на досить великій відстані від вантажу, від 20 метрів і більше, а також легкість транспортування і робота без застосування електроенергії.

Таль ланцюгова, таль шестерня - ручні лебідки принцип яких закладено в барабанному механізмі який працює як при вод по засобом приведення барабана в обертання ланцюгом. Піднімати вантаж талью може бути в діапазоні маси від 0,5 - 20 тонн, а висота підйому від 1,5 - 20 метрів включно.
Області застосування ланцюгових і ручних талей досить широкий: 2-3 тонни для господарсько-побутових потреб, від 5 - 20 тонн в промисловій галузі. Найчастіше талі використовують в підйомі обладнання, арматури, металевих листів магнітними захопленнями, а так-же на будівельних майданчиках і СТО. Піднімати вантаж ручними лебідками (талями) можна як у вертикальному так під кутом (інформація вказана в паспорті товару), талі можуть встановлюватися на візки тим самим пересуваючись по площині уздовж кран балки, а також мати гаки для обороту навколо своєї осі в 360.

Важільні талі - механізм ручного приводу з підйомом і опусканням ланцюга і такелажу за рахунок коливання важеля талі приводячи в рух вантажного ланцюга по засобом системи редуктор - зірочка, запірний механізм -тормоз талі. Призначення важеля талі - можливість переміщення досить легкого обладнання (талі) в ручну, не застосовуючи спец обладнання. Вантажопідйомності талій коливається в межах 0,75 - 9,0 тонн, а висота підйому - від 1,5 до 12 метрів, що відбивається на габаритах талів, а також специфіки використаних матеріалів.
Досить специфічний вид талів - талі важільні стаціонарні, вони часто використовуються спільно з монорейковими візками для талей (кішки для талей). Область застосування досить великий - це можуть бути гаражний кооперативи, автомайстерні, будівельні об'єкти а також спеціально обладнані ями або даху будівельних майданчиках, гарячі цехи по виробництву і обробки поліетиленовою гранули або ливарні виробництва.

Електричні талі (електроталі) - досить поширений і сучасний вид обладнання в групу яких включені: стаціонарні талі, пересувні талі - тельфери. Принцип роботи даного обладнання досить простий - механічний привід працює від харчування мережі 220В / 380В, а також сталевий канат виступає в ролі підйомного елемента устаткування, еластична муфта і підйомний барабан як елемент намотування троса (сталевого каната); в ролі управління виступає кнопковий підвісний пульт може бути чотири кнопковий або шестікнопочним для експлуатації в складі мостового кранов.Область застосування: навантаження - розвантаження вантажних автомобілів, робота на будівельних майданчиках з великою інтенсивністю руху вантажних робіт, сільськогосподарські сховища, ливарне виробництва, ремонтні майстерно, металобази а також нецільове використання при пересуванні великогабаритних предметів. Основною особливістю електроталей і тельферів - можливість інтенсивної роботи в жорсткому режимі експлуатації.

Візки пересування талей - обладнання призначене для пересування талей по монорельсу (пересувна кішка) за рахунок приводного вала шестерні. Конструкція талей грунтується на двох щоках і чотирьох роликах, розпірки з сережкою для підвісу талі, приводного вала. Відрізняються візки між собою конструктивно - розмірами під монорельс, і конструктивними особливостями застосування тележкі.Перемещаемий вага приводом візка варіюється в діапазоні в межі величин від 1,0 - 10 тонн, довжина ланцюгового приводу коливається від 1,0 - 12 метрів, в залежності від висоти розташування талі.

    «CARGOSET» пропонує до реалізації засоби малої механізації тільки високої якості за низькому цінами, з сертифікатами і гарантією.

    Всі пристосування для роботи з вантажами Ви можете придбати в компанії «CARGOSET» сформувавши замовлення на сайті або зателефонувавши нашим фахівцям за телефонами, тим самим отримати високу якість і гарантію на кожну одиницю товару.

    Замовити механізми для підйому і пересування вантажів можна з доставкою по місту або відправкою автоперевізниками в усі обласні центри України.

Зараз

вигідно/популярно

Зручна оплата

Приймаємо оплати будь-яким зручним для Вас способом: Б.н з ПДВ, переклад на ка...

докладніше

Швидка доставка

Доставка осуществяется усіма автоперевізниками України: CAT, Ін-Тайм, Нова Пошта, а так само...

докладніше

Наші гарантії

Оскільки вся продукція Каргосет ТОВ є сертифікованою, гарантія на всі товари становить відповідно...

докладніше