Засоби кріплення і буксирування

   

   Пристрої (механізми) кріплення вантажів

    Пристрої кріплення вантажів є ручні пристосування (механізми), за допомогою яких проводиться локальне кріплення або фіксація вантажу при його переміщенні, транспортуванні. При перевезенні тих чи інших вантажів, складно помістити їх в транспорт таким чином, щоб звести до нуля ризик пошкодити вантаж або навіть сам автомобіль. Особливо, це стосується тендітних конструкцій, так як їх закріплення є особливо важливим. Інша категорія вантажів, які потребують дуже надійному закріпленні, це негабаритні вантажі. Від поганого закріплення вантажів великих габаритів, може постраждати не тільки вантаж, а й інші учасники дорожнього руху. Висновок один - неважливо, що саме необхідно зафіксувати при перевезенні: металоконструкцію, промислове обладнання, цистерни, деревину або побутової холодильник - вантаж повинен бути надійно закріплений.


Ремені автовозні - це спеціальне пристосування полегшують транспортування вантажів, а часто незамінне в разі транспортування вантажу на платформі. Автовозний ремінь являє собою синтетичну стрічку різної довжини і міцності в залежності від призначення, а так само храповой (храповик) - зубчастий механізм який дозволяє утримувати і стягувати стрічку ременя. Стягнутий ремінь має на кінцях крюки з метою найкращого зацепа і утримання вантажу на платформі.

Ремені буксирувальні - це пристосування для буксирування автотранспорту, несучої частиною якої може бути металевий канат, синтетичний трос, а так само вантажопідйомний поліестерова стрічка. Застосовуються буксирувальні ремені для всіх видів колісної техніки, рідше використовують комбіновано, наприклад: автотехніку буксирують гусеничним тягачем за коштами буксирувального тросу (ременя).

Ремені стягнуті з гаками - інструмент по кріпленню вантажів і устаткування з метою перекази предмету статичного положення: в кузові авто меблів, кузовах причепів і напівпричепів, перевезення обладнання. Ремені стягнуті кільцеві - являють собою конструкцію схожою на ремені стяжні з гаками, але відмінною рисою яких є стрічка ременя закільцована, а механізм хропіння працює випускаючи друге кільце стрічки, на стискання вантажу в єдину частину. Достатньо зручним інструментом стягнуті кільцеві ремені у використанні при транспортуванні групи невеликих вантажів: балони з газом (кисень, пропан, бутан), бутлі з фарбою, пивні кеги. 

Стягнуті пристрої для ланцюгів - пристрій регулює натяг стяжних ланцюгів при перевезенні вантажів. Стяжні пристрій для ланцюгів використовується у випадках перевезення великогабаритного устаткування: трактора, спец техніка, верстати, на платформах вантажних машин.

Ланцюги для кріплення вантажів - це пристосування призначення якого утримувати вантаж на вантажній платформі. Складаються ланцюга кріплення грузи з вантажних ланцюгів, де сегментом зачіп служать: вантажні гаки, вантажні кільця.

Засоби для евакуації автомобілів - це пристосування для транспортування автомобілів і техніки вантажними машинами, у випадках коли автотранспортний засіб не має можливості переміщатися своїм ходом.

Аксесуари - це елементи службовці продовжити термін служби вашого інструменту, за рахунок того що вони беруть на себе навантаження сили тертя на гострих крайках і кутах, а так само продавлюють термін служби буксирувальних ременів, стяжних ременів і термін служби стрічок для ременів. 

Штанги розпірки - це пристосування для розпірки кузова вантажних авто: рефрижератора, фургона, вантажного причепів тентів і напівпричепа. Виріб відмінно показує себе на звивистих дорогах і крутих спусках, кут яких ∠ 10 ° - 30 ° . Распорочние штанги і розпірки незамінні в випадках де існує ймовірність перекидання вантажного авто. 

Комплектуючі - це сегменти (частини) стяжних ременів, автовозних ременів, ременів стяжних з гаками а також кільцевих ременів, в разі виходу з ладу будь-яких було елементів вироби, завжди існує вибір і заміна на відповідне по тоннажу і розміру.

    Якщо у Вас залишилися питання або хочете придбати засоби для кріплення вантажів з доставкою та гарантією - сформуйте замовлення у нас на сайті, або ж зателефонуйте нашим фахівцям за телефонами з розділу " Контакти ".

    Всю продукцію зі складу компанії маємо можливість відправити автоперевізниками в усі обласні центри України.

Зараз

вигідно/популярно

Зручна оплата

Приймаємо оплати будь-яким зручним для Вас способом: Б.н з ПДВ, переклад на ка...

докладніше

Швидка доставка

Доставка осуществяется усіма автоперевізниками України: CAT, Ін-Тайм, Нова Пошта, а так само...

докладніше

Наші гарантії

Оскільки вся продукція Каргосет ТОВ є сертифікованою, гарантія на всі товари становить відповідно...

докладніше