ЗІЗ

Компанія «CARGOSET» пропонує за доступною вартості дуже багатий вибір промислових засобів індивідуального захисту (ЗІЗ), виконаних згідно діючих стандартів України та Європи, а так само альпіністського спорядження. Все обладнання продається в інтернет-магазині CargoSet, є офіційним, сертифікованим, а так само супроводжується необхідним пакетом документів.

Де використовуються ЗІЗ

Вироби застосовуються в багатьох сферах діяльності, де є небезпека для здоров'я і життя людини. Наприклад, захист органів дихання потрібна пожежним, рятувальникам та іншим фахівцям, які піддаються агресивному впливу високих температур, шкідливих речовин при вдиханні. Для будівельних робіт передбачений широкий діапазон засобів:

 • спецодяг, включаючи взуття і захист рук;
 • маска, окуляри, каски;
 • респіратори і протигази;
 • засоби захисту від падіння з висоти і інше.

ЗІЗ використовують також при роботі з електроустановками, зварюванні, миття вікон на висоті, під час проведення рятувальних робіт, на підприємствах, діяльність яких пов'язана з можливістю отримати хімічні опіки, механічні травми.

Різновиди виробів ЗІЗ

Засоби індивідуального захисту необхідні при виконанні різного роду робіт, пов'язаних з умовами підвищеної небезпеки. Ці пристосування були спеціально розроблені для:

 • безпечного проведення виробничих заходів
 • зменшення шкоди для людини від зовнішніх чинників;
 • захист від забруднення.

ЗІЗ застосовують під час робіт, при необхідності захисту шкірного покриву, органів дихання, очей і так далі. До засобів захисту відносяться костюми, взуття, спеціальні пристосування, респіратори, протигази, пов'язки та інші вироби. У нашому каталозі в основному представлені засоби для проведення безпечних робіт на висоті, це:

 1. Пояси страхувальні Лямочні і безлямкового. Перший варіант призначений для утримання людини в підвішеному стані. Другий - запобігає падінню людини з висоти.
 2. Монтерські лази. Спеціальні пристрої, що застосовуються електромонтером для переміщення по вертикальних залізобетонних опор.
 3. Страхувальні стропи, амортизатори та інші пристрої. Страхують людини від травматизму при падінні з висоти, це один з елементів системи захисту.
  Анкерні лінії. Це також компонент, що страхує робітника, може бути жорстким або гнучким.
 4. Додаткові аксесуари, такі як карабіни, з'єднання і т. Д. Пристосування, що використовуються пожежними, рятувальниками, будівельниками, альпіністами. Карабін міцно з'єднує два елементи, що мають петлі.

У нас представлені різні варіанти засобів індивідуального захисту за цінами від виробника. Вироби виконані згідно з усіма стандартами і нормативами ГОСТ. Моделі мають різні характеристики, тому, щоб підібрати оптимальний устрій для ваших потреб, телефонуйте нашим фахівцям, і вони дадуть відповідь на будь-яке питання.

Наш інтернет-магазин реалізує засоби ЗІЗ як сертифіковані вироби з гарантованою якістю для різних сфер використання, в основному це рішення задач з транспортування, переміщення вантажів, монтажні та будівельні роботи. У нас можна замовити з доставкою по Україні такелажні вироби, різні види канатів, дроту, траверси і багато іншого. Якщо ви перебуваєте в Дніпрі, то можете забрати куплені товари самостійно.

Зараз

вигідно/популярно

Зручна оплата

Приймаємо оплати будь-яким зручним для Вас способом: Б.н з ПДВ, переклад на ка...

докладніше

Швидка доставка

Доставка осуществяется усіма автоперевізниками України: CAT, Ін-Тайм, Нова Пошта, а так само...

докладніше

Наші гарантії

Оскільки вся продукція Каргосет ТОВ є сертифікованою, гарантія на всі товари становить відповідно...

докладніше