Засоби захисту рук

      Рукавички робочі

    Робочі рукавички річ досить проста але не замінна, руками ми виконуємо всю роботу яка у нас виникає з обов'язку служби, роботи або професійних обов'язків. Засоби захисту рук виконані з різних матеріалів, з метою максимально виконати функції щодо захисту шкіри рук, а також зберегти максимальну працездатність рук в рукавичках і рукавицях.

    Рукавички в спеціальному покритті ПВХ зберігають властивості при діапазоні температур від -4 до + 60⁰С, мають різні розміри, відмінно працюють в агресивних середовищах захищаючи руки від згубного впливу агресивного робочого середовища.

    Рукавички для зварника (Краги) виконані із замші (шкіра дублення жировим методом) - захищають руки від механічних пошкоджень об сталеві поверхні, а також мають малу теплопровідність. Зварювальні рукавички мають велику щільність і товщиною, ці властивості відмінно допомагають в роботі зварника. Рукавички зварювальні відмінно захищає руки зварника навіть в агресивних середовищах - це робота з флюсами, пересадками, хімічними реагентами.

     Рукавички з рідкими маслами і пересадками відмінно підходять для роботи в забрудненій маслами середовищі. Рукавички мають нітрилові покриттям і тканинну основу, дані властивості відмінно підходять для механіків різних областей - механіки на СТО, механіки - ремонтники верстатів, а так же водії фур і вантажівок. 

    Рукавички для роботи з інструментом - це рукавички на тканинній основі, мають на поверхні рукавички в районі долоні і фаланг пальців спеціальне ПВХ покриття (ПВХ малюнок), який дозволяє ефективно працювати фахівцям в різні сезони погоди з різним інструментом. Рукавички з ПВХ покриттям відмінно показують себе на будівельних майданчиках і виробництві. Фахівцям з монтажу і виробничим робочим, достатню зручно працювати як з дрібними деталями, так і великими об'єктами.

    Рукавички для роботи в агресивному середовищі - це спеціалізовані рукавички з утащенного шаром вогнестійких матеріалів, можуть використовуватися при низьких температурах. Область застосування даних рукавичок - ливарні цехи, хімічні підприємства, плазмова різка бетону та металу а також морозильні камери.

   Рукавички для роботи зі склом і металом - прекрасно працюють з матеріалами у яких слизька поверхня і гострі кромки. Рукавички для скла та металу мають нітріновим покриттям, що зраджує їм властивості відмінного хвата, стійкість в порізів і утворенню рваних дефектів.

    Рукавички для роботи зі слизькими поверхнями - призначені для роботи з поверхнями: металу, скла, гладкими пофарбованими поверхнями. Рукавички для слизьких поверхонь виконані на тканинній основі покриття яких антиковзне - нейлонове. 

    Рукавички для автомобілістів - створені спеціально для СТО і любителів автомобілів, в рукавичках для автомобілів досить зручно проводити механічні роботи з автомобілем. Рукавички для СТО і автолюбителів виготовляються з бавовни, верхній шар рукавичок точково покритий шаром ПВХ, що дає можливість автолюбителем прекрасно працювати з дрібними деталями і надійним хватом утримувати великі вузли автомобілів.

    Всі питання по засобам захисту рук - рукавичок, рукавиць і краги ви можете задати нашим фахівцям зателефонувавши за телефонами в розділі «Контакти» .

    Купити рукавички і рукавиці Ви можете сформувавши замовлення на сайті або ж зв'язатися з нашим відділом збуту через розділ контакти.

    Замовити рукавички для виробництва з доставкою по місту Дніпро, Київ або в будь-який інший місто (регіон) з допомогою автоперевізників.

    Вартість рукавичок з доставкою залежить від маси посилки, тарифу автоперевізника, а так само віддаленості міста покупця від складу «CARGOSET»

Зараз

вигідно/популярно

Зручна оплата

Приймаємо оплати будь-яким зручним для Вас способом: Б.н з ПДВ, переклад на ка...

докладніше

Швидка доставка

Доставка осуществяется усіма автоперевізниками України: CAT, Ін-Тайм, Нова Пошта, а так само...

докладніше

Наші гарантії

Оскільки вся продукція Каргосет ТОВ є сертифікованою, гарантія на всі товари становить відповідно...

докладніше