Стропи вантажопідйомні

   
Стропи вантажопідйомні купити у виробника

    Вантажопідйомні стропи і чалки - багатофункціональні вантажопідйомні засоби для підйому і переміщення вантажів з різними характеристиками. Вантажні стропи і їх види (різновиди) описані більш детально нижче. Стропа вантажні бувають різних видів, типів і виконань: стропи чалки павуки, при цьому можуть відрізняться як за матеріалом виготовлення, так і за стандартом виробництва. А так же можуть бути як стандартними, так і виготовлення стропів під замовлення. На сьогоднішній день саме стропи є невід'ємними елементами вантажно-розвантажувальних робіт і виробничих процесів.

    Стропа купити вантажопідйомні не проблема, важливо підібрати стропа правильно, тому що не правильний вибір строп може нести за собою не найкращі наслідки. Для вибору вантажопідіймальних строп, потрібно знати наступні параметри: вага вантажу, кількість і розташування точок кріплення на піднімати вантаж, метод стропування, матеріал поверхні вантажу, температура навколишнього середовища виконання робіт і т.д.

Ціна на стропи вантажні ГОСТ залежить від їх типу, вантажопідйомності і довжини, а купити дані види стропів в Дніпрі, Києві та Харкові можна у перевіреного виробника - компанії «CARGOSET»

Відмінні характеристики і різновиди стропів вантажопідйомних.

1) Види вантажних стропів та їх призначення, які виробляє компанія «CARGOSET»:

Стропи, чалки Канатні - виготовляються зі сталевих, металевих канатів ( ГОСТ 2688-80 , ГОСТ 7668-80 ) згідно ДСТУ, а так же імпортних комплектуючих. Запас міцності 6: 1

Стропи ланцюгові- виготовляються з вантажопідйомних ланцюгів G80 і комплектуючих по 8,10,12 класу міцності згідно EN 818. Запас міцності 4: 1

Стропи Текстильні (тканинні) - виготовляються з синтетичних вантажопідйомних поліестерових стрічок, згідно EN тисячу чотиреста дев'яносто два, мають запас міцності 7: 1

Стропи Текстильні круглопрядні - виробляються в чохлі, методом заправління синтетичного волокна в рукав згідно EN 1492-2 з запасом міцності 7: 1

2) Типи виготовлення вантажопідйомних стропів:

- Петльові стропи - чалки, у яких, по краях тіла стропа сформовані петлі - найпопулярніший вид стропів ( СКП , СТП )

- Кільцеві (нескінченні) стропи - чалки з тканини, каната або ланцюга, які освітньої собою кільце ( СКК , СТК , УСЦ)

- одногілковий стор опи - представляють собою одну канатну, текстильну або ланцюгову гілка, з фитингом з одного боку, і петлею або ланкою - з іншого ( 1СТ , 1СЦ , 1СК).

- двогілковий стропи - вантажопідйомні пристосування, які складаються з двох гілок, де гілки одягнені на вантажопідйомне сполучна ланка, а на їх кінцях фітинги у вигляді гаків, ланок або захоплень ( 2СК , 2СТ , 2СЦ )

- чотиригілковий стропи, павуки - чалки, в кількості чотирьох штук з вантажозахоплювальними фітингами, одягненими на одне вантажне несе ланка ( 4СК , 4СТ , 4СЦ )

- Чи не стандартні стропи. Стропи, які виготовляються під замовлення за кресленням замовника і не потрапляють ні під один вищеописаний тип строп, нестандартні стропи купити можна тільки попередньо скинувши їх креслення.

3) Матеріал виготовлення стропів, який впливає як на вантажопідйомність стропа, так і ціна безпосередньо залежить від цього параметра:

- Стропи з металевих, сталевих канатів. Виробляється від 0,32 до 80 т. Найбільш "давній" вид стропів. Популярні серед металобаз.

- Стропи з текстильних стрічок - тканинні, синтетичні. Шиються від 0,5 до 25 т. Кращі стропи для підняття судна з води, пачок дсп, профнастилу, деревини.

- Стропи з ланцюгів по 8 класу мають вантажопідйомності від 1,12 до 67 т. Найпридатніші стропи для робіт в середовищі високих температур. Так само є найбільш довговічними.

- Вантажопідйомністю 50 тонн і більше, як правило, зустрічаються тільки круглопрядні стропи (м'які стропи в рукавах). Дані види строп затребувані, коли потрібно піднімати вантаж 50 і більше тонн.

    Вантажопідйомні стропи, ціна яких нижча за ринкову, і чалки ГОСТ які використовуються для крана мостового, козлового, автокрана, тельфера, лебідки, маніпуляторів, виробництв вимагають особливої уваги, так як ціна на стропа обумовлена не тільки націнкою, а якістю матеріалів і дотримання виробничих процесів.

    Купити стропи на кран або для маніпулятора за низькими оптовими цінами можна від 1 шт, сформувавши замовлення на сайті або зателефонувавши нашим фахівцям за телефонами.

    Замовити чалки вантажопідйомні в Києві, Львові, Житомирі, Тернополі можна з доставкою по місту або в усі інші регіони України.

    Вартість вантажопідйомних стропів з доставкою залежить від ціни і ваги самих стропів, тарифів автоперевізника, а так само віддаленості міста одержувача від складу компанії «CARGOSET»

Зараз

вигідно/популярно

Зручна оплата

Приймаємо оплати будь-яким зручним для Вас способом: Б.н з ПДВ, переклад на ка...

докладніше

Швидка доставка

Доставка осуществяется усіма автоперевізниками України: CAT, Ін-Тайм, Нова Пошта, а так само...

докладніше

Наші гарантії

Оскільки вся продукція Каргосет ТОВ є сертифікованою, гарантія на всі товари становить відповідно...

докладніше