Страховочные стропы

Строп страхувальний зі сталевого тросу СТ (карабін к20+к20)

1 модифікацій

від 278.10 грн

На складі

Стропи страхувальний із сталевого тросу СТ (карабіни К20+К55)

1 модифікацій

від 439.00 грн

На складі

Стропи страхувальний з поліамідного каната СК (карабіни к20+к20)

1 модифікацій

від 299.25 грн

На складі

Стропи страхувальний з поліамідного канату СК (карабіни к20+к55)

1 модифікацій

від 472.20 грн

На складі

Строп страхувальний ланцюговий (карабін К20+К20)

1 модифікацій

від 378.00 грн

На складі

Строп страхувальний ланцюговий (карабін К20+К55)

1 модифікацій

від 498.80 грн

На складі

Строп страхувальний з поліамідної стрічки СС (карабіни К20 + К20)

1 модифікацій

від 219.42 грн

На складі

Стропи страхувальний з поліамідної стрічки СС (карабін К20 + К55)

1 модифікацій

від 415.00 грн

На складі

Стропи страхувальний з плетеного шнура (карабіни к20 + к20)

1 модифікацій

від 283.50 грн

На складі

Стропи страхувальний з поліамідного каната СШ (карабіни к20+к55)

від 472.20 грн

На складі

Строп страхувальний зі сталевого тросу з амортизатором

1 модифікацій

від 688.80 грн

На складі

Строп страхувальний зі сталевого тросу з амортизатором

4 модифікацій

від 185.00 грн

На складі

Строп страхувальний еластичний LE 101

1 модифікацій

від 1998.00 грн

На складі

Стропи страхувальні LB 102

1 модифікацій

від 1096.20 грн

На складі

Стропа страхувальні вогнестійкі LB 200 FLR

1 модифікацій

від 1096.20 грн

На складі

Строп страхувальний вогнестійкий LB 202 FLR

1 модифікацій

від 2135.20 грн

На складі

Ус самострахувальний подвійний з поліамідного шнура 70/30

від 101.00 грн

На складі

Новий товар

Фал рятувальний з плетеного шнура (ФРШ)

1 модифікацій

від 501.20 грн

На складі

Новий товар

Фал рятувальний канатний (ФРК)

4 модифікацій

від 606.20 грн

На складі

Новий товар

Фал рятувальний стрічковий (ФРС)

1 модифікацій

від 235.20 грн

На складі

       

   Стропи (канати) страхувальні, страхувальні троси (фали)

    Страхувальні стропи - це інструмент для страховки життя людини від травматизму в разі падіння з висоти, механізм спрацьовування якої не замінимо в області проведення монтажних робіт на висоті. Стропа для страхувальної прив'язі з карабінами не дає можливість при правильній строповке за страхувальну петлю пояса одним карабіном, а другим карабіном строповкой за надійне місце кріплення страховки, впасти і травмуватися фахівця в області висотних робіт. Також відмінним рішенням для цілісності м'яких і твердих тканин є амортизатор, який пом'якшує ривок в разі падіння з висоти.


    Страхувальні канатні стропи з поліаміду - це інструмент по страховки життя людини від травматизму в разі падіння з висоти. Механізм роботи ґрунтується на виробі складається з поліамідного каната зі страхувальними карабінами, який запобігає можливість падіння при правильній строповке за вушко страхувального пояса з одного боку стропа, і надійну строповку з іншого кінця стропа, за допомогою з двома стропами карабіна, що дає фахівцеві висотних робіт, надійну страховку і запобігає травмотізацію.

    Страхувальний трос з капронового каната - виріб, виготовлене з таких складових частин:

    - поліамідний канат - виріб з нейлону або капрону перетин - Ø якого варіюється від щільності ворсинок, розривна міцність каната - 1000 кг (10кН), довжиною 1030-1630мм.

    - карабіни типу гак малий, розкриття яких до 18 мм.

    Інші характеристики страхувальних строп з поліамідного каната:

    - маса виробу 0,85 кг;

    - відповідність стандартам ДСТУ EN 354-2001, ДСТУ EN 358-2001;

    - маркуються: ПК 20/20, ПК 20/55, ПК 55/55, ПК ЗМ / 55.

    Стропи з поліамідного каната призначені для страховки фахівця висотних робіт - це монтажники висотники проводять різнопланові роботи на лінії електропередач ЛЕП, а також вироби з каната страхувальні відмінно підійдуть для монтажників ліній зв'язку та в разі небезпеки травмування електричним струмом і.т.д. Стропа з поліамідної стрічки відмінне виріб вирішують низку завдань, які мають властивості - це діелектричні властивості, властивості страховки (може витримати від 1000 кг. На розрив), цього запасу міцності цілком достатньо для страховки одну людину і ручного інструменту в разі падіння. Страхувальна прив'язь така як синтетичний строп і її складові частини, відмінно показують себе в негативні температури до -30, а також у високі температури навколишнього середовища до +60 ° C. Але існує ряд особливостей, які строп страхувальний поліамідний не призначений, а саме роботи на висоті в області покрівельних робіт де існують ймовірності пошкодження стропа про гострі кромки виступів - покрівля, жерсть, металочерепиці, оцинкований лист. Не варто також використовувати синтетичні канати де існують ймовірність пошкодження їх абразивними матеріалами, хімічними реактивами, варто дбайливо зберігайте виріб в дали від прямих сонячних променів.

    Стропа з поліамідної стрічки - це інструмент по страховки життя людини від травматизму в разі падіння з висоти, механізм спрацьовування грунтується на поліамідної стрічці з карабінами, він не дає можливості при правильній строповке за страхувальний пояс впасти фахівця з висоти і травмуватися.

    Строп страхувальний з поліамідної стрічки виготовлений із складових частин:

    - поліамідна стрічка, виріб з нейлону або капрону перетин - Ø якого варіюється від щільності стрічки, розривна міцність каната - 1100 кг (10,78кН) - 2245 кг (22кН), довжиною 1050-1650мм.

    - карабіни типу гак малий, розкриття яких до 18 мм.

    Інші характеристики страхувальних строп з стрічки поліаміду:

    - маса виробу від 0,70 кг;

    - відповідність стандартам ДСТУ EN 354-2001, ДСТУ EN 358-2001;

    - маркуються як: ЛК 20/20, ЛК 20/55, ЛК 55/55, ЛК ЗМ / 55.

    Страхувальний стрічковий трос призначений для страховки фахівця висотних робіт - це монтажники висотники проводять різнопланові роботи на лінії електропередач ЛЕП, також відмінно підійдуть синтетичні стрічкові стропи для монтажників ліній зв'язку та в разі небезпеки травмування електричним струмом і.т.д. Строп з поліамідної стрічки відмінне виріб вирішують низку завдань і володіють властивостями - це діелектричні властивості, властивості страховки (може витримати від 1000 кг. До 2245 кг на розрив, залежить від типу стрічки), цього запасу міцності цілком достатньо для страховки одну людину і ручного інструменту в разі падіння. Страхувальна прив'язь як її складові частини, відмінно показують себе в негативні температури до -30 ° C і високу температуру навколишнього середовища до +60 ° C. Але існує ряд особливостей, які стропа страхувальна з поліамідної стрічки не призначена, а якщо застосовувати цей виріб то акуратно, проводячи огляд стрічки на предмет порізів і задирок перед і після висотних робіт, - це роботи на висоті в області покрівельного монтажу де існує пошкодження стропа про гострі кромки - покрівля, жерсть, металочерепиця, оцинкований лист, шифер. Не варто також використовувати синтетичні стрічки з поліамідної стрічки де може виникнути ймовірність пошкодження їх абразивними матеріалами, хімічними реактивами. Дбайливе зберігання даного вироби передбачає зберігання в дали від прямих сонячних променів. Стандарти міцності і експлуатації ГОСТ Р 12.4.225, де можлива експлуатація страхувальної прив'язі з стрічки поліамідної спільно з амортизатором.

Стропи страхувальні із сталевого каната це виріб страхує життя і здоров'я людини від травматизму в разі падіння з висоти, механізм спрацьовування якої досить простий в експлуотаціі, сталевий канат в ПВХ оплетке з карабінами не дає можливість при правильній строповке за страхувальний пояс впасти фахівця з висоти і травмуватися, а амортизатор дає можливість плавно амортизувати падіння і виключає пошкодження в місці страховки м'яких і твердих тканин (кістки людини поперекового відділу спини).

    Стропа (фали) страхувальні зі сталевого троса - виріб, виготовлене з сталевого троса в пвх покритті, що складається з:

    - сталевий канат в оплетке ПВХ перетином - Ø 8-12мм

    - міцність каната - 1772 кг (17,38кН) - 4050 кг (39,71 кН), довжиною 1150-1572мм, з можливістю установки амортизатора 1700 мм, розривна 1530 кг. (15 кН).

    - карабіни типу гак малий, розкриття яких до 18 мм.

    Інші характеристики вантажно-розвантажувальних строп зі сталевого троса в ПВХ:

    - маса виробу 0,75 кг, маса амортизатора (0,18 кг.);

    - відповідність стандартам ДСТУ EN 354-2001, ДСТУ EN 358-2001;

    - маркуються як: СС, СС 1, СС2, СС1-1, СС2-1, 1СС1, 1СС2, 2СС2.

    Строп для страхувальної прив'язі зі сталевого каната (троса) призначений як страхувальне виріб для страховки фахівця монтажника висотника, яка проводить на висоті монтажні роботи в яких існує фактор пошкодження стропа - цими факторами можуть бути гострі кути і кромки металоконструкцій, жерсті, покрівлі. Засоби захисту від падіння з висоти краще використовувати з металевого троса, коли проводяться монтажні роботи з використанням зварювання або в середовищі викиду хімічних реагентів, а також в середовищі підвищених температур. Але не слід використовувати стропа сталевого каната в випадках, коли має ймовірність пошкодження електричним струмом, а також у випадках де поверхня троса ПВХ - обплетення має ймовірність пошкодиться, наприклад: газозварювальні роботи на висоті; роботи з паяльними лампами. Страхувальні стропа із сталевого каната можуть витримувати температури - 40 ° C +50 ° C в ПВХ, експлуатація каната без ПВХ + 100 ° C, ці властивості відмінно підходять у випадках використання вироби в закритих приміщеннях і цехах, а також експлуатації на відкритому повітрі, при проведенні покрівельних і монтажних зовнішньо-облицювальних робіт. Також зі страхувальним сталевим стропом в ПВХ відмінно працює амортизатор страхувальної прив'язі, що дає надійну страховку в разі частого ковзання на похилих покрівельних конструкціях.

    Стропи страхувальні з ланцюга оцінковочной - це виріб страхує життя і здоров'я людини від травматизму в разі падіння з висоти, механізм спрацьовування якого виразно простий, ланцюгової страхувальний строп з оцинкованими карабінами не дає можливість при правильній строповке за страхувальний пояс впасти фахівця з висоти і травмуватися, а амортизатор дає можливість плавно амортизувати падіння і виключає пошкодження в місці страховки м'яких і твердих тканин - кістки людини поперекового відділу спини.

    Стропа страхувальні з ланцюгів - виріб, виготовлене з сталевий ланцюга:

    - сталева ланцюг (брезентовий текстильний чохол) перетином - Ø 8х12мм

    - міцність ланцюгів - 1 772 кг (17,38кН) - 4050 кг (39,71 кН) довжиною 1150-1572мм, з амортизатором 1700 мм, розривна 1530 кг. (15 кН).

    - карабіни типу гак малий, розкриття яких до 18 мм.

    Інші характеристики вантажно-розвантажувальних строп з оцинкованих ланцюгів:

    - маса виробу 0,90 кг, маса амортизатора (0,18 кг.)

    - відповідність стандартам ДСТУ EN 354-2001, ДСТУ EN 358-2001;

    - маркуються як: СЦ, СЦ1, СЦ2, СЦ1-1, СЦ2-1, 1СЦ1, 1СЦ2, 2СЦ2.

    Ланцюговий страхувальний строп - це відмінний виріб для страховки фахівця висотних робіт -монтажник, зварювальника, електрогазозварника, який проводить на висоті монтажні роботи в яких існує фактор пошкодження стропа - цими факторами можуть бути гострі кути і кромки металоконструкцій, жерсті, покрівлі. Засоби захисту від падіння з висоти краще використовувати з ланцюга оцинкованої, в випадках робіт в несприятливих середовищі, а саме: зварні роботи; роботи в середовищі підвищених температур; в середовищі де присутні кислоти. Страхувальні стропа із сталевих оцинкованих ланцюгів витримують режим температури від - 40 ° C до + 100 ° C, а також вологість до 90%, - ці властивості відмінно підходять у випадках використання вироби в закритих приміщеннях і цехах, а також експлуатації на відкритому повітрі, при проведенні покрівельних і монтажних зовнішньо-облицювальних робіт винятком можуть стати покрівельні роботи, якщо ланцюг в ПВХ кожусі або захисту брезентовим (текстильним) чохлом. Також вироби з ланцюговим оцинкованим стропом для страховки життя і здоров'я, відмінно працюють з амортизатором страхувальної прив'язі, що дає надійну страховку в разі частого ковзання на похилих конструкціях в умовах великої вологості або точки роси.

    Всі стропи для страховки відповідають нормативам виготовлення - ГОСТ Р 12.4.148-95; ГОСТ 12.4. 205-99; ГОСТ 12.4. 222-99 .; ГОСТ 12.4. 223-99; ГОСТ 12.4. 225-99

    Всі питання по страхувального обладнання житті людини ви можете задати нашим фахівцям зателефонувавши за телефонами в розділі «Контакти» .

    Купити страхувальний трос від падіння з висоти для життя людини Ви можете сформувавши замовлення на сайті або ж зв'язатися з нашим відділом збуту через розділ контакти.

     Замовити стропа і фали страхувальні з доставкою по місту Дніпро, Київ або в будь-який інший місто (регіон) з допомогою автоперевізників.

    Вартість страхувальних строп з доставкою залежить від маси страхувального троса, тарифу автоперевізника, а так само віддаленості міста покупця від складу «CARGOSET»

Зараз

вигідно/популярно

Зручна оплата

Приймаємо оплати будь-яким зручним для Вас способом: Б.н з ПДВ, переклад на ка...

докладніше

Швидка доставка

Доставка осуществяется усіма автоперевізниками України: CAT, Ін-Тайм, Нова Пошта, а так само...

докладніше

Наші гарантії

Оскільки вся продукція Каргосет ТОВ є сертифікованою, гарантія на всі товари становить відповідно...

докладніше