Стропи текстильні

    

    Стропи текстильні стрічкові

    Стропи з текстильних стрічок - досить поширений у всьому світі і самий новий, що стрімко набирає популярність в Україні, вид стропів.

    Стропа текстильна має незаперечні переваги, як над канатними, так і над ланцюговими стропами. Виготовляються вантажні стрічкові ремінні стропи з поліестерової стрічки, де кожної вантажопідйомності стропа відповідає певний колір стрічки. У зв'язку з матеріалом виготовлення, стропи тканинні є найлегшими, гнучкими, компактними, травмобезпечними, а так само оптимальними для роботи з делікатними, крихкими, пофарбованими поверхнями вантажів. Вартість текстильних строп дуже невелика, що робить їх дуже затребуваними і популярними. Ціна на текстильний строп залежить від його вантажопідйомності і довжини. Купити стропи можна дуже швидко, так як виробництво стрічкових тканинних строп дуже оперативно, в зв'язку з чим замовлені стропи Ви зможете отримати протягом 24 годин після оформлення замовлення.

    Компанія «CARGOSET» пропонує до постачання стропи наступних типів:

    СТП - Строп текстильний петльовий. Як правило, строп СТП пошитий з поліестерової стрічки в два шари з петлями по краях, які додатково захищені від перетирання.

    СТК - Строп текстильний кільцевий. Виготовлення кільцевого стрічкового стропа проводиться шляхом формування з вантажопідйомної синтетичної стрічки кільця з подальшою зшивкою кінців стрічки на високотехнологічному обладнанні.


    1СТ - одногілковий строп текстильний - одиночна гілка з гаком. Зі зворотного боку сформована петля. За жел Анію замовника, в петлю може бути вшиті вантажопідйомне овально ланка, для більш тривалої експлуатації стропа.

    2СТ - двогілковий строп текстильний - дві гілки окремі з гаками, які об'єднує вантажопідйомне овальне кільце.


    4СТ - чотиригілковий строп текстильний (текстильний павук). Такий строп в народі часто називають строп-павук, так як він має чотири гілки з гаками, об'єднаних вантажопідйомним ланкою.

    Стропи вантажні текстильні: Характеристики, вантажопідйомність, ширина стрічки:

Тип стропаШирина стрічкиколір стрічки
СТКСТП1ст2СТ4ст
Вантажопідйомність, тмм
11111,650фіолетовий
----250фіолетовий
----2,550фіолетовий
221,61,63,260зелений
--22460зелений
---2,5560зелений
333,23,26,390жовтий
--2,54890жовтий
444510120сірий
5556,312,5150червоний
666,3816180коричневий
8881020240синій
10101012,525300помаранчевий
1212121632300помаранчевий

    
    Строп текстильний тм "CARGOSET" виготовляється згідно ДСТУ EN 1492-1: 2014 року, а так-же супроводжується паспортом і гарантією на виріб.

    Купити стропи текстильні стрічкові з наявності зі складу компанії можна попередньо сформувавши замовлення на сайті або зателефонувавши нашим менеджерам за телефонами в "шапці"

    Замовити стрічкові стропи текстильні з доставкою по Києву, Львову або відправкою автоперевізниками в усі міста України.

    Вартість синтетичних стрічкових строп з урахуванням доставки залежить від того, яка маса текстильних строп, а так само від тарифів автоперевізника і місцезнаходження міста замовника.

Зараз

вигідно/популярно

Зручна оплата

Приймаємо оплати будь-яким зручним для Вас способом: Б.н з ПДВ, переклад на ка...

докладніше

Швидка доставка

Доставка осуществяется усіма автоперевізниками України: CAT, Ін-Тайм, Нова Пошта, а так само...

докладніше

Наші гарантії

Оскільки вся продукція Каргосет ТОВ є сертифікованою, гарантія на всі товари становить відповідно...

докладніше