Стяжні пристрой для ланцюгів

   

    

    Ланцюгові стяжні пристрої

    Натягачі ланцюга (Ланцюгові талрепи, Ретчет) - ручні механізми, за допомогою яких, відбувається натяг вантажних кріпильних ланцюгів при кріпленні вантажів на тралах, платформах, кузовах вантажних машин, стяжки бортів. Ланцюгові храпові механізми (тріскачки) встановлюються на будь-якому відрізку ланцюга, яку необхідно натягнути. Залежно від виду ланцюгового храповика, метод стягування ланцюга може бути різним. На сьогоднішній день існують два види ланцюгових талрепів:

    - з храповим механізмом - (тріскачкою), у якого стягування ланцюга відбувається за рахунок обертання рукояті Ретчета навколо своєї осі.

    - важільного типу - з руків'ям-важелем. Даний механізм важеля Ретчет дотягує вже натягнуту ланцюг на довжину свого важеля.

Дані пристрої для стяжки кріпильних ланцюгів не є стаціонарними, а встановлюються на ланцюг лише час, який ланцюг повинна бути максимально натягнутою.

    Ланцюгові стяжні пристрої від нашої компанії є заводськими виробами, що говорить про проходження випробувань і надійності вироби проходять попередні випробування міцності, мають індивідуальний виробничий номер, а так само супроводжуються паспортом на виріб.

    Гарантійний термін ланцюгових талрепів компанії «CARGOSET» становить від 6 до 12 місяців в залежності від виробника.

    Купити стяжки ланцюгові фіксації кріпильних ланцюгів можна зателефонувавши нам за телефонами з розділу "Контакти" або залишивши заявку на сайті.

    Замовити ланцюгові натяжители (талрепи) з доставкою по місту або автоперевізниками в усі міста України

    Вартість ланцюгового Ретчета (стяжки з храповиком) з доставкою залежить від маси стяжного пристрою, тарифу автоперевізника, а так само віддаленості міста покупця від складу компанії «CARGOSET»

Зараз

вигідно/популярно

Зручна оплата

Приймаємо оплати будь-яким зручним для Вас способом: Б.н з ПДВ, переклад на ка...

докладніше

Швидка доставка

Доставка осуществяется усіма автоперевізниками України: CAT, Ін-Тайм, Нова Пошта, а так само...

докладніше

Наші гарантії

Оскільки вся продукція Каргосет ТОВ є сертифікованою, гарантія на всі товари становить відповідно...

докладніше