Такелаж

      


    
  Такелаж і комплектуючі для стропів

    Такелаж - набір вантажних і монтажних елементів для кріплення і переміщення вантажів. Такелаж включає в себе наступну оснащення: ланки, гаки, затиски, скоби такелажні, талрепи, карабіни, точки кріплення і інші елементи для роботи з вантажем. Іноді цей термін може служити позначенням дії, спрямованого на навантаження або вивантаження тих, чи інших вантажів, будучи синонімом таких словосполучень, як «такелажні послуги» або «такелажні роботи», але плутати ці поняття не можна, так як першому випадку маються на увазі фізичні елементи (товари ), у другому ж випадку - послуги, роботи. 

    Такелаж поділяється на два основних види: вантажний і монтажний .

    Вантажний такелаж - має на увазі собою асортимент елементів, які беруть участь безпосередньо в вантажопідйомних операціях. Як правило, це з'єднання для вантажопідйомних строп, які встановлюються у вигляді головного вантажозахоплювальних пристосувань. Такелаж вантажний має збільшений запас міцності від 4: 1 до 6: 1 і виготовляється з високовуглецевої сталі.

    Монтажний такелаж - елементи кріплення будь-якого виду і типу, які беруть участь в роботах монтажного типу. Даний вид такелажу може використовуватися для кріплення, монтажу, розтяжок і подібних робіт. У вантажопідіймальних операціях і в ролі вантажозахоплювальних пристроїв монтажний такелаж використовувати категорично забороняється.

    Ланки такелажні - несучий елемент такелажних систем: стропа вантажопідйомного, траверси, точки кріплення, елементи вантажопідйомного або тягового вироби. Конструкція ланки для такелажної системи може складатися з одного або декількох розбірних, а також цілісних елементів, де основний об'єднує рисою різноманітних конструкцій з'єднувальних елементів (фітингів) служить функціонал - з'єднувальний або несучий елемент застосовується сегментарно в такелажних інструментах при підйомі і переміщення вантажу. 

    Крюк вантажопідйомний - вантажозахватний орган вантажопідйомного вироби виконує роль зацепа в системах підйому і переміщення вантажів: стропи, чалки, крани, мала механізація, такелажні системи і механізми підйому вантажу. Майже всі види гаків мають запобіжний механізм (засувку), який перешкоджає мимовільному випаданню вантажу.

    Затискачі для канатів - елемент скріплення сталевих канатів однакового діаметра. Можуть бути як для вантажопідйомних так і монтажних робіт. Застосування вкрай широко в різних сферах господарської та промислової галузі. Виготовляються переважно методом штампування з оцинкованим покриттям з метою максимальної зносостійкості і роботи в несприятливих умовах експлуатації. 

    Карабіни - елемент системи підйому або переміщення вантажів, що виконує роль додаткового елемента по страховки в такелажних системах і системах переміщення вантажів. Відмінною особливістю в застосуванні карабіна - це його властивості легкого і швидкого кріплення на страхувальні елементи, а також фітинги.

    Коуши для каната (троса) - такелажний елемент, призначення якого - зменшити вплив сили тертя на петлі строп. Коуши виготовляються зі сталі, методом лиття або пресуванням, надалі фарбуються або проходять процес оцинкування з метою додання металу кращих антикорозійних властивостей. 

    Скоби такелажні - це початковий елемент такелажної системи між вантажем і підйомним пристроєм, а також між двома складовими частинами вантажопідйомного пристрою. Виготовляються сережки такелажні з високолегованої сталі, а з метою виключення корозії - проходять гаряче оцинкування. Форма може бути як омегоподібна так і U-образний. Відмінна риса цієї групи такелажу - розташування болта і гайки щодо конструкції на 90, що в свою чергу досить зручно при інтенсивних роботах монтажу або стропування. 

    Талрепи - вантажний або монтажний елемент конструкції службовець для натяжки елементів конструкції. Талрепи можуть витримувати досить великі тягові зусилля і служити в несприятливих середовищах: морська вода, високі атмосферні температури, опади, низькі температури з перепадами. Існують монтажні та вантажні талрепи, призначення яких витримати статичні або динамічні навантаження довготривало. Виготовляються талрепи зі сталі високої міцності, для підвищеної зносостійкості - цинк.

    Точки кріплення - вантажні або монтажні елементи, що використовуються з'єднують елементами різних конструкцій: розтяжок, банерів, металоконструкцій, промислових і цивільних спорудах. Виготовляються кріпильні точки з високоміцної сталі, з метою зменшення впливу корозії - фарбуються.

    Компанія «CARGOSET» пропонує до постачання тільки якісний, перевірений випробуваннями і часом, такелаж. Такелажні елементи зі складу нашої компанії завжди мають належний запас міцності, товарний вигляд, паспорт і гарантію. Вантажопідйомний (вантажний) такелаж з наявності компанії налічує більше 1000 найменувань, серед яких завжди знайдуться потрібні Вам позиції.

    Купити такелажне продукцію можна оформивши замовлення на сайті або зателефонувавши нашим фахівцям за телефонами з розділу "контакти" або оформите заявку на сайті.

    Замовити Такелаж вантажний в асортименті з доставкою по місту Київ, Львів або автоперевізниками по всій території України можна зателефонувавши нашим фахівцям або залишивши заявку на сайті

Зараз

вигідно/популярно

Зручна оплата

Приймаємо оплати будь-яким зручним для Вас способом: Б.н з ПДВ, переклад на ка...

докладніше

Швидка доставка

Доставка осуществяется усіма автоперевізниками України: CAT, Ін-Тайм, Нова Пошта, а так само...

докладніше

Наші гарантії

Оскільки вся продукція Каргосет ТОВ є сертифікованою, гарантія на всі товари становить відповідно...

докладніше