Талі електричні

Таль електрична РА

3 модифікацій

від 3599.00 грн

На складі

Таль електрична модель РА-А

3 модифікацій

від 4347.00 грн

На складі

Таль електрична модель РА-L

2 модифікацій

від 7943.00 грн

На складі

Таль електрична модель РА-C

1 модифікацій

від 5722.00 грн

На складі

Візок електричний пересування талі

2 модифікацій

від 3195.00 грн

На складі

Таль електрична РА-ТН

3 модифікацій

від 9438.00 грн

На складі

Таль електрична CD1

4 модифікацій

від 33131.00 грн

На складі

аль електрична ланцюгова HHYS

1 модифікацій

від 39810.00 грн

На складі

Таль ABLE електрична ланцюгова ECHK-01P

2 модифікацій

від 61866.00 грн

На складі

Таль ABLE електрична ланцюгова ECHK

2 модифікацій

від 54356.00 грн

На складі

Таль ABLE електрична ланцюгова ECHKT

2 модифікацій

від 64500.00 грн

На складі

Таль ABLE електрична ланцюгова ECHKL

2 модифікацій

від 87084.00 грн

На складі

Новий товар

Таль EUROPEA електрична канатна

2 модифікацій

від 47500.00 грн

На складі

  Талі електричні (електроталі)

    Таль електрична - механізм, один з найбільш поширених серед вантажопідйомних механізмів. Являє собою таль, але на відміну від ручних талей, де необхідно докладати фізичне зусилля для переміщення вантажу, в електроталях всю роботу по підйому виконує електродвигун, а людина лише займається управлінням процесом переміщення - для зручності оператора передбачено пульт на гнучкому кабелі.

    Електроталь має порівняно нескладну конструкцію, в яку входить електродвигун, барабан для намотування сталевого канату або вантажопідйомної ланцюга, редуктор і підвісний крюк (Крюкова підвіска) за який чіпляється вантаж. Принцип роботи також дуже простий: після підключення талі до електромережі оператор зачапає гаком вантаж і натискає на кнопку підйому. При досягненні потрібної висоти підйому вантажу оператор повинен натиснути кнопку зупинки. Тоді гальмівний механізм зафіксує переміщуваний вантаж в зупиненому стані. Привід електроталі по горизонтальній площині може бути як електричним, так і ручним. Бувають випадки, коли установка електроталі зроблена стаціонарно, без можливості пересування підйомного механізму. Призначається в основному для підйому вантажу по вертикалі, але іноді використовується і для переміщення вантажів в горизонтальній площині в піднятому стані за допомогою пересувної балки цеху.

    Залежно від способу переміщення електричні талі діляться на 2 групи:

  • Стаціонарні - закріплюються на балці або консолі, можуть переміщувати вантажі тільки вгору-вниз. Відмінний варіант для установки в автомобільні майстерні. Наприклад, до цього виду талей відноситься електроталь
  • Пересувні (тельфери) - в цьому випадку корпус талі кріпиться до «кішці», пересувного механізму. Тому даний вид електроталей може не тільки підняти і опустити вантаж, але ще і перемістити його в будь-яке доступне місце будівлі. Дуже добре підходить для використання в великих приміщеннях - складах і ангарах, коли вручну перетягувати вантаж, який може мати більшу вагу, дуже не зручно.

    Переваги електричних талів :

    1. висока продуктивність - замість фізичної сили людей використовується електропривод, що підвищує швидкість переміщення вантажів в кілька разів.

    2. економічність - завдяки електроприводу, що створює тягове зусилля, скорочується час, що витрачається на підйом і переміщення вантажів, а також зменшується кількість працівників, які обслуговують таль. Таке скорочення витрат з надлишком окупає витрати на електрику.

    3. високий рівень безпеки - оператор управляє переміщенням вантажу з виносного пульта управління, а значить, він знаходиться на безпечній відстані від пересуваються об'єктів.

  Технічні і важливі характеристики для вибору електроталі:

    Вантажопідйомність - найбільш важливий параметр, що визначає максимальну вагу вантажу, який м ожно підняти за допомогою обладнання. На нашому сайті представлені моделі, здатні переміщати поклажу вагою від 100 кг, як тельфер до 3,2 тонн, як електрична. При виборі талі необхідної вантажопідйомності додайте до параметру ще 30%, щоб пристрій не працював на межі допустимих можливостей.

    Потужність - від цього параметра залежить, наскільки важкі вантажі зможе переміщати техніка. У нашому інтернет-магазині представлені моделі потужністю від 500 Вт, як електричний тельфер LT 250 PA, до 2000 Вт, як електротельфер

    Довжина троса - залежить від висоти стель приміщення, де електроталь буде використовуватися. Варіюються значення по цій характеристиці від 12 м до 25 м.

    Швидкість навивки - вказує на те, наскільки швидко вантаж підніметься на потрібну висоту. Бувають тельфери зі швидкістю від 5 м / хв і до 10 м / хв.

    При роботі з електроталями є деякі обмеження, яких необхідно дотримуватися, щоб уникнути травм робітників і швидкого зносу механізмів. Отже:

  • забороняється перевозити людей, щоб уникнути отримання ними травм;
  • температура навколишнього середовища, при якій можна використовувати електроталі, повинна відповідати діапазону від -20 ° С до + 40 ° С. Порушення цієї умови негативно відіб'ється на роботі вантажопідйомного механізму;
  • категорично заборонено використовувати електроталі в середовищі, що містить вибухонебезпечні і легкозаймисті речовини, так як є ймовірність загоряння від випадкової іскри електродвигуна;
  • в разі великого вмісту пилу в повітрі, особливо абразивної, потрібно часто протирати механізми. Налипнув на них, абразив сприяє більш швидкого зносу деталей.

    Якщо на Вашому виробництві виникла необхідність переміщення вантажів не тільки вгору / вниз, але і з місця на місце, то рекомендуємо придбати каретку для талі. Вона призначена для переміщення стаціонарної талі (як електричної, так і ручний) за спеціальним монорельсу, який кріпиться до стельових балок.

   Потрібно купити електротельфер з хорошою надійністю і збільшеним терміном служби?

    Електроталі, які представлені в компанії «CARGOSET» - кращий вибір для Вас і Ваших потреб. У нас продаж лебідок оптом і в роздріб тільки від перевірених часом виробників. Все електротельфери хорошої якості і за вигідною для наших клієнтів ціною. Наші лебідки відповідають європейським і світовим стандартам, виготовлені з якісних матеріалів за сучасними технологіями, що забезпечує їм високу міцність і довговічність.

    Купити електроталь або електротельфер онлайн в інтернеті, які супроводжуються сертифікатами якості і гарантією, можна сформувавши замовлення у нас на сайті або зателефонувавши нашим фахівцям за телефонами з розділу "Контакти"

    Замовити електричну таль (електротельфер) з доставкою по місту або в усі обласні центри України.

Зараз

вигідно/популярно

Зручна оплата

Приймаємо оплати будь-яким зручним для Вас способом: Б.н з ПДВ, переклад на ка...

докладніше

Швидка доставка

Доставка осуществяется усіма автоперевізниками України: CAT, Ін-Тайм, Нова Пошта, а так само...

докладніше

Наші гарантії

Оскільки вся продукція Каргосет ТОВ є сертифікованою, гарантія на всі товари становить відповідно...

докладніше