Талі ланцюгові портативні

  Талі портативні ланцюгові малого розміру

    Ручна ланцюгова портативна таль - досить компактне переносний пристрій для підйому, опускання і утримання підвішеного вантажу. Принцип роботи ланцюгових портативних талей безумовно простий і повністю повторює стандартні талі побутового і промислового класу. Приводний ланцюг, як правило, відповідає довжині вантажопідйомної ланцюга, і є показником того, на якій відстані від талі може знаходиться оператор. Основною перевагою портативної ланцюгової талі є можливість носити її з собою як по об'єкту, так і між об'єктами. Дані міні-талі можна порівняти з рулеткою, якою можна носити з собою не помічаючи її присутності, як як маса портативних талей з урахуванням ланцюгів становить в середньому 3 кілограми. Для роботи з талью досить однієї руки людини (оператора). Талі ланцюгові портативні можуть бути шестерного типу і важеля. Ручні міні талі не вибагливі до місця установки. Також не вимагають наявності електрики, особливої налагодження або настройки для введення в експлуатацію. Для початку роботи портативної ланцюгової талі потрібна точка зачеплення (вушко), яка витримає вагу вантажу, а також оператор для роботи з ручним механізмом. Компанія «CARGOSET» пропонує великий вибір ланцюгових ручних талей з наявності на складі включаючи ексклюзивні позиції на ринку України, що дає можливість задовольнити потреби будь-якого покупця.

    Ручні портативні ланцюгові талі малої ваги і розміру можуть бути як шестерного так і типу важеля.

    Шестерна портативна ланцюгова таль кріпиться на гаку, піднімає і опускає вантажі тільки по вертикалі, а так само не вимагає присутність оператора в безпосередній близькості. Важільна портативна міні таль може працювати як у вертикальній, так і в горизонтальній площині, тим самим дозволяє не тільки піднімати, але і тягнути вантаж. Важільна портативна тальку, на відміну від шестеренні, вимагає присутності оператора поруч з талью так як механізм приводиться в дію тільки важелем, розміщеному безпосередньо на самій талі. Талі даного типу можна возити в багажнику автомобіля, а так само носити з собою в наплічної сумці. Маса талі порівнянна з масою стандартного ноутбука.

    Талі ручні портативного типу мають вантажопідйомності в межах 250 - 1000 кг, але найпопулярніша мініатюрна таль на 250 кг. Портативні переносні талі як правило використовуються в побутових цілях, гаражах, будівельних об'єктах, дачах і т.д. Портативні талі 500 кг і більше використовуються вже і в промислових напрямках. Висок та підйому портативних мініатюрних талів від 3 до 6 метрів, чого вистачає в 90% випадків. Ланцюгові талі завжди є в наявності на складі ТОВ «CARGOSET» і можуть бути відправлені на адресу покупця в найкоротші терміни.

    Застосування ручної портативной талі

Талі і лебідки мініатюрного розміру з ланцюговим приводом дуже популярні в усьому в світі, тому що полегшують роботу і перенесення механізму, що дозволяє в умовах обмеженого простору підняти вантажі, непідйомні людськими руками. На будівельних майданчиках, в майстернях, виробничих цехах, а так само в багатьох інших приміщеннях можна знайти можливість використання даних механізмів.

    Обслуговування портативних талєй з ланцюговим приводом

Для збереження ланцюгової талі в робочому стані важливо почистити талі від бруду після робіт, зберігати її в сухому місці. Таль спочатку з заводу має мастильні матеріали в необхідних для цього місцях. Для більш зручного перенесення та зберігання в комплекті з портативної талью йде чохол. Кожна ручна ланцюгова таль, яка відвантажується зі складу «CARGOSET», проходить перевірку на комплектність і працездатність, а так само одна таль з партії випробовується на випробувальному обладнанні.

    Ланцюгова таль портативного типу не повинна супроводжується сертифікатом відповідності, а так само будь-якими іншими документами для вирішення введення в експлуатацію.

    Компанія «CARGOSET» пропонує портативні талі наступних моделей від різних виробників:

    - Таль портативна ланцюгова шестеренного типу - ланцюгова ручна шестерна таль, г / п 0,5 -10,0 тн, промислового класу для робіт з помірним навантаженням.

    -Таль портативна ланцюгова типу важеля HAKLIFT- ланцюгова ручна шестерна таль, г / п 0,5-20,0 тн, промислового класу, посилена, для інтенсивної експлуатації

    Портативні ручні талі (лебідки) з ланцюговим приводом, реалізовані компанією «CARGOSET», супроводжуються гарантійним терміном, індивідуальним паспортом, інструкцією по експлуатації, а так само мають забарвлений корпус і хороший незрівнянний товарний вигляд.

    Купити портативну ланцюгову таль можна зі складу за низькою ціною сформувавши замовлення на сайті, або ж зателефонувавши нашим фахівцям за телефонами з розділу «Контакти»

Зараз

вигідно/популярно

Зручна оплата

Приймаємо оплати будь-яким зручним для Вас способом: Б.н з ПДВ, переклад на ка...

докладніше

Швидка доставка

Доставка осуществяется усіма автоперевізниками України: CAT, Ін-Тайм, Нова Пошта, а так само...

докладніше

Наші гарантії

Оскільки вся продукція Каргосет ТОВ є сертифікованою, гарантія на всі товари становить відповідно...

докладніше