Талрепи

    Талреп вантажний, монтажний, ГОСТ

    Талреп - це сполучний такелажний елемент, який використовується при транспортуванні, натяжках і розтяжках різних елементів конструкцій. Талрепи є надійним фитингом, які виконують функції сполучної і одночасно натяжна деталлю між сполуками різних видів і типів. Залежно від навантаження, талреп можна підібрати вантажний або монтажний різних форм, типорозмірів і вантажопідйомності. Підбір талрепа - вид і розмір, відбувається спираючись на з'єднання, з якими йому працювати.

    Вибір талрепів проводите обов'язково зверніть увагу на його склад, покриття, розміри, і інші характеристики, які повинні відповідати роботам і з'єднанням з якими Ви плануєте працювати.

    Застосування талрепів

    Талрепи застосовуються чомусь аж у всіх сферах і напрямках людської діяльності. В основному застосування талрепа необхідно, коли потрібно дуже велика натягувати зусилля, яке може обчислюватися як в кілограмах так і в тоннах. Це може бути як натяжка декорацій або банерів, так і розтяжка мрій, вишок за допомогою сталевих канатів. Де можна побачити працюють талрепи? Відповідь проста - практично всюди, де потрібно фіксація предметів різного розміру із забезпеченням симетричного натягу з протилежних сторін. Якщо пристосування вантажного виду, то вони підходять для підйому / перевалки вантажів, а монтажні застосовуються тільки для фіксації при перевезеннях будь-якими транспортними засобами, а також на стаціонарних об'єктах - для гарантованої стійкості:

    - теле- / радіовежі, громовідводи, супутникові антени

    - водонапірні башти, стовпи, баштові споруди

    - об'єкти, що вимагають реконструкції або підтримки безпечного стану, що оберігає від подальших руйнувань;

    - флагштоки; спортивні снаряди; важкі огорожі; пам'ятники;

    - атракціони, висотні парки;

    - тимчасові / перевізні споруди (намети, намети)

    Класифікація, види талрепів

Залежно від функцій, які буде такелажний фітінг, потрібно зробити правильний вибір його виду:

    Вантажний - Талреп з підвищеними руйнують навантаженнями для використання в вантажопідйомних роботах. Проводиться відповідно до стандарту ASTM F1145-92, US FS FF-T-791b.

    Монтажний - Талреп монтажного виду має не найвищі показники фортеці, тому використовується для натяжок, розтяжок різних конструкцій, монтажних робіт. Виробляються відповідно до стандарту DIN1480.

    ГОСТ - Талреп, виробництва колишніх країн СНД відповідно до ГОСТ 9690-71. На сьогоднішній день важко доступні і дороги, альтернатива яким - вантажний талреп US-TYPE

  Типи, форми талрепів

    Талрепи існують декількох виконань за формою і кінцевик. Вибирати їх потрібно виходячи із з'єднань, з якими буде працювати талреп, а так само виходячи з навантаження:

    Вилка-Вилка - Телреп, що має з двох сторін вилкове з'єднання. У закритому положенні додатково шплінта від мимовільного випадання пальця. Даний вид талрепів є вантажопідйомним і проводиться відповідно до стандартів ГОСТ 9690-71 і ASTM F1145-92, US FS FF-T-791b.

    Крюк-Крюк - Талреп монтажного типу з відкритими гаками на кінцях. Використовується тільки в монтажних роботах. Проводиться відповідно до стандарту DIN 1480

    Крюк-Кільце - Талреп монтажного типу з відкритим гаком на одному кінці, і закритим вухом (кільцем) на іншому. Використовується в монтажних роботах. Проводиться відповідно до стандарту DIN 1480

    Кільце-кільце - Талреп монтажного типу з кільцями з обох сторін. так само називається як талреп вухо-вухо. Використовується в монтажних роботах. Проводиться відповідно до стандарту DIN 1480 

   Переваги талрепів

    - міцність і довговічність, яка забезпечуються якісним матеріалом, а так само оцинкованим покриттям корпусу; - функціональність і простота в експлуатації; - можливість вибору форми і навантаження талрепа під Ваш вантаж або кріпильний елемент - талреп високої якості прослужить Вам дуже довго, що заощадить Вам кошти в подальшому після покупки.

    Потрібно купити талрепи високої якості і з гарантією ?

    Такелажні елементи, такі як талрепи, які Ви можете купити в компанії «CARGOSET» - кращий вибір для Вас і Ваших потреб. Ми продаємо талрепи оптом і в роздріб від перевірених виробників вищої якості і за вигідною для наших клієнтів ціною. Наша продукція, в тому числі талрепи всіх видів відповідають європейським і світовим стандартам. Вони виготовлені з якісної сталі, що забезпечує їм високу міцність і довговічність.

    Купитии вантажні і монтажні талрепи дин (гост) які виробляються на заводах світового масштабу і супроводжуються сертифікатами якості, можна сформувавши замовлення у нас на сайті!

    Замовити талрепи монтажні та вантажні з доставкою по Києву, Львову або в усі обласні центри України можно залишивши заказ на сайті або подзвонивши фахівцям за телефонами

Зараз

вигідно/популярно

Зручна оплата

Приймаємо оплати будь-яким зручним для Вас способом: Б.н з ПДВ, переклад на ка...

докладніше

Швидка доставка

Доставка осуществяется усіма автоперевізниками України: CAT, Ін-Тайм, Нова Пошта, а так само...

докладніше

Наші гарантії

Оскільки вся продукція Каргосет ТОВ є сертифікованою, гарантія на всі товари становить відповідно...

докладніше