Візки пересування талей

  Візки (каретки) пересування талей

    Каретка для талі - ручний механізм з колесами для пересування ручних талів по Таврії, двотаврової балки, монорельсу. Пристрій для переміщення талі компактне і розбірні, що дає можливість без праці його знімати і встановлювати в іншому, призначеному для цього місці. Каретку талі знають в народі як кішку підвісну для підвісу талі. Візок вантажна для талі проводиться в двох варіантах: без приводу (неодружена) і з ручним ланцюговим приводом (приводний). Холоста візок талі більше підходить для випадків, коли висота підвісу відносно не велика, а підвішується вантаж не більше 1-2 тонн. Переміщається каретка без приводу за допомогою штовхання її оператором, або ж потягнувши її за підвішену таль. У зв'язку з принципом роботи, холосту візок не зручно переміщати з підвішеним вантажем більш 2т. Каретки без приводу користуються популярністю вантажопідйомністю 1т і 2т. Другий тип кішок для талей є більш популярним, універсальним і практичним. Приводні механізми переміщення талі по балці мають конструкцію аналогічну холостий візку, але так само мають ланцюговий привід для переміщення візка за допомогою дистанційно знаходиться оператора. Довжина приводного ланцюга повинна відповідати висоті вильоту, або ж розраховуватися за принципом: відстань від підлоги до підвісної несучої балки мінус один метр. Для роботи з приводної кареткою достатньо однієї людини (оператора), який приводить в дію приводний механізм візка за допомогою приводний ланцюга. Вагонетки з ланцюговим приводом для талі є практично необхідними механізмами. Без холостий або приводний каретки перемістити таль по двотаврової балки або монорельсу є неможливим. Приводні каретки талі не вимагають наявності електрики, особливої налагодження або настройки для введення в експлуатацію. Компанія «CARGOSET» пропонує великий вибір кішок переміщення талів як з приводом так і без приводу від перевірених виробників за низькою вартістю, яка приємно здивує кожного покупця.

    Діапазон вантажопідйомності вантажних візків переміщення талів з приводом знаходиться в межах 1,0 - 10 тонн, довжина приводу - від 1,0 до 12 метрів. Довжину приводу можемо виготовити будь-яку під потребу замовника. Візки з ланцюговим приводом є в наявності на складі «CARGOSET». Зміна довжини ланцюгового приводу вагонетки займає не більше одного дня.

    Застосування неодружених і приводних кареток

    Каретки холостого типу або з приводом застосовуються для підвісу та переміщення талі в горизонтальній площині по двотаврової балки або монорельсу

    Обслуговування кареток без приводу і з ланцюговим приводом

    Для збереження візки переміщення талі в належному стані важливо періодично робити огляд візки на знос коліс, змащувати шестерні приводу. Також необхідно очищати компоненти від бруду. Кожен візок, яка відвантажується зі складу «CARGOSET», проходить перевірку на комплектність і працездатність.

    Вантажні візки можна ввести в експлуатацію після того як вона була протестована і її стан було визначено як задовільний. Забезпечуйте чистоту зчіпних поверхонь.

    Компанія «CARGOSET» пропонує каретки талі холостого і приводного типу в асортименті моделей різних виробників:

    - ABT - візок з ланцюговим приводом, г / п 1,0 -10,0 тн, преміум класу, торгової марки Haklift (Фінляндія) з 2-х річною гарантією

    - GCL - каретка з ланцюговим приводом, г / п 1,0-10,0 тн, професійного класу для робіт високої інтенсивності

    - GCL-E - приводний кішка, г / п 1,0-10,0 тн, промислового класу, посилена, для помірної експлуатації

    - GCL-C - вагонетка талі з ручним приводом, г / п 0,5-10,0 тн, професійного класу, для інтенсивної експлуатації

    - GCT - візок переміщення талі неодружена, г / п 0,5-10,0 тн, професійного класу для робіт високої інтенсивності

    - GCT-E - візок безпровідний, г / п 0,5-20,0 тн, промислового класу, посилена, для помірної експлуатації

    - GCT-C - каретка пересування талі без приводу, г / п 0,5-10,0 тн, професійного класу, для інтенсивної експлуатації

    - POLTEK - візок талі з ручним ланцюговим приводом, г / п 1,0-5,0 тн, вищого класу, торгової марки POLTEK (Польща) з гарантією 12 міс

    Візки пересування талі, реалізовані компанією «CARGOSET», супроводжуються гарантійним терміном, індивідуальним паспортом, інструкцією по експлуатації, а так само мають забарвлений корпус і хороший незрівнянний товарний вигляд.

    Купити каретки переміщення талі або комплект таль з кішкою зі складу за низькою ціною можна сформувавши замовлення на сайті, або ж зателефонувавши нашим фахівцям за телефонами з розділу «Контакти»

    Ціна на каретку талі буде вигідніше, якщо купити візок з талью в комплекті.

    Замовити кішки пересування талей можна з доставкою по місту або Україні будь-якими зручними автоперевізниками.

    Вартість візки або кішки для талі з доставкою по Україні залежить від маси каретки, тарифів автоперевізника, а так само віддаленості міста покупця від складу компанії «CARGOSET»

Зараз

вигідно/популярно

Зручна оплата

Приймаємо оплати будь-яким зручним для Вас способом: Б.н з ПДВ, переклад на ка...

докладніше

Швидка доставка

Доставка осуществяется усіма автоперевізниками України: CAT, Ін-Тайм, Нова Пошта, а так само...

докладніше

Наші гарантії

Оскільки вся продукція Каргосет ТОВ є сертифікованою, гарантія на всі товари становить відповідно...

докладніше