Точки кріплення

     Точки кріплення вантажу

    Монтажні і такелажні (вантажні) точки кріплення - це кріпильні вантажні елементи, які використовуються для створення точки зачеплення кріпильних, такелажних, монтажних або вантажних конструкцій. Точки кріплення спочатку вкрай прості і надійні елементи. Точки кріплення, в залежності від способу застосування можна підібрати різних видів - вантажну або монтажну. Види точок кріплення так само поділяються на типи: Рим-болт, Рим-гайка, Рим-ланка і інші. Відмінність в форм-факторах так само є, ланка може бути як з нарізним сполученням так і приварювальний. У місцях, де підлога повинна залишатися рівним, але мати місця зачепа для вантажу - повинні використовуватися точки кріплення "утопленого" форм-фактора. Незважаючи на відмінність у видах і типу точок кріплення, вони можуть мати масу типорозмірів і вантажопідйомності. Підбір точки кріплення - вид, тип і розмір, відбувається спираючись на навантаження, створювану на місце кріплення, а так само відповідний спосіб з'єднання з поверхнею, до якої планується її кріплення.

    При виборі точки кріплення обов'язково зверніть увагу на її склад, покриття, розміри, і інші характеристики, які повинні відповідати роботам і навантажень з якими Ви плануєте працювати .

    Застосування такелажних і монтажних точок кріплення

    Точки кріплення застосовуються в багатьох напрямках людської діяльності, де потрібно зробити кріплення вантажу, а місця зацепа спочатку відсутні. Найчастіше точки кріплення застосовуються в судо будівництві, морський і річковий промисловості, а так само в вантажоперевезеннях. Якщо точка кріплення вантажопідйомного типу, то її можна використовувати на траверсах, і інших вантажопідйомних пристроях. А в разі, коли точка кріплення монтажна - рим болт DIN 580 або рим-гайка DIN 582, то їх можна використовувати тільки для монтажу або розтяжок. За рахунок того, що точки кріплення можуть бути різьбові і приварні (приварювальні), то її кріплення до будь-якої поверхні не складе особливих труднощів. Кілька напрямків використання кріпильних точок:

    - кріпильний елемент розтяжок, банерів

    - точка для зачеплення кріпильних елементів в кузові автомобілів

    - у цехах різних виробництв

    - на суднах зрізними габаритів і призначень

    - атракціони, висотні парки;

    - тимчасові / перевіз ні споруди (намети, намети)

    Класифікація, види точок кріплень

    Залежно від функцій, які виконуватиме точка кріплення, потрібно зробити правильний вибір її виду і типу:

    Вантажні (такелажні) - Дані точки кріплення придатні як для кріплення вантажу, так і для вантажопідйомних операцій. Вони виготовлені згідно стандартів EN по 8 класу міцності (G80)

    Монтажні - Точка кріплення монтажного типу використовується при монтажі конструкцій тимчасової споруди, розтяжок, а так само для інших робіт, де відсутні великі навантаження і факт підйому вантажу.


    Типи, форми кріпильних точок

    Точки кріплення монтажні і такелажні існують в декількох виконаннях за формою. Вибирати їх потрібно виходячи з принципу приєднання до поверхні:

    Рим-болт - Точка кріплення нарізного типу з'єднання, що нагадує кільце з різьбленням, при цьому є цілісною конструкцією. Використовується в місцях, де є нарізана різьба всередині або ж приварена гайка, куди можна було б вкрутити різьбовій елемент рим-болта. Різьба рим-болта може бути розмірністю від М6 до М42.

    Рим-гайка - Точка кріплення з різьбою, нарізаною перпендикулярно прутки обода кільця - кільце (петля) кріплення резьбовая. Нарізаною різьбою рим-гайка накручується на болт з розмірністю різьблення від М6 до М42.

    Рим-Ланка (кільце) - Такелажне точка кріплення поєднує в собі рим гайку з рим-болтом, де різьблення знаходиться на спеціальній колодці, а кільце для зачеплення має можливість як складатися в діапазоні 180 градусів, так і обертатися навколо своєї осі.

    Ланка приварна (приварювальний) - Дана вантажна точка кріплення на увазі виключно стаціонарне місцезнаходження, так як спосіб її установки - зварювання зварюванням. Вона дуже надійна. Виготовлена по 8 класу міцності (G80). Приварювальний кільце не є поворотним, але може лягає на 90 градусів щодо осі вертикалі. Найчастіше використовується для кузовів вантажних автомобілів. 

    Переваги кріпильних елементів компанії «CARGOSET»:

    - надійність і довговічність, яка забезпечуються якісним матеріалом, а так само оцинкованим або пофарбованим покриттям корпусу; - функціональність і простота в експлуатації; - можливість вибору виду типу форми точки кріплення - рим-болти і римгайка високої якості прослужить Вам дуже довго, що заощадить Вам кошти в подальшому після покупки.


    Потрібно купити точку кріплення високої якості за низькою ціною?

    Такелажні елементи з легованої оцинкованої сталі, які Ви можете купити в компанії «CARGOSET» - кращий вибір для Вас і Ваших потреб. Ми продаємо римболти і рим-гайки оптом і в роздріб від перевірених виробників вищої якості, виготовлених відповідно до стандартів DIN і EN. Наша продукція, в тому числі монтажні елементи кріплення всіх видів відповідають європейським і світовим стандартам. Вони виготовлені з якісної сталі, що забезпечує їм високу міцність і довговічність.

    Купити вантажні і монтажні точки кріплення виробництва заводів світового масштабу, які супроводжуються сертифікатами якості, можна сформувавши замовлення у нас на сайті!

    Замовити такелажні і монтажні римболти (гайки) в Дніпрі з доставкою по місту або в усі міста України.

Зараз

вигідно/популярно

Зручна оплата

Приймаємо оплати будь-яким зручним для Вас способом: Б.н з ПДВ, переклад на ка...

докладніше

Швидка доставка

Доставка осуществяется усіма автоперевізниками України: CAT, Ін-Тайм, Нова Пошта, а так само...

докладніше

Наші гарантії

Оскільки вся продукція Каргосет ТОВ є сертифікованою, гарантія на всі товари становить відповідно...

докладніше