Траверса Т - образна з підйомом за центр

Артикул: 18777-81

1000.00 грн

Ціна з урахуванням ПДВ

в наявності Додати в обране
Вкажіть кількість

Відгуки (0)

Тип конструкції

Просторова

Застосування

Підйом і переміщення вантажів

Вантажопідйомність

до 40 т.

Діапазон довжини траверси

- до 10 м.

Особенности

Т-подібна конструкція

Стандарт

18777-80

  • Всі про товар
  • Характеристики
  • Фото
  • Відгуки
  • Доставка

ТРАВЕРСА Т - ОБРАЗНА ЗА ЦЕНТР

    Т - образні траверси з підйомом за центр являють собою конструкції з центральною вушком з підйомом за центр: конструкція виготовляється з квадратної труби або швелера сполученого один з одним у формі літери - Т, розмір центральної вушка виготовляється під розміри гака підйомного механізму; до центрального елементу траверси з одного краю вваривают трубу для отримання конструкції «Т-образного типу», дані конструкції досить надійні в виконання своїх завдань. На кінцях Т-образної траверси можуть бути розташовані 3 гака або 3 вушка для зачепа строп і іншого виду такелажу. Використання строп при підйомі траверси збільшують висоту конструкції, а також використання даної траверси дозволяє швидше знаходити точку рівноваги підйому вантажу.

    Спосіб підйому за центральну вушко в траверсі Т - образного типу дозволять більш зручно піднімати різно габаритні вантажі. При використанні даної траверси можливість знаходити точку спокою при маятниковому коливанні вантажу набагато простіше, так само достатньою підставою при використанні траверси Т-образного типу є більш рівномірний переміщення центру ваги вантажу, що дозволяє в рівних, що більш як акуратно і компактно переміщати вантаж в вантажно-розвантажувальних операціях. Просторові траверси даної конфігурації найчастіше використовується в таких областях: переміщення верстатів і виробничого обладнання; допомога в переміщенні транспортного устаткування (машини, трактори, сільгосп обладнання).

    Основними перевагами «Т-образної» траверси є виключення пошкодження габаритного вантажу стропами при підйомі, а також менші переважить і нахили вантажу - це досягається більш рівномірним розподілом маси вантажу. Переміщаючи вантаж зі зміщеним (несиметричним) центром тяжіння точка спокою вантажу знаходиться набагато швидше, а при переміщенні вантажу Т-образної траверсой в обмеженому просторі є незамінним властивістю для більш швидкої і комфортної роботи з вантажем: колісна техніка, верстати зі зміщеним центром ваги І.Т. . Д. Значно зручним властивістю Т- образних траверс є можливість розгорнути траверсу в обмеженому просторі, наприклад: робота з тельфером при проходженні вантажу прорізів ангарів, в складах, виробничих цехах, сховищах.

Застосування Т - образної траверси з підйомом за центр:

- підйом і переміщення вантажу (за три точки)

- підйом габаритного вантажу

- підйом вантажу зі зміщеною масою

- підйом вантажу в обмеженому просторі (прорізів ангарів, складських приміщеннях, виробничих цехах, сховищах зерна і техніки)

- масова робота з вантажем (портових роботах, робота з листовим металом, підйом і переміщення верстатів і технологічного обладнання, автомобільна та сільськогосподарська галузь)

- робота з вантажами різної довжини

Переваги Т-образної траверси з підйомом за центр (центральну вушко):

- підйом вантажу габаритної конфігурації

- можливість використання з різними підіймальними механізмами

- швидка швидкість кріплення вантажів

- виключає пошкодження гаками і стропами по бортах вантажу

- рівномірний розподіл навантаження при роботі з вантажем

- відносно малу вагу

- відмінне фіксування вантажу в змінюваному положенні

- дозволяє уникнути зайвої напруги на вигині при навантаженні в елементах кріплення

- збільшення довжини (зміна довжини сегментів)

- можливість кантовать вантаж

    Траверса з підйомом за краї Т-подібного типу виробництва компанії CargoSet виконана з високоміцної конструкційної сталі і може бути пофарбовані в колір на вибір замовника. В обов'язковому порядку мають особистий паспорт.

    Купити Т- образні траверси за оптовою ціною, замовлення можна оформити через корзину або зателефонувавши за телефонами, вказаними на сайті в розділі «Контакти».

    Замовити траверсу Т - образну з доставкою по місту або в усі обласні центри України можна попередньо вказавши дані в заявці на виріб.

    Ціна траверси Т - образної з підйомом за центр з урахуванням доставки залежить від тарифів автоперевізників, маси виробу, а також віддаленості покупця від складу компанії «CARGOSET».


Доставка

По Українi

- Автоперевізниками:

  • Нова Пошта
  • Делівері
  • САТ

- найманим транспортом

- Транспортом компанії "CARGOSET"

По місту Київ

- самовивезення зі складу компанії

- доставка вантажу кур'єром на адресу покупця

- безкоштовно від 3000 грн

Оплата

Безготівковий з ПДВ і без ПДВ

Готівкою в офісі компанії

післяплатою при отриманні

На карту Visa / Mastercard

Запросити нас до тендеру

Гарантія

- обмін / повернення протягом 14 днів

- офіційна гарантія виробника від 6 до 24 місяців

- Вся продукция сопровождаеться паспортом или сертификатор качества